Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:03 06.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема петелът решава да умре.  
Автор KuроАдминистратор ( )
Публикувано14.04.12 18:55



От есента имам дилема кой от двата петела да изпратя в отвъдното: Белия или Шарения.
Белия е агресивен и едноок, след един много яростен отпор от моя страна миналата година, когато ми налетя(подли са, нападат отзад).
ПЛюсове: кукурига(ше) изчистено, с френско "р" и прекрасен тенор.
Шареният е благонравен(но не по-малък майстор в любовното изкуство с кокошките), никога не скача, от време на време прави опити да общува. Минуси - кУКУРИГА УЖАСНО с добър бас, но ужасно грезгав глас


Какво направи днес на обед белия. Скочи ми и ми разкървави ръката, няма майтап. Естествено, след 30 секунди бе на половин метър от главата си, а Шарения остава едноличен собственик на харема.

Как го сготвих, по-точно половината: варих го доста, към 2.30-3 часа, но за мое учудване се свари добре, а месото, макар по-грубо от кокошето, има вкус на полу-дивечово, с ненатрапчиви мазнини. После го сложих на фурна с половин шепа ориз, бульона, накрая - малко зелен лук и връзка джоджен. Нямам друга зеленина по това време, а тая подправка си ми е любима. Получи се доста добро, а като капнах и лужица качествен балсамов оцет, стана нещо хич-не-лошо. А наздраве!



Тема Re: петелът решава да умре. [re: Kuро]  
Автор Cekc C Koзи (Секс №1)
Публикувано14.04.12 19:14



Знаех си аз че на едноокия са му преброени дните




FERRARI F1 - където боговете карат.

Тема Re: петелът решава да умре. [re: Cekc C Koзи]  
Автор KuроАдминистратор ( )
Публикувано14.04.12 19:24



Мани, жената щеше да се разреве, като разбра. Но след като го терминирах, комшийката си призна, че и налитал всеки път. Ако знаех, да съм го декапитирал още есента, го е.а в трътката!
Ама - женска работа, каза, че и на нея и било мъчно за него, въпреки всичко! А само се (опитвал да я) бие. Представи си какво щеше да е, ако и я таковаше като кокошките. Щеше да направи жива верига да го спаси.





Тема Re: петелът решава да умре. [re: Cekc C Koзи]  
Автор KuроАдминистратор ( )
Публикувано14.04.12 19:30



Да не говорим, че сега поне седмица ще се разкарвам с 5-сантиметрова дълбока инфектирана драскотина на ръката - както и да го промиваш, тя е прима виста замърсена. Както е ровел в двора на животните от 120 години насам(десетки и стотици овце навремето), смятай, ако е имал на клюна некой древен антраксов бацил.





Тема Re: петелът решава да умре. [re: Kuро]  
Автор MoPcKuМодератор (звяр)
Публикувано15.04.12 15:14



Ти по-добре си цапни една инжекция против тетанус, че от малките работи стават големите беди...



Тема Re: петелът решава да умре. [re: MoPcKu]  
Автор KuроАдминистратор ( )
Публикувано15.04.12 17:21



E, не е имало чак такъв кръвен контакт, заеби. Так па чолкоз


А ако да - за тетаничните гърчове ще ти дам ексклузивните права да заснемеш)))



Тема Re: петелът решава да умре.нови [re: Kuро]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (N.R.)
Публикувано17.04.12 10:45



абе ти си напраскай ваксината за всеки случай.



Тема абе я се разкарайнови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор KuроАдминистратор ( )
Публикувано17.04.12 11:01




Те таковам у хипохондрика!
За 2 см драскотина ще си бия ваксина. А, собствено, за бяс не следва ли да си ударя една също? Като се замисля, май му течаха лиги на пернатия??



Тема Re: абе я се разкарай [re: Kuро]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (N.R.)
Публикувано17.04.12 19:02



птиците бяс почти не хващат.



Тема Re: абе я се разкарай [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор KuроАдминистратор ( )
Публикувано18.04.12 09:42



Не думай)


Много ясно - как да го ухапеш през перата!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.