Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:17 19.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема МАЙ НИКОЙ НЕ ЗНАЕнови  
Автор KPEЙ3 (непознат )
Публикувано05.01.01 16:05




НИКОЙ НЕ ЗНАЕ КАК СЕ ГОТВИ ВКУСНО КИТАЙСКО
А АЗ РАЗЧИТАХ НА ВАС
ЗАБАВЛЯВАХ СЕ ДОРИ В ТОЗИ КЛУБ
ЕХ, НА ТОЗ СВЯТ ВСИЧКО Е ИЗМАМНО

the live is a party and you are invited, dont miss it


Тема Отг: МАЙ НИКОЙ НЕ ЗНАЕнови [re: KPEЙ3]  
АвторSusu_anon (Нерегистриран)
Публикувано05.01.01 20:10



Ako se porazrovish malko /moje bi na predishnite 2 sranici/ se namerish mnogo nesta za "Oriz po kitaiski"
Vaoraji se s tarpenie i ...... tarsi!
Pojelavam ti uspeh! Ste go namerish!



Тема Отг: МАЙ НИКОЙ НЕ ЗНАЕ [re: KPEЙ3]  
АвторSusu_anon_anon (Нерегистриран)
Публикувано05.01.01 20:12



Ako se porazrovish malko /moje bi na predishnite 2 sranici/ ste namerish mnogo nesta za "Oriz po kitaiski"
Vaoraji se s tarpenie i ...... tarsi!
Pojelavam ti uspeh! Ste go namerish!



Тема Отг: МАЙ НИКОЙ НЕ ЗНАЕнови [re: KPEЙ3]  
АвторБонго_anon (Нерегистриран)
Публикувано08.01.01 12:11



Аз не съм от големите готвачи, но се интересувах за китайските манджи.
При тях е много важно съотношението на продуктите и времето на
приготвянето им.
Така например, ако се приготвя ястие с месо и зеленчуци, съотношението на месото към зеленчуците трябва да бъде 1:1, т.е. 1 кг месо и 1 кг всякакъв вид зеленчуци.
При готвенето не се смесват - месото се приготвя отделно, зеленчуците - отделно, и накрая, когато всичко стане готово, се смесват.
Не съм сигурен, но така са ми казвали, а също съм чел.



Тема Отг: МАЙ НИКОЙ НЕ ЗНАЕнови [re: Бонго_anon]  
Автор KPEЙ3 (новак)
Публикувано08.01.01 12:33



eeeee, blagodarq ti priqtelyu
най после един човек да обърне внимание
наистина съм ти много благодарен
за съжаление, аз като кулинар и турист си мислех, че хората като мен са открити и дружелюбни
туристите наистина са такива, но за съжаление в този клуб е различно
но всичко си е за сметка на хората
още веднъж благодаря

the live is a party and you are invited, dont miss it


Тема Отг: МАЙ НИКОЙ НЕ ЗНАЕнови [re: KPEЙ3]  
АвторSENS_anon_anon (Нерегистриран)
Публикувано08.01.01 18:39



Zdravei,az rqdko vlizam tuk moje bi za6toto sam gotva4 i mi pisva po cql den da se zanimavam s mahdji.
Ta zna4i-v kitaiskata kuhnq ima mnogo te4eniq,no tova koeto dosriga do nas e sravnitelno dobro i po na6iq vkus,
Ta za dobrata kitaiska hrana sa nujni podpravki,soev sos,edin tigan s debelo duno i da re4em edin ostur noj:))
Vsqka toplinna obrabotka stava mnogo burzo-nie mu vikame sapurjvane t.e.mazninata v tigana trqbva taka da e zagrqta 4e da pu6i.Produktite se purjat burzo za da zapazqt harakterniq si cvqt i vkus,podpravkite se slagat pestelivo kolkoto da pod4ertaqt vkusa a qstieto ,sos po4ti nqma ili ako iam toi se servira otdelno.Sosa v samoto qstie sluji za suedinqvane na komponentite.Kato podpravka izpolzvana nai-4esto i dostupna za nas moje da izpolzva6 djindjifila,beliq piper i bqloto suho vino.
Vsi4ki produkti se narqzvat na Julien(pru4ici) ili v nqkoi slu4ai na malki hapki.
Ot mesata nai izpolzvani sa svinskoto i pileto,i riba ,ot zelen4ucite vsi4ki po-tvurdi(rqdko luk i domati)
Kombinaciite mejdu tqh sa samo plod na tvoeto vaobrajenie i na tvoq vkus-prosto opitvai.
No spazvai osnovniq princip-qstieti trqbva da sudyrja v sebe si 4-te osnovni vkusa-soleno,sladko,kiselo i liutivo.
Ami kato za na4alo tolkova nadqvam se 4e sam ti bil malko polezen.Ako ima6 vuprosi pi6i mi na adres sens@abv.bg,na drago sarce 6te ti pomogna s kakvoto moga .



Тема Отг: МАЙ НИКОЙ НЕ ЗНАЕнови [re: SENS_anon_anon]  
АвторКРЕЙЗ_anon (Нерегистриран)
Публикувано09.01.01 10:46



благодаря ти, ще опитам и ще ти пиша какво е излязло
ти си готин, желая ти успехи




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.