Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:25 22.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
Тема Re: Кой какво ще готви утре? Част IXнови [re: MoPcKu]  
Автор bobiO8 ()
Публикувано20.04.13 13:52



Сладки охлюви.



Да станеш човек е изкуство.

Тема Re: Кой какво ще готви утре? Част IXнови [re: bobiO8]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано20.04.13 14:04



yeah



Любимите ми са с мак и ванилов пудинг, или с марципан, но и тези с кранберис ги обичам



Тема Re: Кой какво ще готви утре? Част IXнови [re: dama spatia]  
Автор magyclubcom (непознат)
Публикувано20.04.13 23:25



ако скоро се завъртя в кухнята скоро ще има и нови неща, ама напоследък хич ме няма по готвенето все нещо друго изниква :) не съм ви забравила обаче, но моят мъж все ме хока къде ги показваш твойте сложнотии, те хората искат простички неща кой ще се загледа пък в това, стреса, краткото време и хилядите рецепти в нета са срещу теб, недей казва ми, занимава хората и аз така по малко да не ви изморявам и отегчавам:))))))



Тема Re: Кой какво ще готви утре? Част IXнови [re: magyclubcom]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано20.04.13 23:32



Ти не слушай какво какво твоят мъж

Рецептите, които ни поднасяш са интересни, някои са достъпни. Успях да си запиша някои от тях, които ми се сториха лесно изпълними. Тези пилешки бутчета....... ми се въртят в главата. Ще ги пробвам.
С твоите рецепти не ни изморяваш, напротив, мисля, че за всички е удоволствие да ги четем , а защо не и да ги изпробваме. Така че, ни най-малко ни уморяваш, а още по-малко ни отегчаваш Знаеш, че тук си добре дошла



Тема Re: Кой какво ще готви утре? Част IXнови [re: bobiO8]  
Автор Фиш Л (Емарципанена)
Публикувано20.04.13 23:46



Бобииии, благодаря за идеята!
Утре ще спретна едни охлювчвта!



Тема Re: Кой какво ще готви утре? Част IXнови [re: magyclubcom]  
Автор Фиш Л (Емарципанена)
Публикувано20.04.13 23:52



Простичките манджи са за прохождащите готвачи



Рецептата с граха ме накефи, благодаря за идеята!



Тема Re: Кой какво ще готви утре? Част IXнови [re: Monica123]  
Автор Фиш Л (Емарципанена)
Публикувано20.04.13 23:55



Мони,
ше си направиш ли труда да бъдеш по-подробна за граха си? Купих днес грах, но буйната ни социална програма не изискваше готвене у дома

Ще заменя любимото ми масло с олио, че готва за постещ човек. Но все пак, ако имаш няколко минутки ми драсни по-подробно как го правиш това.




Тема Re: Кой какво ще готви утре? Част IXнови [re: MoPcKu]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано21.04.13 13:20



Таратор; картофени кюфтета.



Тема Re: Кой какво ще готви утре? Част IXнови [re: MoPcKu]  
Автор magyclubcom (непознат)
Публикувано21.04.13 13:26



хляб без месене с втасване 12 часа :)



Тема Re: Кой какво ще готви утре? Част IXнови [re: MoPcKu]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано21.04.13 19:30



Днес готвих сом "по гергьовски" на фурна. Със зелен лук и зелени подправки - моркови, джоджен, листа на целина, мащерка, риган, дивисил, магданоз и копър. Една приятелка ми беше на гости и много и хареса.




Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.