Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:39 16.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано20.08.13 09:17



Брашно и картофи има. Кисело мляко - няма. Тоест, не че няма, ами е сладко, лигаво и рядко.

А в хотелската стая имам на разположения като кухненски уреди само ютия и сушоар.



Тема Re: Какво ви се яденови [re: Luchezara]  
Автор Ravir ()
Публикувано20.08.13 13:02



Уча децата как да си направят питка. Дистанционно. По скайп. Без видео. Сега сме на фаза "Тестото ни стана лепкаво, но решихме проблема. Сложихме олио на пода. И сол. Оправи се

всичко." Оххх, жалко, че не съм там. Ама ако бях, нямаше да е така, нали. Не мога да спра да се хиля.



Тема Re: Какво ви се яденови [re: Ravir]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано20.08.13 16:07



Хич не съжалявай, че не си там. Нека децата свикнат да се оправят сами. Това ще им е от полза. Ти само ги поощрявай.





Тема Re: Какво ви се яденови [re: dama spatia]  
Автор Ravir ()
Публикувано20.08.13 17:10




Е то е ясно, ако бях там, щях да я направя и да казвам- това, това, това, онова, така, иначе, видяхте ли, ок? запомнихте ли? ок. айде сега отивайте за сирене и домати Но къде- къде по- друго си е да я метнат на пода.

Почнаха я в 11, преди малко са я извадили от фурната. Аз само Хюстън, Хюстън от време на време, иначе пия си бирата на 200км. и леко им завиждам за фъна. Но включвам се успешно и така Странното е, че преди не много време ми мина през главата да почвам да ги уча на това.



Тема Re:нови [re: XlNG]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано21.08.13 15:00



Ако си за дълго там можеш да си купиш един котлон и една тенджера, като в студентските квартири. Разбира се и няколко чинии и прибори.




Между другото за таратор ти трябва само една купа, нож и лъжица.




Редактирано от Luchezara на 21.08.13 15:03.



Тема Re: Какво ви се яденови [re: Luchezara]  
Автор CVETETO31O1 (=1 jena)
Публикувано25.08.13 03:09



А пък на мен ми се ядат:
1. Сърмички с лозов лист (не постни, а с кайма)
2. Пържени златисти картофки
3. Наложен патладжан






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.