Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:19 19.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема диета  
Автор geleznia1 (geleznia1)
Публикувано13.12.14 11:27



Здравейте. Имам един въпрос ,знам че не е мястото тук и се извинявам но не можах да намеря по точно от това защото тук разбирате от храна ,та на въпроса може ли да се яде крем карамел от човек опериран от апендисит преди седмица.Благодаря предварително.



Тема Re: диетанови [re: geleznia1]  
Автор c@t ()
Публикувано13.12.14 12:37



Мисля че крем карамела не е жизнено важен и човек може да се откаже на първо време докато оздравее.

Не знам как е след операция на апендикс, но аз от сутринта не съм ставала от леглото защото като отворих очи усетих че ми е зле и внимавам да не се движа много, не ми се яде, не съм жадна, май съм се заразила с чревния грип от моите хора.
Даже мисисля в понеделник да ям нещо различно от цвибак и със сигурност не крем карамел.





Тема Re: диетанови [re: geleznia1]  
Автор lC Roxana (Roxana)
Публикувано13.12.14 12:53



Заради яйцето вътре - по-добре недей точно крем карамел.


Ако толкова умираш за сладко - вземи си от тея детските кисели млекца - плодови, и други - или си изстискай сок на сокоизстисквачка от сладък плод като круша, ябълка, нещо такова....


Яйцето съдържа белтъци и други неща - относително лека храна е - но недей да си товариш в момента лигавиците на храносмилателната система....особено ако са ти първите дни след операцията.....


е - след седмица - две - опитай пак - с малки!!!! количества! да не се напраскаш като прасе!

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: диетанови [re: c@t]  
Автор lC Roxana (Roxana)
Публикувано13.12.14 12:55






Деерн - почивай си....знам, че си работеща майка....

и не се плаши от вирус ....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.