Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:28 12.06.24 
Мобилни комуникации
   >> GPS
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема ...как се минава с "джипка" през GPS - a...нови  
Автор L Z 5 C R ® ()
Публикувано13.01.05 16:51



Обещанието изпълнено !!!





_______
L Z 5 C R


Тема Джипче или Аланище?нови [re: L Z 5 C R ®]  
Автор3aпoзнaт (Нерегистриран)
Публикувано13.01.05 17:38



Нещо не е наред с мащаба - или това на кадрите е някакъв огромен Алан или джипа е някаква детска играчка. Да бяхте пробвали с мачбокс количка - тогава щяхте да можете да се похвалите че вашият Алан е обърнал джипа, който се е опитал да го прегази



Тема Боже, Рьоне - колко съм глупаванови [re: 3aпoзнaт]  
Автор3aпoзнaт (Eдит) (Нерегистриран)
Публикувано13.01.05 17:42



Това било майтап, бе



Тема Re: Джипче или Аланище?нови [re: 3aпoзнaт]  
Автор LZ5CR (----------)
Публикувано13.01.05 17:46



Запознат, хайде малко с чуство за хумор ! Казах го в началото: FORD F150, 4X4, Automatic - фирменна кола на АЛАН...

Запознат, май е време някой да се извинят публично. Ти как мислиш ?

Апропо, прочете ли за LEVEL ? Какво ще кажеш ?


_______
L Z 5 C R


Тема Re: Джипче или Аланище?нови [re: LZ5CR]  
Автор Илko ()
Публикувано13.01.05 17:56



Шегата си е шега, но аз съм казал нещо за теб и продължавам да го твърдя. Ако не си ме разбрал - пре-прочети старата тема - написано е в прав текст





Тема Re: Джипче или Аланище?нови [re: Илko]  
АвторLZ5CR (Нерегистриран)
Публикувано13.01.05 21:14



...извърташ се ИЛКО, извърташ се... толко ли е тежко да кажеш: "извинявей"...

_____
LZ5CR



Тема От архиванови [re: LZ5CR]  
АвторDJ (Нерегистриран)
Публикувано13.01.05 21:33



Четох, четох и какво намерих:

Илко: "Уверявам те че ако съм сбъркал веднага ще му се извиня - както съм го правил и друг път - за мен не е проблем да призная че съм сбъркал."



Тема Re: От архиванови [re: DJ]  
АвторDJ (Нерегистриран)
Публикувано13.01.05 21:37



Аааауууууу, и има оше:

ИЛКО: "публикувай снимката на онзи GPS през който си минал с джипа. Нали няма нужда да ти припомням пак какво писа? Ако поне малко държиш на думите си - опровергай ме че не съм прав.
В противен случай потенциалните ти клиенти, голяма част от които посещават този клуб ще знаят че на хората от Алан не може да им се има доверие т.е. лъжат най безочливо.

Както виждаш аз не съм склонен да обръщам всичко на майтап - говоря сериозно и те обвинявам в ЛЪЖА!!! Наричам те ЛЪЖЕЦ!!!

Айде сега или се защити или млъкни ...
Нека те видим що за мъж си"

Упс.



Тема Re: Джипче или Аланище?нови [re: LZ5CR]  
Автор Илko ()
Публикувано13.01.05 21:47



Абе защо аз ще ти се извинявам ... ама че наглост.
Не се ли сещаш че ти трябва да се извиниш на всички посещаващи този клуб заради глупостите които натвори. Ти имаш ли поне малко самоуважение, чест... ? Нали беше приключил с този тъп форум за комплексари ?

Що модератора не вземе да заключи и тази тема - явно е че подхванатата тема няма да има нищо общо с клуб "GPS".





Тема Re: От архиванови [re: DJ]  
Автор Илko ()
Публикувано13.01.05 21:54



Забелязваш ли разликата от ...и незабравяй: може да е правено по трудово обаче днес минах с джипа прес MAP-чето и нищо му няма. Я си дай GARMIN-а... до ...как се минава с "джипка" през GPS - a...

А това мога да го повторя щом толкова желаеш - не е нужно да ме цитираш ...

ИЛКО: "публикувай снимката на онзи GPS през който си минал с джипа. Нали няма нужда да ти припомням пак какво писа? Ако поне малко държиш на думите си - опровергай ме че не съм прав.
В противен случай потенциалните ти клиенти, голяма част от които посещават този клуб ще знаят че на хората от Алан не може да им се има доверие т.е. лъжат най безочливо.

Както виждаш аз не съм склонен да обръщам всичко на майтап - говоря сериозно и те обвинявам в ЛЪЖА!!! Наричам те ЛЪЖЕЦ!!!

Айде сега или се защити или млъкни ...
Нека те видим що за мъж си"







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.