Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:31 08.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Клубри, моля ви помогнете  
Автор Dragoness (много огнена)
Публикувано23.03.15 21:56



Ужасно неориентирана съм на БГ пазар

.....Рано тази сутрин ми се развали миковълновата и според мен е загуба на време и удобство да я нося на ремонт (който не гарантира изхода, така или иначе) ....
Тази реална ли е? Бихте ли си я купили? .... Или да бягам от тази обява?
МОЛЯ ви помогнете ми моля .



See no Evil, Hear no Evil, Lay no Evil Down on Me...or I'll Toast You in Hell

Редактирано от Dragoness на 23.03.15 23:03.



Тема Re: Клубри, моля ви помогнете [re: Dragoness]  
Автор Fish L (Емарципанена)
Публикувано25.03.15 19:56



Съжалявам, че не мога да ти помогна. Знам, че много хора избягват комбинирани уреди, но аз самата имам пералня и сушилня от 18 години (тъкмо си мислех, че ще се отърва от това чудо и се оказа, че просто се е повредила някаква безобидна помпа. Все пак 1100 оборота са си добра центрфуга, а сушилнята ползвам рядко) и другото ми е котлони, фурна и миялна в един уред. Този ми е втори, но малко лекомислено го заменихме заради цвят в кухнята (предното ми Канди Трио беше бяло).

Цената ли ти се струва ниска?



Тема Re: Клубри, моля ви помогнете [re: Fish L]  
Автор Dragoness (много огнена)
Публикувано25.03.15 21:24



AEG, Bosch, Candy, Smeg и Зануси (ако още ги има) са железни .... други марки много ги развалиха.

Притеснява ме, това че звучи толкова добре една приятелка ми каза, че имала пак подобна (комбинирана) и вече я ползва 8-ма година ..... но какво пък ще се обадя на отдел клиенти в САЩ или Англия или Австралия и ще ги разпитам подробно .

Сушилната ми е отделно - ползвам я заради удобството и също така каквото не е "нахранило" пералнята като дългата ми коса или косъмчетата от кучетата веднага го изсмуква и си "храни" филтъра

.... доста необходима бяла техника ОСОБЕНО в тропически и ужасно влажен климат ..... а пък като почне и валежния сезон не бих се справяла без.

Благодаря ти, че ми отговори

See no Evil, Hear no Evil, Lay no Evil Down on Me...or I'll Toast You in Hell

Тема Re: Клубри, моля ви помогнете [re: Dragoness]  
Автор Fish L (Емарципанена)
Публикувано25.03.15 21:45



Не много навреме, но не бях надниквала отдавна! Дано изборът ти не те разочарова



Първата ми микровеле беше с грил (реотан за запичане) - не помня дали повече от 2 пъти да съм го ползвала. А грил (това, на което се върти пилето, напр.) имах на предишната Канди, но и пиле сигурно за 10 години съм пекла 10 пъти.
Така че не знам понякога защо си купуваме някои неща. Фритюрникът и той беше пенсиониран бързо



Тема Re: Клубри, моля ви помогнете [re: Fish L]  
Автор Dragoness (много огнена)
Публикувано25.03.15 22:24



Обаче аз не се спирам с ползването на микрото вече .... едно време беше само за да сваря/стопля вода за кафе или да претопля нещо.
Сега вече готвя в нея дори и лазаня, мусака, сладка и торти и много други неща.
Фритюрника и голямото (малко) барбекю не ги хвърлям изобщо, както и робота, пасатора, чопър .....просто те трябва да работят за мен



See no Evil, Hear no Evil, Lay no Evil Down on Me...or I'll Toast You in Hell

Тема Re: Клубри, моля ви помогнетенови [re: Dragoness]  
Автор Fish L (Емарципанена)
Публикувано26.03.15 20:26



Охооооо


Не съм такъв фен аз, но си спомних, че преди години пробвах за сладко от ягоди - получи се невероятен червен цвят



Тема Re: Клубри, моля ви помогнетенови [re: Fish L]  
Автор Dragoness (много огнена)
Публикувано27.03.15 00:22



Разбира се, цвета + визия са от голямо значение, аз консервирам от портокали , свеж цвят и вид .... адски полезно ако правиш креп сузет и има вкус на пресен портокал.
В събота пристига новата придобивка и нямам търпение да я изпържа от готвене .... само да измисля кое да я сефтоса



See no Evil, Hear no Evil, Lay no Evil Down on Me...or I'll Toast You in Hell

Тема Re: Клубри, моля ви помогнетенови [re: Dragoness]  
Автор Malinali1 (минаващ)
Публикувано30.03.15 15:31



Мили дами,
споделете рецепти за сладка в микровълновата. Като за абсолютен лаик.





Тема Re: Клубри, моля ви помогнетенови [re: Malinali1]  
Автор Dragoness (много огнена)
Публикувано31.03.15 20:07



Ако!
си добре с английски мога да ти снимам/сканиран от книжката и да ти потърся мои линкове в отметките, единственото с което допринасям е да добавя индрише и при плодове, които създават киселини слагам сода .... топя калориите с подсладител.

See no Evil, Hear no Evil, Lay no Evil Down on Me...or I'll Toast You in Hell


Тема Re: Клубри, моля ви помогнетенови [re: Dragoness]  
Автор Monica123 (рекордьор)
Публикувано31.03.15 23:07



Обаче аз не се спирам с ползването на микрото вече ....
Сега вече готвя в нея дори и лазаня, мусака, сладка и торти и много други неща.




Тов азвучи ужасно




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.