Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:59 21.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
*Кратък преглед

Тема Относно подредените ястия  
Автор Xypodilec (тъп юзър)
Публикувано12.03.01 20:52



Според мен стават само за гледане. Не бих хапнал от нещо, което се води за храна, а има вид на скулптура или на схема. Прекалява се с добрият външен вид.

Какво мислите?




Тема Напротив!нови [re: Xypodilec]  
Автор Jennifer (член)
Публикувано12.03.01 21:39



Много държа на външния вид и на украсата и 1 ядене не ми е така вкусно, когато не е издържано на външен вид и не е поразкрасено. Говоря и за ежедневието, не само за празничните случаи.

Ти защо не обичаш украсите?

***



Тема Имах предвиднови [re: Jennifer]  
Автор Xypodilec (тъп юзър)
Публикувано13.03.01 01:19



подредените, а не разкрасените, т.е. ако сравниш гора с площите, насадени с теменужки по алеите за разходки. Например - т.нар. "мешана салата" - така и не ми стана ясно какво й е мешаното. Наредени доматките и краставичките като войниченца. буъъългх. Шопската е красива, но не е подредена.




Тема Аз лично се водя от принципа, че...нови [re: Xypodilec]  
Автор Meдapko (неконфликтен)
Публикувано13.03.01 10:17



...човек се храни и с очите. Все пак си прав за скулптурите. Понякога са досадни.




Тема Re: Имах предвиднови [re: Xypodilec]  
АвторNeznajko (Нерегистриран)
Публикувано13.03.01 15:21



Според мен "мешана" е защото съдържа различни зеленчуци, а не защото съставките са измешани. Струва ми се, че ако всичко е подредено - то може да се разбърка и да добие желания вид, обратното е по-сложно. Най-важен според мен е вкуса

, а според вас?



Тема Re: Хиподилецонови [re: Xypodilec]  
Авторчykчa-читaтeл (Нерегистриран)
Публикувано13.03.01 17:56



Искам да те питам едно нещо. Преди да пишеш в този клуб - миеш ли си ръцете със сапун?





Тема Re: Имах предвиднови [re: Xypodilec]  
АвторNevesha (Нерегистриран)
Публикувано20.03.01 11:30



Dokolkoto snam meshanata salata se podnasia taka v savedeniata,sa da mogat horata,koito ne iadat luk ili neshto tam drugo da go otstraniat bes da roviat 1 chas.No moshe i da gresha.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.