Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:18 20.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Офф за уточнение.  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано29.05.11 16:04



Днес имам време и реших да сложа ред в бюрото си.И попаднах на купчинка листове с рецепти,които съм приготвял някога , за някой.По полетата на голяма част от тях има дописвани обяснения и добавки,по вкуса му.За това и не всичко е в унисон с кулинарната наука.Поствам ги непроменени.Този човек вече го няма и едва ли ще ги готвя пак,защото си бяха за него.Няма да ги изхвърлям,но реших да ви подаря някои от тях.
П.П.Уточнението го дължа най-вече на Сапи.Не се опитвам да се правя на интересен и цялата първа страница да е моя.Не всичко е подредено и изпипано в рецептите.Правил съм корекциите по вкуса му.
П.П.П.Отговора на въпроса ти за салатата не беше мой,а така пишеше отстрани.Не обичаше домати или печени чушки със сирене.
Лек ден на всички.

Безплатният секс развращава,платения-озлобява!



Тема Re: Офф за уточнение.нови [re: Дokи]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано29.05.11 16:43



Аз не се нуждая от тези обяснения, твърде лични са и са си твои. Нека паметта за този човек живее и чрез неговите рецепти. Чудесно си решил и си направил.
А това, че "цялата първа страница е синя", се дължи не на Егото ми, а на това, че непрекъснато генерирам нови рецепти, защото това за мене е огромно удоволствие. И, принципно, бих могъл да ги публикувам САМО в блога си, но от години подарявам на този клуб рецептите си, познавам се с хората тук като с роднини и ми е приятно точно пред тях да представя новите си рецепти. Не, че го оценяват или получавам някаква благодарност от тях, с което от години съм свикнал...
Това обяснение е не толкова за тебе, а по скоро е off-обяснение защо "първата страница основно е синя"...



Тема Re: Офф за уточнение.нови [re: Sapiens]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано29.05.11 16:52



Не, че го оценяват или получавам някаква благодарност от тях, с което от години съм свикнал..
Алоооооу, тва па ич не е вярно





Тема Re: Офф за уточнение.нови [re: Дokи]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано29.05.11 16:53



Пиши си, бе, Доки, хубави идеи даваш, пилето и чушките веднагически биват "прибрани"



П.П. И картофената салата, с пилето моментално си стават другарчета!!

Редактирано от chavdar4e на 29.05.11 16:54.



Тема Re: Офф за уточнение.нови [re: Sapiens]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано29.05.11 16:55



О.К.От 3год.възраст съм левскар

.

Безплатният секс развращава,платения-озлобява!

Тема Re: Офф за уточнение.нови [re: chavdar4e]  
Автор Дokи (понякога GP)
Публикувано29.05.11 16:56



.Мерси.

Безплатният секс развращава,платения-озлобява!

Тема Re: Офф за уточнение.нови [re: chavdar4e]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано29.05.11 18:16



Ти си приятелче и си изключение...



Тема Re: Офф за уточнение.нови [re: Дokи]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано29.05.11 18:17



Аз пък съм тъмносин политически...



Тема Re: Офф за уточнение. [re: Sapiens]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано30.05.11 11:21



Гепи.






Тема Re: Офф за уточнение.нови [re: PipilotaV.]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано30.05.11 11:42



Give me five...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.