Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:09 25.05.24 
Мобилни комуникации
   >> GPS
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Време е за "ракенрол"...нови [re: TUONO]  
Авторideaman (Нерегистриран)
Публикувано19.12.04 13:24



Here we go...



Let's the game begin....



След това да се видим тук, че ще горим за безплатни "ключове"за Map Edit - коледни подаръци...

Ciao.


I D E A M A N

PS:

И сега е момент да подравя и моя приятел Иван, на който му се роди син !!! Честито, да сте живи и здрави...това е един прекрасен коледен "подарък" !!!



Тема Re: Има ли по-страхотен GPS от Alan Map 500?!!нови [re: TUONO]  
АвторЧexът (Нерегистриран)
Публикувано19.12.04 17:55



Цо то тади вивадите, цо то тади блаболите ? Ниц вам нерозумим ! Млувте по чески !



Тема Re: Време е за "ракенрол"...нови [re: ideaman]  
Автор Илko ()
Публикувано19.12.04 21:44



Леко уточнение

Не знам сега този тест за какво е предназначен ... но фактите пак нещо не пасват :

1.На 02.12.04 в 13:29 часа пишеш че днес си минал през GPS-а - явно е било някъде сутринта

2.После на 15.12.04 в 11:45 часа публикуваш снимка с надпис "Hello ILKO" на екрана.

3.И накрая днес 19.12.04 в 13:24 се появява табела с дата 20.NOV обаче какво се вижда по снимките - на земята лежи GPS с надпис "Hello ILKO".

Така че аз гадая по 2 варианта - или кашата с "фактите" стана пълна (но тази версия отпада щото всички ти вярват) или тези GPS-и така си тръгват по принцип с "Hello ILKO" щото на 20.11 тази тема още не е съществувала. И най накрая зашеметен от феноменалния резултат имаш загуба на 10-тина дена преди да се похвалиш че си го стъпкал с джипката





Тема Re: Време е за "ракенрол"...нови [re: Илko]  
Авторkreten (Нерегистриран)
Публикувано20.12.04 00:44



Илко, що не си признаеш, че ти ги разработваш тези холукси. И те е разтресла манията за величие та всички се палят с твоето име.

Идеаман, нема еди, нема акъл и т.н. - яко лъжете и яко пресолихте манджата.

се правиш на обикновен потребител.

си още по-смешен.

А когато обясняваш за частите и подръжката си направо трогателен.



Тема ...теория на конспирацията...нови [re: TUONO]  
Авторideaman (Нерегистриран)
Публикувано20.12.04 10:43



Здрасти ИЛКО, всички знаем че си наблюдателно момче... но не трябва да търсим параноично на всякъде конспирация...

Даже не знам как се казва онова чудо "щрак-щрак", просто помолих "асистентката" - си Krump LEE ( превод: КАТРОФ ) да направи кадър... Ако излезе добре ще го използваме... Има пак други кадри които не хересвам и няма да ги включим в клипа... Това са нормални неща. За "визуалните опорни точки" се сетих например по-късно, докато гледах DISCOVERY Channel за едни краш-тестове... реших че ще стане по-интересно с тях. Снехме ги по късно в една обедна почивка...

Относно коментара на "Kретен" - а:

Уф, момче може ли да си избереш такъв NICK ? Неудобно ми е. Ще те наричам "Ментално изостанал" звучи ми по приемливо...Sorry !

...та какво исках да кажа.... аха сетих се: гледам че все се обръшташ към Илко, това, онова... вие да не сте приятели, познати или роднини та все търсиш някакъв вид "виртуална - cyber" подкрепа от него ? Ние с него си имаме един разговор и си го движим и нямаме нужда от напътстване... Мисля че той се е осетил и "спрял асансъора" за разлика от теб.

Имам коледен подарък за Теб: Лопатка и гребло, нали знаеш какво да правиш... един етаж по нагоре е пясъчника !



Тема ...акъл като бръснач...нови [re: TUONO]  
Авторideaman (Нерегистриран)
Публикувано20.12.04 14:58



...педи време публикувах една снимка за това как се отваря MAP500. Там са били показани къде да се натисне и имаше предложение да се топли 20 мин. с 50 радуса... или нещо от сорта. След време една "анална къртица" изрови някаква снимка от еди къде си... която казва да се топли само 10 мин...

Оооо и стана едно филизофиране, защо аз публикувам снимка с 20 мин. а германците пишат 10 мин... значи ние лъжеме !!! То било 10 мин. а не 20...Ебатти хората, тоя беше сигурно син на депутат... отчита дейност...

А цялата тази работа е проклетата пластмаса да омекне и да не се чупи !!! Ами аз го топлих... даже незнам колко... може би повече от 30 мин... сега остава да си прережа вените, пресрочих "петилетката" с 10 мин. !!!



Тема M A P T E S T - Е п и з о д III. [re: TUONO]  
Авторideaman (Нерегистриран)
Публикувано20.12.04 18:04



Здравейте всички. Днес аз ще мълкна и ще говорят фактите...

Решихме да тестваме MAP500 и един GARMIN-ски GPS за чуствителност и бръзодействие...



Докато чакахме вънка стана по тъмно, явно това пречи на ETREX - a да "вижда" сателитите...




...а тук са филмчета за бръзодействие. На двата GPS- a качихме една и съща карта... ( София и околности, със стандартните точки + добавихме 60 000 равномерно разпределени POI точки, размерът: 100x100 km ...)

Тук сме на сравнително малък мащаб:



Разликата в скоростите е очевадна...а в по- голям мащаб става направо отчайваща...



... докато чакахме ни свърши "лентата"... MAP500 зареди картата за около 7 секунди, докато на ETREX - a му отне цели 27.

EPILOG: епилога си го напишете сами...



Тема Re: ...теория на конспирацията...нови [re: ideaman]  
АвторMeнтaлнo изocтaнaл (Нерегистриран)
Публикувано20.12.04 20:04




Смешен GPS, смешна цена, смешен маркетинг, смешен вносител, смешно интернет присъствие. Абе умрех от смех. И най-смешното краш тестове които се развиват като филм на Тарантино. Кво става с филмчето с джипчито? Строшихте 5-6 сапунерки и вече намаляха надеждите да представите на очарователната публика нещо достоверно?

Сега ще ти дам един съвет - отивате при един дърводелец и той ви прави копие на холукса с надпис АЛАН МАП 5000000, после минавате с джипката и снимате. После го правите 3 минутното филмче на 150 кБ общо и всички ще са доволни.



Тема Re: ...теория на конспирацията...нови [re: Meнтaлнo изocтaнaл]  
Авторideaman (Нерегистриран)
Публикувано20.12.04 20:21



...злобата ще те довърши... така е, когато фактите говорят, на "лузерите" им остава само единственно: - да обиждат, да плюят и да правят други "вариябилни" неща...

За филмчето не се безпокой, подготвяме го, ще стане страхотно.

По добре да чуем коментара ти относно експеримента... ако изобщо може да кажеш нещо. Ха !



Тема Re: ...теория на конспирацията...нови [re: ideaman]  
Авторgpsfenbe (Нерегистриран)
Публикувано20.12.04 20:41



от първия тест видях че алан-а има кофти резолюция, от втория ... ясно, алана е с по бърз процесор от вистата, НО! ЗАщО ГО СРАВНЯВАТЕ С ВИСТА?????

По тази логика сравнете го с GPS II и ще е още по бърз

Искам да видя сравнение с 60C(S) или Quest, да видим тогава кой е по бърз!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.