Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:47 05.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Кой какво ще готви днес, утре? Част XVнови [re: Fish L]  
Автор nnaarr (ентусиаст)
Публикувано17.05.14 21:26



Аз и с царевично не съм пържила, въпреки че са ми казвали. Пържа с едно пълнозърнесто, което щях да използвам за някакъв хляб, но той нищо не стана и да не го хвърлям...

. А снимката е супер! Малко ми пострада тези дни коляното, но и аз трябва да тръгвам вече. Аз и не пържа чак толкова много и не съм специалист - цаца, граца, попчета, сафрид - това ни са рибките за пържене. Още веднъж благодаря искрено за снимката - сякаш ме повя морски ветрец.



Тема Re: Кой какво ще готви днес, утре? Част XVнови [re: nnaarr]  
Автор Fish L (Емарципанена)
Публикувано17.05.14 21:33



Удоволствието е мое!

Дано се оправя коляното скоро и да продължиш след лугата към Сарафово





Тема Re: Кой какво ще готви днес, утре? Част XVнови [re: Fish L]  
Автор tyrsiistina-110372 (познат)
Публикувано17.05.14 22:45



Няма проблем, мацко!


Да не мислиш, че твоят сафрид не ме е развълнувал издълбоко?!
Клубен купон на независима територия, пък нека чуждоземките да се облизват наоколо.Така всички ще обменяме опит.



Тема Re: Кой какво ще готви днес, утре? Част XVнови [re: Fish L]  
Автор nnaarr (ентусиаст)
Публикувано17.05.14 23:00



Мерси!





Тема Re: Кой какво ще готви днес, утре? Част XVнови [re: Roxan*na]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано18.05.14 11:36



Ето я моята лазаня от снощи:






Разкошна вечеря - огромна зелена салата, маслини за разядка, чеснови хлебчета - там ги правят вълшебни. Малко вино, колкото да ни стане преятно...



Виждам, че некои орица са искарали едно нощно дежурство в клюки по мене и вълшебната ми личност и в завист по житейските ми успехи. Да ви е честито неделята, недоспиването и пропиляната хубава вечер - аз се забавлявах, имахме раскошно угощение и днес имам настроение за още малко плаж - вчера направих лек тен, но днес е още по-добре - затова заминаваме в градината с огромна кана студена лимонада (благодаря, боби08 ) и още закуски и плодове.....



ПС: тази сутрин си букнахме ваканция в южна Франция - това ше ми е подарака за рождения ден от любящото съпруже...

Чудихме се дали да е Спейн или Франция - ма францията наддделя за момента - но що е живот, пред нас е....спейн нема да избега...



Започвам да събирам тоалети и идеи за отлично изкарване...





Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Кой какво ще готви днес, утре? Част XVнови [re: MoPcKu]  
Автор Roxan*na (GG)
Публикувано18.05.14 21:47



Неска готвих леща и баница. Добавих редовната огромна купа зелена салата. Тоя път добавих в чинията и по 1-2 големи мариновани червени капии.


Моите хора се изтрепаха да ядът - а и гости се присламчиха в градината и ометаха СИЧКО!



Исках да го снимам - ма те го ометаха още докато сервирах...

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: Кой какво ще готви днес, утре? Част XVнови [re: Fish L]  
Автор MoPcKuМодератор (звяр)
Публикувано18.05.14 23:31



Това е стандартна тава, не съм обръщал внимание на размера





Тема Re: Кой какво ще готви днес, утре? Част XVнови [re: Roxan*na]  
Автор lospepina (happy girl)
Публикувано19.05.14 00:53



Рокси,не вярвам,да не си видяла,поканата по горе.Кажи време и място.А това,че омели баница англичани,на някой друг.Те лещата я смятат за дал и за това, някой би хапнал.Дето биждаш на ляво и дясно и спамиш,дори в ракови болни хора....ела да те купия пиене и посля те опиша на околните в дира.Не се дърпай.Ти сама така искаш.



Тема Re: Кой какво ще готви днес, утре? Част XV [re: lospepina]  
Автор lospepina (happy girl)
Публикувано19.05.14 02:17



A че някой,ял мариновани капии....,освен теб евентуално.казвай време и място.Искам да те представя пред света,както си го търсиш.Беззъба дама.



Тема Re: Кой какво ще готви днес, утре? Част XV [re: lospepina]  
Автор Monica123 (стар клубар)
Публикувано19.05.14 07:11



Роксито яко се е спекла!!!!



Иначе до сега 100 пъти да е обяснила отново за "благоденствието си" :)))))

Рокси, що така бе мило??




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.