Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:16 17.05.24 
Мобилни комуникации
   >> GPS
*Кратък преглед

Тема Ползване на GPS в самолет?нови  
Автор gsm4you.com (мадагагуга)
Публикувано01.06.05 16:52



Май е забранено, но вижте това:











Тема Re: Ползване на GPS в самолет?нови [re: gsm4you.com]  
Автор Илko ()
Публикувано01.06.05 22:45



Всъщност не е забранено ...
Стига да обясниш че това не е GSM, a GPS



Тема Re: Ползване на GPS в самолет?нови [re: Илko]  
Автор rutsmata (непознат)
Публикувано02.06.05 09:47



Не знам от какво зависи, но и аз успях веднъж да хвана сигнал в самолета, но на следващия път въобще не прихвана



Тема Re: Ползване на GPS в самолет?нови [re: rutsmata]  
АвторNick (Нерегистриран)
Публикувано02.06.05 10:53



Аз съм пробвал G12 в Boeing737 на Lufthansa. Работи стабилно и данните от GPS-а съвпадаха с това което каза пилота - скорост и височина.
Сигнала се загуби само веднъж, когато при завой се паднах от вътрешната страна на завоя и съответно прозореца се наклони към земята.
Стюардесите видяхя, че GPS-а го държа до прозореца, но нищо не казаха. Според мен правят разлика между GPS и Мобилен телефон.



Тема Re: Ползване на GPS в самолет? [re: gsm4you.com]  
АвторMega (Нерегистриран)
Публикувано30.06.05 22:52



Не, не е забранено. Всички самолети са оборудвани с GPS система.



Тема ACHTUNGнови [re: Mega]  
Авторideaman (Нерегистриран)
Публикувано11.07.05 18:05



ZABRANENO E...



Тема Re: ACHTUNGнови [re: ideaman]  
АвторMopcku (Нерегистриран)
Публикувано11.07.05 18:54



не не е забранено. аз изрично съм питал, а и на митническата проверка полицая ми се усмихна като ми видя Garmin-a и ми подхвърли, че ако на пилота му се развали неговия, да му услужа с моя



Тема Re: ACHTUNGнови [re: Mopcku]  
Авторsabin (Нерегистриран)
Публикувано11.07.05 19:59



Въпрос на политика на авиокомпанията. При някой е забранено а в други не. Ако е забранено ще разбереш ;)



Тема Re: ACHTUNGнови [re: sabin]  
Автор LZ5CR (TITANIUM)
Публикувано13.07.05 10:47



...abe cakajte malko... replikata ne e zavarshena ! Zabraneno e ako GPS ustrojstvoto izlcva. Napr. GPS- i s Bluetooth. V sashnost mozhe da gi polzvash no triabva da kazhesh na stuardesata ce iskash da polzvash takovo ustrojstvo...ako neshto se obrka da znajat eventualno ot kde idva smushtenieto...




_______
L Z 5 C R



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.