Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:50 19.05.24 
Мобилни комуникации
   >> GPS
*Кратък преглед

Тема kakvo e GPS i kakvo e GPRSнови  
Авторost (Нерегистриран)
Публикувано28.05.02 12:06



GPS

http://web.wap-bg.com/article.php?sid=8

GPRS

http://web.wap-bg.com/article.php?sid=5

Info na balgarski.



Тема Сам си питаш и сам си отговаряшнови [re: ost]  
Автор Цoлepн (граф)
Публикувано13.06.02 16:19



:-)))))

Но и аз искам да попитам изобщо що ще GPS-ата при мобилните комуникации? Дали пък админите на дира не са имали предвид именно GPRS?



Тема Re: Сам си питаш и сам си отговаряшнови [re: Цoлepн]  
Автор Чo :) (усмихнат)
Публикувано16.06.02 04:29



GPRS още тестват, като го пуснат официално - ще има и GPRS клуб

Усмихни се … Живота е Хубав



Тема Re: Сам си питаш и сам си отговаряшнови [re: Чo :)]  
АвторRossko (Нерегистриран)
Публикувано19.06.02 12:29



GPS e vid sistema, chrez koiato se opredelia mestopolojenieto na prevozni sredstva naprimer ( izpolzva se shiroko ot firmi prevozbachi ) , kakto i ot zastrahovatelni firmi koito montirat ustroistvo v avtomobilite na sobstvenici za po lesnoto im otkrivane pri krajba. Sistemata e izgradena ot mreja ot sputnici razpolojeni okolo zemiata.

GPRS (General Packed Radio Services) e vid usluga koiato predlaga visokoskorostno predavane na danni po GSM mrejata sus skorost ot 9,6Kbit/s do 115Kbit/s.Tia e v proces na testvane i skoro edva li shte stupi na nashiat pazar poradi prostata prichina che shte bude mnogo skupa.Za nashte operatori mislia che Global imaha gotovnost da ia pusnat



Тема Ааа, Роско, не е така [re: Rossko]  
Автор Чepнorлaв (рекордьор)
Публикувано19.06.02 14:01



В момента въвят тестовете и на Мтел и на Глобул. Глобул просто могат да го пуснат без чак толкова излишни главоболия, понеже имат доста свободен ресурс, който липса при Мтел. Но ГПРС ще има и то най-вероятно до края на годината.



Тема Neinнови [re: Цoлepн]  
АвторGunter raal (Нерегистриран)
Публикувано20.06.02 01:36



tuka e, zashtoto az taka poiskah:-)))
kude da bude drugade?




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.