Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:44 11.05.24 
Мобилни комуникации
   >> GPS
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Има ли по-страхотен GPS от Alan Map 500?!!нови  
Автор TUONO (непознаваем)
Публикувано30.11.04 14:39



Погледнете това:

http://offroad-bulgaria.com/viewtopic.php?t=315

Невероятно, нали...

"...откъде идваш ... и накъде отиваш..."


Тема Re: Има ли по-страхотен GPS от Alan Map 500?!!нови [re: TUONO]  
Авторkreten (Нерегистриран)
Публикувано01.12.04 00:30



И кво толкова? Работи при -20 С. Това по-скоро е реклама на батериите. И стига с тоя Алан, че вече ми замирисва яко на реклама.



Тема Re: Има ли по-страхотен GPS от Alan Map 500?!!нови [re: TUONO]  
АвторBacko (Нерегистриран)
Публикувано01.12.04 09:18



Този факт ми напомня за един друг GPS. Slva Multinavigator, продават ги във фирма Пролес. Този GPS има магнитен компас, барометър и термометър. Но термометъра може да се ползва само веднага след включване, иначе дава доста завишени резултати.
И една зима в северна България се налага да вършиме работа на открито при -20 гр. Когато се опиташ да говориш по мобилния и го извадиш от вътрешния джоб, батерията му пада за 4-5 мин. Естествено от студа. С GPSа такива проблеми нямаше - работеше без проблеми, а термометъра му показваше +20 гр. Тази шведска техника просто доста печеше.
А, имаше и един проблем - на терен винаги се излизаше с два комплекта батерии, но по добре с три.

Между другото къде произвеждат Alan?



Тема Re: Има ли по-страхотен GPS от Alan Map 500?!!нови [re: Backo]  
Авторideaman (Нерегистриран)
Публикувано01.12.04 15:05



Ama ce hubav "nick" ---> kreten !!! Cool....

A sega slushai kreten:

... i bateriite sa alan, be .... kreten !!! Otnosno konsumaciata pak mozhe da kazha ce sm zabravil koga sm go zarezhdal za posledno !!!

Ne slucajno go izbraha za antarkticeskata expedicia...horata sa v biznesa s komunikaciite ot 30 godini...dori HarleyDavidson vgrazhda tehnite moduli v motorite si, be .... kreten !!!

Tova ne e reklama, be .... kreten !!! Tova e realnost, be .... kreten !!!

"Rest in Peace" - kreten...



Тема Re: Има ли по-страхотен GPS от Alan Map 500?!!нови [re: ideaman]  
Автор neocom (непознат)
Публикувано01.12.04 21:41



Слушай какво IDEAMAN. Ти или си тъп като ябълка или си завършен идиот. Съжалявам че трябва да напиша нещо такова и то в тема написана от TUONO, защото човека наистина ми помогна с моят АЛАН, НО това е меко казано калпав GPS. Правен е по трудово обучение най вероятно в някой китайски гараж и е ужасно бавен. Купих си на пловдивския панаир и честно казано съжалявам за похарчените пари. Имам доста играчки от този вид и обичам да троша пари за такива глезотии, но това устройство не ги заслужава. Всеки Гармин е далеч по-добър от него. Пожелавам ти да притежаваш поне един от тяхните за да направиш сравнението (ако неможеш да си позволиш ще ти заема един). Скоро тествах и з Европа 3 устройства ( 2 Гармина и Алан-а) и трябва да ви кажа, че последния беше в 9-та глуха. Виста-та рефрешфа в пъти по-добре от последния, а iQue-то е просто фантазия, така че престането с хваленето на това ДЪРВО.



Тема Re: Има ли по-страхотен GPS от Alan Map 500?!!нови [re: neocom]  
АвторGPS (Нерегистриран)
Публикувано01.12.04 23:11



Neocom, bi li spodel vpe4atleniqta si ot izpolzvaneto na 3-te ustroistva.



Тема Re: Има ли по-страхотен GPS от Alan Map 500?!!нови [re: neocom]  
Авторideaman (Нерегистриран)
Публикувано02.12.04 13:29



NEO, NEO...а бе душа ! Защо ми пишеш така ? Дай да Ти помогна...щом имаш две леви ръце !!! Нали знаеш приказката за калпавата ракета и кривият космос или лошият танцьор на който топките му пречат...

Относно бързината: - зависи от CF картата и от самата векторна карта...направихме тестове с различни CF карти и резултата беше красноречив...питай TUONO !!!

Относно китайският гараж: - аз лично съм ходил в заводите и на GARMIN и на MAGELLAN, който се намират в КИТАЙ...знам кой им произвежда, знам им субконтракторите, знам им кътните зъби, знам кой от инженерите ги зарязаха, знам им производсвенните проблеми, знам за серията от 5000 GPS-а със скапаните процессори, знам им проблемите със семикондукторите...нашият завод е поне 2 пъти над нивото та техният и в областта на инженерите и технологията...

...и незабравяй: може да е правено по трудово обаче днес минах с джипа прес MAP-чето и нищо му няма. Я си дай GARMIN-а...

...за съжеление ти си афектиран, и е много тежко да се води разумен разговор с теб. Абе в Пловдив когато си купувал GPS-a не беше такъв "ПЕТЕЛ" изглеждаше ми готин тип, скромно момче...какво ти стана ???



Тема Re: Има ли по-страхотен GPS от Alan Map 500?!!нови [re: ideaman]  
Авторkreten (Нерегистриран)
Публикувано03.12.04 00:56



Реалността явно е дълга складова наличност, мизерни продажби лоши преспективи.

Rest in peace??? За бизнеса ти ли говорим?



Тема Re: Има ли по-страхотен GPS от Alan Map 500?!! [re: ideaman]  
Авторkreten (Нерегистриран)
Публикувано03.12.04 01:01



В отговор на:


NEO, NEO...а бе душа ! Защо ми пишеш така ? Дай да Ти помогна...щом имаш две леви ръце !!! Нали знаеш приказката за калпавата ракета и кривият космос или лошият танцьор на който топките му пречат...




Аха, а ти знаеш ли за калпавия GPS и кривият клиент?



Тема Re: Има ли по-страхотен GPS от Alan Map 500?!! [re: kreten]  
Авторideaman (Нерегистриран)
Публикувано03.12.04 10:37



...Благодаря за загриженоста ти, истината е че продажбите вървят много добре. След официялният "старт" в България (01/11) даже имаме нови клиенти от Румъния, Македония, и Сърбия...

...Скоро ще сме готови с кирилизацията на MAP500...първият GPS с меню на Български...

...защо не го направиха GARMIN ? Толко време лидери на пазара...май не им пука много за BG пазара нали ?!?

...ако искаш да насочиш деструктивната си енергия в полезна посока, заповядай на адрес:



Все си мисля че си готин пич...не разбирам защо си толкова "лют"




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.