Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:34 23.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Закусвате ли?нови  
Автор Deern (ღ)
Публикувано20.06.11 09:53



Освен кафе?




Аз съм много гладна сутрин, сигурно защото не вечерям или хапвам дребни неща.
За закуска трябва да имам нещо като хлебче с масло, салата и кашкавал



Тема Re: Закусвате ли?нови [re: Deern]  
Автор Kapинka (членка)
Публикувано20.06.11 11:46



Абсолютно!
Ако не съм закусила в 12 на обяд вече съм зверски прегладняла! Аз залагам на зърнените закуски в различни варианти. Даже най-много обичам да си направя сама буркана с овесените ядки - сушени плодове нарязани на ситни, препечени и счукани ядки и смляно ленено семе.
Но понякога не ми остава време и взимам готови .......
Освен това съм забелязала, че в периодите когато не закусвам почвам да качвам килограми.
Трябва да свикна и със следобедни закуски ... но тогава обикновено не ми остава време.



Тема Re: Закусвате ли?нови [re: Deern]  
Автор martyrМодератор (m3lk0r)
Публикувано20.06.11 13:31



1-2 ябълки и кафе(та)/чай(ове). Не мога със зърнени закуски, защото не са ми вкусни разните там мюсли и кисело мляко.

Тестени неща пък изобщо избягвам за закуска. Не ми харесва да съм издут и сънлив в най-продуктивните часове от деня.

Не, не ме интересува, че знаеш!


Тема Re: Закусвате ли?нови [re: Deern]  
Автор Mишo Шaмapa (ban3x)
Публикувано20.06.11 13:50



Да, обядвам в 12, вечерям в 18.30.



Тема Re: Закусвате ли?нови [re: Deern]  
Автор dama_spatia (зеленоока)
Публикувано20.06.11 15:34



Задължително закусвам сутрин. Всеки път закуската ми е различна, а кафето е на 2-ро място.



Тема Re: Закусвате ли?нови [re: Kapинka]  
Автор Deern (ღ)
Публикувано20.06.11 17:54



hehe



Аз никога не съм забърквала сама сместа с ядките, но знам че към тях трябва да има свеж плод, и да не броя изсушените. После пък четох че тези ядки са топлинно обработени и е същото като да ядеш пълнозърнест хляб.

Но аз тайно мисля, че мюслито е по-пълноценно от хляба, особено ако ти си направила сместа и знаеш какво точно има в него

Аз хапвам мюсли (готово) ако планирам да вечерям топло ястие, т.е. ако разменя вечерята с обяда.
Закуска - хлебче, обяд-мюсли <=> вечеря- сготвено.

Сутрин не мога да ям меки неща- плодови млека или плодове, имам чувството че стомаха ми ще се побърка.

п.п. А аз отслабвам, ако проспя закуската. Тогава само обядвам, а вечер по принцип не ям (или ям само плод), мога само да пия ако има случай


Трябва да измисля какво да правя сутрин когато съм гладна, да се науча да ям 2 ябълки. мхм!

Редактирано от Deern на 20.06.11 17:56.



Тема Re: Закусвате ли?нови [re: dama_spatia]  
Автор Deern (ღ)
Публикувано20.06.11 17:59



Закусваш кроасан, нали?



Тази сутрин си мислех, че аз съм единствената наоколо, която яде многолистно тесто само на сладки ( т.е. 1 път в годината )

Кроасани, щтрудели и други баници и кифли тотално съм ги отписала, но пък дъщеря ми яде от тях за 2ма



Тема Re: Закусвате ли?нови [re: Deern]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано20.06.11 21:23



Чудесно е, че закусваш. Поради мързел, сутрин спя до последния възможен момент.А и традиционно се събираме на вечеря.

Редактирано от Фиши на 20.06.11 21:46.



Тема Re: Закусвате ли?нови [re: Deern]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано20.06.11 21:43



До скоро не. Но бях на една олинклузив почивка и ... открих, че съм забравила колко е приятно да го правиш.. Малко сирене, кашкавал, кис. мляко, крема сирене, сок, краставица, плод... Не всичкото наведнъж, де!!

Ама в сутрешната лудница не винаги успявам преди кафето. Но вече не обезумявам така от глад в офиса, ям много по-разумно и ... отслабвам



Тема Re: Закусвате ли?нови [re: chavdar4e]  
Автор Deern (ღ)
Публикувано21.06.11 09:20



Всички мои познати казват че надебеляват през почивката, а аз често проспивам закуската и деня ми започва по-късно и с по-малко храна



А тук покрай мен всички закусват, някой още по път(но не при шофиране). Само в краен случай пия кафе на ръка, иначе в движение не ям и не пия.
Някой ми разказа, че много жени ядяли в колата докато шофират




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.