|
Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема
|
чудя се кой ви рине
|
|
Автор |
avg (член) |
Публикувано | 08.02.10 23:30 |
|
снега,а?Като гледам или готвите или сте на компютрите,само за ядене и пиене се говори ,ако някой спомене ,,диетата'' или ,,вегетарианско'' го отсвирвате веднагата кой ви изрови от дълбокия сняг който покрива Родината?
| |
Тема
|
Re: чудя се кой ви рине
[re: avg]
|
|
Автор |
chavdar4e (бивше 4ave) |
Публикувано | 08.02.10 23:52 |
|
Днес лично два пъти съм ринала сняг, ако искаш да знаеш!! В 9 и малко сутринта бях с червени бузки, мазоли и пътечка към офиса Следобед пак, че беше понаваляло..
И постя, но не пазя диети Но постя лееееко избирателно
| |
Тема
|
само за ядене и пиене се говори
[re: avg]
|
|
Автор |
AGLER () |
Публикувано | 09.02.10 01:30 |
|
Отиди в клуба на "риначите на сняг" - там само за това си говорят вероятно.
та кой ви изрови от дълбокия сняг който покрива Родината?
Този на когото плащаме скъпо и прескъпо да върши това и той винаги
е "изненадан" и никога не си свършва работата навреме!
Та не ни е работа на нас сняг да ринем мене ако питаш.
Дори си мисля, че достатъчно данъци плащам на общината, та да рина снега и от тротоарите, които са общинска собственост. Баси и измекярията. Искат да ми прибирам мангизи като си спирам колата пред къщата си, а като падне сняг аз ще трябва да рина улицата!
| |
Тема
|
Re: чудя се кой ви рине
[re: chavdar4e]
|
|
Автор |
avg (член) |
Публикувано | 09.02.10 01:49 |
|
обичам когато имам избор -дори и в ,,бедствени'' ситуации.Преди две години ни беше затрупал сняг (в България) и на мене ми се беше дошло до гуша да ринем
| |
Тема
|
Re: AGLER
[re: AGLER]
|
|
Автор |
avg (член) |
Публикувано | 09.02.10 01:59 |
|
знаеш ли това е доста добра идея за нов клуб,защото аз където и да съм все едно и също слушам от медиите -как снега отново изненадал всички.
Дори си мисля, че достатъчно данъци плащам на общината, та да рина снега и от тротоарите, които са общинска собственост. Баси и измекярията. Искат да ми прибирам мангизи като си спирам колата пред къщата си, а като падне сняг аз ще трябва да рина улицата
И тук е същото плащаш си данъка в общината и си задължен сам да си почистиш тротоара от снега ,имат право да го направят(да те глобят) ако не го направиш.Не дай си боже някой съсед да се оплаче от теб става ...............много неприятно
<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от avg на 09.02.10 01:59.</EM></FONT></P>Редактирано от avg на 09.02.10 02:01.
| |
Тема
|
Re: само за ядене и пиене се говори
[re: AGLER]
|
|
Автор |
papyy (стара коткарка) |
Публикувано | 09.02.10 09:40 |
|
Аз си имам санитарка, която рине снега, у дома си плащаме за домоуправител на комплекса. Това, а и други работи са му задължение. Живее без да плаща наем, заплата получава, да си гледа работата.
| |
Тема
|
Re: само за ядене и пиене се говори
[re: papyy]
|
|
Автор |
AGLER () |
Публикувано | 09.02.10 10:41 |
|
Очаквай в скоро време да бъдеш обвинена в "буржуазни уклони"!
Ако някои не те обвинят одма в тези "прегрешение", бъди сигурна, че няма да пропуснат да ти го подметнат след време!
ВСЯ ВЛАСТ СОВЕТОМ!
| |
Тема
|
Re: само за ядене и пиене се говори
[re: AGLER]
|
|
Автор |
papyy (стара коткарка) |
Публикувано | 09.02.10 11:46 |
|
Изобщо не ме плашиш. Не съм притеснителна, а и умея да се защитавам./ в рамките на добрия тон/
| |
Тема
|
Re: само за ядене и пиене се говори
[re: AGLER]
|
|
Автор |
Daniella_81 (сладур) |
Публикувано | 09.02.10 11:52 |
|
На мен ми писна да слушам от новините, колко било страшно, че наваляло сняг. И представете си през зимата валяло сняг, та това си е новина. Аз съм доволна от почистването на улиците, няма как да стане при снежна покривка от над 20 см. и при обилен снеговалеж да не понатрупа. Ще е така ден-два ще го утъпчем и готово. Не помните ли като бяхме деца какви зими имаше. Като натрупа стоеше по 20 дена. И още нещо, да не остане някой с впечатление, че обичам снега и зимата, и ски не карам, но като натрупа малко няма какво да почваме да се оплакваме и тръшкаме. Желая Ви скорострелно пристигане на топлото време.
ПС. Не съм адвокатка на общината
| |
|
Не помните ли като бяхме деца какви зими имаше.
Не обичам да си припомням такива неща,
напомня ми за ЕГН-то...................
А нали знаеш, журналистите са като в онзи сръбски виц
от титово време, където двама се оплакват от извънредните работни дни спускани от партийните другари:
Единият казва:
- Незнам що им требе, кад да има киша - радимо за кишу,
кад да има суша - радимо за сушу!
А другият му отговаря:
- Ни им требе суша, ни им требе киша,
най им требе ветър да им вее байракот!
| |
|
Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
|
|
|