Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:01 22.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
Тема Re: Кой какво ще готви утре? Част IXнови [re: magyclubcom]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано21.04.13 21:38



Хм, интересно звучи този хляб без месене. Как се приготвя?



Тема Re: Кой какво ще готви утре? Част IXнови [re: Гинec]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано21.04.13 21:39



Гинес, във фолио ли го изпече?



Тема Re: Кой какво ще готви утре? Част IXнови [re: dama spatia]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано21.04.13 22:52



Задуших във вода и олио зеленчуците и подправките в тенжера на котлона, наредих шайбите риба в тава, поръсих с чер пипер и изсипах зеленчука отгоре им. Пекох във фурната без фолио или капак. Аз обичам да има и сосче затова задушавах в повечко вода. Тя извира доста при печенето.



Тема Re: Кой какво ще готви утре? Част IXнови [re: Гинec]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано22.04.13 10:20



Днес сготвих зеле с ориз и пилешко филе на хапки, на фурна.



Тема Re: Кой какво ще готви утре? Част IXнови [re: Гинec]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано22.04.13 10:22



Една съседка пекла риба, но сложила и картофки. Завила всичко във фолио. Каза, че след това вкуса бил много хубав. Картофите , приготвени по този начин ставали изключително вкусни. Това ми сподели тя.



Тема Re: Кой какво ще готви утре? Част IXнови [re: dama spatia]  
Автор nnaarr (ентусиаст)
Публикувано22.04.13 11:51



Супа топчета

.



Тема Re: Кой какво ще готви утре? Част IXнови [re: dama spatia]  
Автор magyclubcom (непознат)
Публикувано22.04.13 13:49



пълно е в нета с клипове за това отдавна, но аз чак сега се престраших да го направя и е много успешен!!! Основно 4 чаши брашно, 2 и може и малко отгоре чаши хладка вода, аз сложих 1 ч.л. суха мая, 1 ч.л. захар и 11/2 ч.л. сол, всичко се обърква в дълбока купа с една лъжица, докато се усвои цялото брашно да няма бучици и се покрива със стреч фолио или както направих аз покрих и завързах хубаво купата с една по-голяма найлонова чантичка, оставя се за около 12 до 17 часа ( да точно толкова ) да си втасва вътре, после се изсипва на набрашнен плот и без да се премесва се сгъва като на пощенски плик или на рулце, колкото да се оформи като стандартен хляб и се пече на 180 градуса горен и долен реотан до зачервяване. Скоро ще гледам да пусна моите резултати и в сайтчето си, но като цяло се образува плътна хрупкава коричка, а от вътре е душица, може да видите как го правят ето тук

аз си нямам такива съдове, затова пекох направо в тавата и така също става :)

Редактирано от magyclubcom на 22.04.13 13:50.



Тема Re: Кой какво ще готви утре? Част IXнови [re: MoPcKu]  
Автор bobiO8 ()
Публикувано22.04.13 14:45





Да станеш човек е изкуство.

Тема Re: Кой какво ще готви утре? Част IXнови [re: bobiO8]  
Автор MoPcKuМодератор (звяр)
Публикувано23.04.13 11:57



Изтекоха лигите...





Тема Re: Кой какво ще готви утре? Част IXнови [re: MoPcKu]  
Автор nnaarr (ентусиаст)
Публикувано23.04.13 13:42



натурална българска мусака; кремче от нишесте и прясно мляко, салатка - краставица (същото се повтаря за вечеря ако кремчето междувременно не изчезне

).




Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.