Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:39 21.06.24 
Мобилни комуникации
   >> GPS
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Pocket Map Viewerнови  
АвторUri (Нерегистриран)
Публикувано07.05.05 16:22



Pich ot Singapore e razrabotil programka vizualizirashta garmin img karti na ppc. programkata ne predlaga koi znae kakvi opcii no vyrshi nai vajnoto - moje da izpolzvate garmin karti, koito syshtestvuvat za dalech poveche strani ot kartite na teleatlas ili navteq koito glavno se izpolzvat ot providerite na navigacionen soft v evropa.
Zabravete za routing, voice navigacia - Pocket Map Viewer prosto pokazva polojenieto vi na kartata.
Softa zarejda kartite mnogo byrzo - sglobih 1na goliama karta na bg ot kartite na topomaps.info - 15MB - zaredi se za < 2s. Save-va trackove i mojete da zadadete pyt s waypoints.
Taka...
Sega mi triabva vyzmojno po-nova karta na Paris - ako niakoi ima City Select za Europe, v.6 ili v.7 moje li da mi izprati po mail zamo img-ite za Paris?



Тема Re: Pocket Map Viewer - mailнови [re: Uri]  
Авторuri (Нерегистриран)
Публикувано07.05.05 16:24



Zabravih da si kaja maila - unim@gmx.net



Тема Re: Pocket Map Viewerнови [re: Uri]  
Автор mole. (минаващ)
Публикувано08.05.05 01:30



Zdrawei,
Opitwam se da otworia saita (http://pocketmv.homeip.net/) no iawno ima niakakuw problem. Dali e wazmojno da go kachish towa neshto na niakoi ot BG servers, ili da mi go pusnesh po e-mail...



Blagodaria predwaritelno



Тема Re: Pocket Map Viewerнови [re: mole.]  
АвторUri (Нерегистриран)
Публикувано08.05.05 12:00



Pratih yi ia na maila.
Pozdravi



Тема Re: Pocket Map Viewerнови [re: Uri]  
АвторUri (Нерегистриран)
Публикувано08.05.05 12:17



Biah izpratin na razrabotchika niakoi predlojenia za opcii, koito da vkluchi v sledvashtite versii. Otgovori mi kakvo novo moga da ochakvam v blizko bydeshte:
- lock to route opcia + poveche navigacionni parametri (Distance To Go)
- custom waypoints - vyvejdani directno ot ekrana (niama da e nujno da se praviat predvaritelno s mapedit);
- podobrena autoload funkcia vzavisimost ot polojenieto;
- support na poveche formati za import/export???



Тема Re: Pocket Map Viewerнови [re: Uri]  
Автор ZappoМодератор (оптимист)
Публикувано08.05.05 19:40



Сайта и аз не го отварям.

Между другото, би ме учудило ако зарежда CS карти.






Тема Re: Pocket Map Viewerнови [re: Zappo]  
Автор mole. (минаващ)
Публикувано08.05.05 23:22



Ето тук сум го качил, в случай че все още има проблем с отварянето...


Дано pocket-а ти е с ARM процесор :-)
Успех



Тема Re: Pocket Map Viewerнови [re: mole.]  
АвторRojo (Нерегистриран)
Публикувано11.05.05 16:54



Hi,
Programata raboti mnogo dobre ama za malko, (okolo 7 min) sled koeto iska registracia. Prehvarlih edna karta na Sofia. Moga da kaja, che raboti s goliama tochnost. Niakoj znae li dali ima crakc za tazi programa, che ne mi se davat 20$



Тема Re: Pocket Map Viewerнови [re: Uri]  
АвторURl (Нерегистриран)
Публикувано22.05.05 15:39



Poluchih novata beta - veche naistina pozvoliava "save" na waypoints i routes v wpt format (ozi), kakto i import. Vse oshte niama vyzmojnost za opisanie na waypoint, no vse pak tova dava reshenie za online razmiana na pyt ili tekushto polojenie mejdu potrebiteli (kato se izpolzva gsm data/gprs i email - wpt fila se attachva).
Mnogo sym dovolen - dosega triabvashe da izpolzvam memory-map za tazi opcia - software koito ne e mnogo populiaren, uvi.

Mejdu drugoto syshtestvuva li software za Pocket PC, pozvoliavasht online tracking na drugi potrebiteli? Teletype pozvoliava, no e s abonament.
Ot druga strana syshtestvuvat softwari katо GPSGATE (PC i Pocket PC), koito mogat da zapisvat NMEA log filove online na server v internet, mogat i da chetat log filove ot internet i da transferirat vyprosnata informacia kym virtualen port.
Kym tozi port posle se nasochva izpolzvania navigacionen softuer (vse edno che se nastroiva com porta kydeto e gps-a) i voila... Obache tova koeto ne moga da otkria sa primerni scriptove za servera kydeto se izprashta NМЕА лог-а!
Та така, ако някои има решение, нека го сподели...



Тема Re: Pocket Map Viewerнови [re: mole.]  
Автор rutsmata (непознат)
Публикувано31.05.05 14:53



URI, аз свалям ZIP-a но като се опитвам да стартирам екзето ми дава съобщение PocketMV.exe is a not a valid Win32 application. Някаква идея защо не става?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.