Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:49 26.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Оffнови [re: Гинec]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано01.06.11 18:00



Не бой се, пиши си каквото ти дойде на акъла, скоро ще дойде Модератора и ще изтрие всичко, което не му е угодно, не му е по манталитета или по-скоро, не разбира...
И веднага ще намери точка от Правилата, които той е съчинил и не е координирал с клуба, за да регламентира постъпката си и да спи спокойно нощес и всички останали нощи в живота си... Господ здраве да му дава!

Редактирано от Sapiens на 01.06.11 18:03.



Тема Re: Оffнови [re: Sapiens]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано01.06.11 18:03



Що ли ми се струва, че тази тема няма да бъде изтрита.





Тема Re: Оffнови [re: Sapiens]  
Автор Melany99 ()
Публикувано01.06.11 18:04



Ще те адд-на на скайпа, да не се чудиш...





Тема Re: Оffнови [re: Melany99]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано01.06.11 18:06



И аз...





Тема Re: Оffнови [re: Гинec]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано01.06.11 18:06



Ще, ще...
Задачка: Кой е казал великата приказка "Эст чэловэка - эст проблэма, нет чэловэка - нэт проблэма"?
Махам ви се от главата, за да няма "проблэми" модератора и да си живурка спокойно с вас, вие поне сте безконфликтни и кротички...

Редактирано от Sapiens на 01.06.11 18:18.



Тема Re: Оffнови [re: Melany99]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано01.06.11 18:09



С удоволствие, но го направи веднага
Само имай предвид, че близките 4-5 дни няма да имам Интернет, да не се чудиш защо не отговарям...



Тема Re: Оffнови [re: Sapiens]  
Автор Kaлoмaин (гозгунджия)
Публикувано01.06.11 18:35



Нали усещаш, че това звучи като изнудване? Ако смяташ, че хората, които знаят най-много по дадена тема, са по-добри модератори от тези, които успяват да лавират между лагерите, които винаги се образуват, си в грешка.



Тема Използвай случая като повод, причинанови [re: Sapiens]  
Автор _maycal (refab)
Публикувано01.06.11 21:23



и възможност за твоя победа над самия теб, за победа над гордостта ти разбирана повече като горделивост, присъща на всеки един човек, впрочем!...

Аз, лично, имам молба към теб да останеш в клуба и по-лични подбуди!... Макар че не влизам много често тук, ако ти спреш да пишеш в него, вероятно ще влизам още по-малко!



Тема Аз пък, [re: Sapiens]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано01.06.11 21:59



изобщо няма да коментирам готварските ви умения, защото случката е съвсем друга.

До тук, дипломацията ти куца отвсякъде. Просто не се прави така.
Може да не съм попадала в много ситуации, но няколко основно правила съм научила:
Никога не експлоатирам доброжелателността на симпатизантите си.
Никога не ги поставям пред подобни избори, защото може да не се окажат в моя полза.
На враговете си пък, винаги оставям път за отстъпление.

Та, за момента единственото нещо, което ми предизвиква интереса е, как всички ще излязат от положение. Някой го могат. Тези хора ми предизвикват уважението на мен.



Тема Re: Аз пък,нови [re: mirror_]  
Автор Kaлoмaин (гозгунджия)
Публикувано01.06.11 22:01



Направо да се подпиша под това мнение.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.