Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:06 01.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Конвектомат ?нови  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано06.09.11 21:43



Здравейте. Предстои ми откриване на обект тип бърза закуска и съм решил да го оборудвам с конвектомат. Самия конвектомат е сладкарски тип. Става за печене както на сладки така и на пици или разни тестени неща. Бих искал ако някой е работил с подобен тип машина да сподели някои тънкости и да ми каже къде мога да намеря разни рецепти за нещо по-екзотично...
Благодаря предварително и ако нещо не съм казал като хората се извинявам. Новак съм в този бизнес та за работа мисля да назнача човек с опит...



....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: Конвектомат ?нови [re: Apxaнгeл]  
Автор Kapинka (членка)
Публикувано07.09.11 09:53



Не изглежда като уред за домашна употреба. Съмнявам се, че ще има някой тук който да може да ти помогне.
Ама ще видим - сега като са свършили почивните дни може и да се окаже, че не съм права.



Тема Re: Конвектомат ?нови [re: Apxaнгeл]  
Автор Kиkc ()
Публикувано07.09.11 10:39



В конвектомат може да си сготвиш супа, ядене и десерт едновременно. Много хубави баници стават. Все пак прецени за какво ще го използваш. Тънкости не знам - задаваш си параметрите и го чакаш да ти се обади.
Самопочиства ли се?



Тема Re: Конвектомат ?нови [re: Kиkc]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано09.09.11 23:49



.. Не ... не се самопочиства. Опция е и струва още около 300лв., които засега мисля да спестя.... Иначе мисля да се използва за направа на сладки и солени тестени изделия... а може би и пици. Зависи от клиентите....

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Re: Конвектомат ?нови [re: Kapинka]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано09.09.11 23:50



... ами то има и малки домашни конвекторчета... с лампи.. Едно приятелче каза, че на подобно нещо си готви чудеса... За съжаление той е страхотен готвач, но лош сладкар.. та не ми е особено от помощ :)

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Re: Конвектомат ?нови [re: Apxaнгeл]  
Автор Kиkc ()
Публикувано10.09.11 12:59



Щом си новак по- добре проучи какво ще ти е най-необходимо на първо време, знаеш, че докато се разработи обекта ще мине време, и не е много изгодно да инвестираш в скъпи уреди. Със сигурност искаш кухнята да е перфектна, но това означава да вложиш доста пари. Казвам го от лични наблюдения





Тема Re: Конвектомат ?нови [re: Kиkc]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано11.09.11 15:14



...да така е... обаче има конкуренти и трябва да предложа повече... Та ще се инвестира неизбежно е... :)

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Re: Конвектомат ? [re: Apxaнгeл]  
Автор Kapинka (членка)
Публикувано11.09.11 17:16



Добре де - дай жокери. Какво предлага конкуренцията? И да мислим какво да предлагаш ти. Накрая ще бъде съчинено.



Тема Re: Конвектомат ?нови [re: Kapинka]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано11.09.11 21:10



.. Фурнети, тостове, хот-дог, принцеси и един куп пакетирани храни.... Затова освен хот-дога и пренцеси от всякакъв вид (това е неизбежно).. мисля да се съсредоточа в производството на всякакви тестени неща с пълнеж, като кренвиршки с лютеница и кисели краставици... сирене и кашкавал... пица на парче... и не знам още какво.. мисля го... Иначе може би и разни сладки със и без пълнеж...

....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Редактирано от Apxaнгeл на 11.09.11 21:10.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.