Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:02 11.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: петелът решава да умре.нови [re: cyrus9358O]  
Автор Monica123 (рекордьор)
Публикувано22.10.15 17:30



Щом наличието на снимки за теб е халене - явно си твърдо от "застаряващото " поколение с тотално объркани представи за това как да се представи една тема.

Кво да прайш, в Бг има яко насадени закостенели разбирания, и дори хора,които се мислят за "модерни" са гола вода в разсъжденията си...

Ти не си виновен,трудно е да надскочиш средата си...



Тема Re: петелът решава да умре.нови [re: cyrus9358O]  
Автор MoPcKuМодератор (звяр)
Публикувано02.11.15 16:45



Кире, петлите са готови за вгювеча, чакам още малко и ще тествам, ама батат нямам и аз само магазински има. Другото, което ако се смени с малко тиква дали няма да има подобен ефект или викаш слабо?



Тема Re: петелът решава да умре.нови [re: MoPcKu]  
Автор cyrus-93580Администратор ( )
Публикувано10.11.15 10:32



Аз правя или с гъби, или с картофи за "пълнеж" обикновено. Ако няма - печурки от магазина. Напоследък често се намират и царски печурки, които са още по-добри.
С горски гъби става най-добре, определено от 'безопасните" пачият крак за мен е номер едно.
Това с батата бе експеримент - за мен много успешен.
Предполагам и с тиква би станало, но аз имам сериозен проблем: повреден съм от малък. Бабите ми правеха божествени тиквеници и за мен тиквата, освен в тиквеник или варена с канела или на фурна с мед, не става за 'солени" ястия, в смисъл - получава се дисонанс между ароматно възприятие и вкус.
АКО ти нямаш подобен проблем, тиквата е ОК. Вероятно ще се развари напълно, обаче, което, предполагам, също не е проблем. Ще направи соса по-гъст и екзотичен.

Вибрациите на Земята се вдигат и ако искаме да оцелеем,трябва да променим храненето си

Редактирано от cyrus-93580 на 10.11.15 10:36.



Тема Re: петелът решава да умре.нови [re: Monica123]  
Автор cyrus-93580Администратор ( )
Публикувано10.11.15 10:33



Добре:) Само спокойно!;)
Никой не може да извади селото от мен, както и синята кръв на безброй благородни предци - от теб:) След като се примириш с тоя факт, заживяваш в хармония:))

Вибрациите на Земята се вдигат и ако искаме да оцелеем,трябва да променим храненето си



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.