Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:25 26.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хлябнови [re: hannibal]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано24.03.11 09:10



Същото мога да кажа и аз: ако човек не робува на снобарски изгъзици от рода на "био" и мио, отива не на 3 лв, а на 40-50 ст за КИЛОГРАМ хляб. Разбира се, не става дума толкова за тая разлика, по-скоро принципа. Щом човек обича, може да си купува и осветено от Папата брашно.
Освен това поне в начален етап разбитото казанче или по-точно оста на бъркалката, защото за това става дума, може да се закърпи с помощта на тефлонова лентичка. И тук пак не става дума за евтиния, а за невъзможността да се намери ЛЕСНО въпросното казанче: аз например трябва да ида на ма.ата си в Люлин в сервиза им за да си взема ново.

Насилници грабят царството небесно. Насилници към своите греховни пожелания.


Тема Re: Какво да ти кажа,нови [re: martyr]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано24.03.11 09:14



+100



Насилници грабят царството небесно. Насилници към своите греховни пожелания.

Тема няма да минеш без изхвърляне на няколко клисави хлнови [re: peterky2OO8]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано24.03.11 09:19



хляба:)
Още един довод в подкрепата на 50-килограмовите чували от село: Работейки с едно и също брашно, му знаеш "спатиите". На мен ми с еналожи за седмица-две да купувам брашна от магазини преди година и половина, щото свърших моя чувал, а нямах път на село зимата точно тогава. Е мъка. Или водата се оказва малко или много или заради скапаните подобрители хлябът бухва под прозорчето, но в последната фаза на изпичане спихва и образува преотвратителна "долина", която НИКОГА не се получава с Кутовско брашно от чувал



Така че послушай моя и на другия клубар съвет и се снабди с хубаво брашно, ако си решил да консумираш качествен хляб.

Насилници грабят царството небесно. Насилници към своите греховни пожелания.

Тема Re: няма да минеш без изхвърляне на няколко клисави хлнови [re: Kиpo]  
Автор ket1234 (много добър чов)
Публикувано24.03.11 10:55



И бялото и типовотобрашно са ми купени от село, а пълнозърнестото е градско - от мелницата на Полски тръмбеш.

.
А Био и мио ползвам по 100 гр за някои хлябове - 30 ст си оскъпявам хляба, но пък е ужасно вкусен и уханен.



Тема Re: няма да минеш без изхвърляне на няколко клисави хлнови [re: Kиpo]  
Автор бaбa 3aйka ((бившия Заек))
Публикувано24.03.11 12:32



Да , бе понеже кирков пазара е много далече от ма.....си люлин .



Тема Re: Хлябнови [re: ket1234]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано24.03.11 13:36



Добро дете си ти...

"Единствено човешката глупост конкурира по безкрайност Вселената"

Тема Re: Рецепти за машинанови [re: ket1234]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано24.03.11 13:42



Силни благодарности и от мене, и от всички нуждаещи се...
Ръкостискания, потупване по рамото и похвала пред строя...
И, да не забравиш една от мъдрите мисли на Мечо Пух - "Колкото повече, толкова повече"...
В смисъл на рецептите ти, де...
Никой няма да ти се обиди, ако пуснеш още десетина рецепти, включително и питащият Петерки, дано дотогава да си е купил кантарче...

"Единствено човешката глупост конкурира по безкрайност Вселената"

Тема преднови [re: Sapiens]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано24.03.11 16:53



очите ми порасна



Насилници грабят царството небесно. Насилници към своите греховни пожелания.

Тема Re: няма да минеш без изхвърляне на няколко клисави хлнови [re: ket1234]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано24.03.11 19:35



Супер. Моля за извинение, ако смяташ, че съм искал да те засегна, но мнението ми за всичко "био" е такова, най-вече, защото за доказателство, че е такова, се ползват един куп "удостоверяващи" търтеи, в реззултат на което поне една трета, ако не половината от цената му отива точно у техните безсмислени дебели гушки. Много по-гобре е да иде човек на село и да намери автентичен дядка, докато още има такива.

Насилници грабят царството небесно. Насилници към своите греховни пожелания.


Тема Re: лично на мен [re: Kиpo]  
Автор MoPcKuМодератор (звяр)
Публикувано24.03.11 20:07



Кире я пробвай да намалиш количеството на мая-та и тествай и с прясно хляба как е?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.