Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:17 09.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Оff  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано01.06.11 14:38



Информирам ви, че в знак на несъгласие с абсолютно некомпетентното от кулинарна гледна точка и некоректно от модераторска гледна точка модериране на клуба от модератора Martir, прекратявам участието си в този клуб.
С мене можете винаги да контактувате на Скайп lubomir.dontchev, имейла ми l.dontchev@gmail.com, или в кулинарния ми блог. Както и досега, така и за в бъдеще, на никого няма да откажа помощ или съвет.

Надявам се, след като премине първата радост на някои хора от това ми решение, ще преоцените смисъла на моето участие досега в клуба...


От ръководството на ДИР-а, но и от вас, зависи какъв модератор ще си имате - кулинарно некомпетентен или човек, който е "вътре в нещата".



Тема Re: Оff [re: Sapiens]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано01.06.11 15:30



Айде сега пък ти! За една изтрита тема да го правиш на въпрос. Наистина темата беше хубава и ако не бяхте я оцвъкали със шамара, вярвам никой нямаше да я бутне. Не бързай под афект да вземаш такива генерални решения. Ако така те кара, разсърди се за седмица и пак се върни.

Хайде усмихни се.



Тема Re: Оff [re: Гинec]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано01.06.11 15:44



Не смятай, че ми беше лесно да взема това решение, особено след толкова години в този клуб...
Но, въпросът е строго принципен - или ще ни модерира човек, който разбира от кулинария и може да реши кой спор е адекватен или не, или ще ни модерира некомпетентен и некоректен човек, който угажда основно на Егото си.
Да, интелигентен е, но изобщо не е компетентен, с тази си компетентност става за "Директор на водопад", но не и за модератор на кулинарен клуб. Неговата работа е "задкулисна" и това го прави неуязвим в собствените му очи, но когато човек се интересува, работата му може много лесно да стане "прозрачна".
Това изобщо не е първото му подобно некомпетентно поведение от години насам.
За вас винаги ще бъда усмихнат и услужлив, и когато ви потрябвам, много лесно можете да ме намерите, а новите ми рецепти ще виждате единствено в блога ми, а не най-напред тук, както беше досега...



Редактирано от Sapiens на 01.06.11 16:00.



Тема Re: Оff [re: Sapiens]  
Автор dama_spatia (зеленоока)
Публикувано01.06.11 17:27



Сапиенс, дали не вземаш прибързано решение? Ако решението ти е окончателно, мисля, че клубът малко ще загуби един потребител с интересни рецепти и съвети, защото рецептите, които постваш тук са интересни, а съветите, относно кулинарията , са много полезни, защото човек винаги има какво да научи. Все пак, помисли добре, не вземай прибързано решение.



Тема Re: Оff [re: Sapiens]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано01.06.11 17:29



Няма да те кандърдисвам. Ти си голям човек и съзнателно взимаш решения. Ако ми беше близък, щях да ти набия обръчите обаче.





Тема Re: Оff [re: Гинec]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано01.06.11 17:36



Нищо не пречи да го направиш на лични...



Тема Re: Оff [re: Sapiens]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано01.06.11 17:40



Що да ти пиша на лични? Не си ми близък.



Казвам го тук пред всички: Правиш грешка. Не че съм умряла за рецептите. Просто не се прави така.



Тема Re: Оff [re: dama_spatia]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано01.06.11 17:42



Губите само един "сприхав, заядлив и брутален" тип... Пардон, и "най-големият простак в клуба", според думите и мнението на Мартир.
Нищо не губите, Мартир ще ви зарежда редовно с нови и интересни рецепти и ще ви дава компетентни съвети.
"Шефът" на което и да е съобщество би трябвало да бъде най-добрият и да може и разбира най-много, така е по света, поне.



Редактирано от Sapiens на 01.06.11 17:43.



Тема Re: Оff [re: Гинec]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано01.06.11 17:49



След като "не съм ти близък" и "не си умряла за рецептите ми", за какъв ревеш тогава, м?
Да не би да си мазохистка и да ти е приятна моята бруталност и т.н. свръхприятни качества?
Трай си и се радвай, че ще ви се махна от главата, тъкмо някои хора безпрепятствено, без страх от модератор и срам, ще могат да разпространяват кулинарните си тъпотии...
Ще се възцари едно приятно и лежерно спокойствие, безконфликтност и тържество на скудоумието.

Редактирано от Sapiens на 01.06.11 17:57.



Тема Re: Оffнови [re: Sapiens]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано01.06.11 17:53



Айде пак с рогата напред.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.