Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:06 20.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Десерт  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано01.06.11 10:12



Оргиналната рецепта я гледах при Звездев,но нещо не ми хвана погледа-ставаше въпрос за плодове на скара.Потапят се в смес от разтопено масло,канела,захар и на скарата.После със сладолед.
Та,взех две еднократни тави,сложих по една лъжица масло,2сл.захар,1 сл.коняк и 1ч.л. канела.Поразтопих го,поразбърках го и в едната тава сложих 1/2кръгчета пресен ананас,а в другата 1/4-ки банан.Поовалях ги няколко пъти и айде във фурната на 220 по средата.Горната им повърхност карамелизира за около 12-15мин. за ананаса и 6-8мин.за бананите,за да не се разкашкат.Отдели се и фантастично сосче с което ги полях преди поднасянето.Не им сложих сладолед.Бяха толкова натурални и вкусни,че не ми даде сърце да ги "оцапам"



Безплатният секс развращава,платения-озлобява!

Редактирано от Дokи на 01.06.11 10:18.



Тема Re: Десертнови [re: Дokи]  
Автор MaмaMъpмopaнa (Разкошна)
Публикувано02.06.11 23:21



Тавите защо еднократни? Дали има значение и разлика ако са обикновени?
Инак звучи лесно и вкусно, две безспорни предимства



Поздрави и се надявам да си добре



Тема Re: Десертнови [re: MaмaMъpмopaнa]  
Автор Kaлoмaин (гозгунджия)
Публикувано03.06.11 07:52



Предполагам, за да не мие после загорял карамел.

На мен ми допада като алтернатива на висенето на мивката.



Тема Re: Десертнови [re: Kaлoмaин]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано03.06.11 08:06



Абсолютно!Винаги когато мога си позволявам употребата на еднократни тави.Е,малко по-различно се пече в тях,че са много тънки,но човек се учи.



Безплатният секс развращава,платения-озлобява!


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.