Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:21 29.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Налагам временно ограничение  
Автор martyrМодератор (m3lk0r)
Публикувано01.02.10 17:01



на двете среднощни птици Sapiens и NikiFin за системно нарушаване правилата на клуба. Ограничението е за 1 седмица.

Ники, това че Сапиенс ползва провокативен език, не означава, че трябва да се хващаш в капана и да си говорите пред всички до 2 след полунощ.

Сапи - без коментар.

Ако заобиколите наказанието за временна тишина чрез регистриране на алтернативни никове ще ви наложа постоянно ограничение.

Нямам нищо лично срещу никой, оставих ви да опропастите повече от 5 теми за 2 седмици.

Трия спам темите и личните заяждания. Ако имате нещо срещу някой пишете му лична бележка.

martyr out

Не, не ме интересува, че знаеш!

Редактирано от martyr на 01.02.10 17:02.



Тема Re: [re: martyr]  
Автор Luchezara ()
Публикувано01.02.10 17:05



Само че би ли изяснил, какво означава това "Сапи - без коментар", че всички трябва да търпим всеки божи ден да ни обижда ли? И то докато говорим за готвене, по-неутрална, неполитическа и непсихарска тема от това не знам.







Тема Re: Налагам временно ограничение [re: martyr]  
Автор OнзиCъщия123ит.н. (ex marxist)
Публикувано01.02.10 17:16



Жалко че не се намеси по рано. От друга страна не е зле чат пат да се освобождават емоции чрез такива теми, иначе...кофти.

I REFUSE TO JOIN ANY CLUB THAT WOULD'VE ME AS A MEMBER!



Тема Re: Налагам временно ограничение [re: martyr]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано01.02.10 17:18



Колега, за бан за Аглер и Онзи същия 123 и т.н. и останалите, които им пригласят , а не НикиФин и Сапиенса.


а ти как може да оставиш с дни да се вихрят тук тия безделници идиоти и да ръфат НикиФин бе. айде Онзи същия 123 и т.н. не е в графа идиоти, но се е видиотил акто гледам пригласяйки на Аглер.

Майка на 3 деца може да си поизпусне нервите от време на време, но не и безделници идиоти, които се чудят как да си уплътнят времето и с кого да се заядат .



Тема Re: Налагам временно ограничение [re: OнзиCъщия123ит.н.]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано01.02.10 17:21



ти просто не се обаждай. МЛЪКНИ. що влезе в тона на онзи , които не може го търпи ни един човек, та го търпят само конете му и се кланя на вехториите си .

определено не бих влязла в тона на хм... човек, за който всички себеподобни са мръднали и имат психически проблем.



Тема Re: Бapбapeлa /Г.Б.П./ [re: Бapбapeлa]  
Автор AGLER ()
Публикувано01.02.10 17:27



Не прехвърляй проблемите си с мен от "политика" тук, за да не
пусна и аз линкове за резилите ти при които изкара сума си народ да защита на една преследвана от полицията измамница заблуждавайки ги, че банките я били притеснявали и искали да й вземат жилището.

Този резил ти държа топло два три месеца, но гледам вече смяташ, че се е позабравило.

Впрочем типично за теб - да заставаш в зашита на "онеправдани" мошеници.



И понеже си ти знам потенциала, от сега те предупреждавам, че нямам никакво намерение да отговарям на следващата кофа помия която ще се пробваш са разплискаш около себе си.



Тема Не мога да поучавам никой [re: Бapбapeлa]  
Автор martyrМодератор (m3lk0r)
Публикувано01.02.10 17:30



нито имам право, нито съм разгледал конфликта от началото му но си мисля, че трябва да спрете в един момент и да заровите брадвите.

Sapiens не му е за първи път, веднъж за малко не го ограничих за по-дълго, но други уважавани клубари се застъпиха за него и му се размина.

Ники има още едно нарушение, което ще удължи наказанието и ако не го поправи: Рекламата на чужди/частни/външни/лични сайтове, дори и просто като сигнатура или като чести препратки към тях е забранена. Това е част от полицата на дир.бг към форумите и не е измислена от мен.

Това кой и как си е изпуснал нервите срещу Сапиенс си е негов проблем. Крайният резултат е разделяне на клуба на лагери, които се замярат посред нощ с чат сесии пред всички. За това си има клуб за попържни. Изнесете се там и спорете на висок глас - Киро не трие нищо и се включва активно в надплюването.

Дали някой е майка на 3 деца, латентен гей, грозно зомби, форумен трол или некадърен готвач няма нищо общо с насочеността на форума. Тук се постват и обсъждат рецепти. Спазването на правилата и добрият тон са в полза на всички, размяната на словесни атаки между анонимни форумни участници не е в полза на никого.

Не, не ме интересува, че знаеш!


Тема Re: Налагам временно ограничениенови [re: OнзиCъщия123ит.н.]  
Автор bobiO8 (непознат )
Публикувано01.02.10 17:31



Тук съм още нов, но това не пречи да споделя мнението си. Да понякога е нужно по канче студена вода върху разгорещените глави.

Хубаво е да си споделяме опит за кулинария, рецепти, а не страсти и демонстрация на възпитание. Ако искаме да си освободим емоциите - то да застанем пред огледалото и да запачнем като начало с ..... фолклора на докерите и после каквото ти душа сака.



Тема Re: Налагам временно ограничениенови [re: martyr]  
Автор noble (любител)
Публикувано01.02.10 17:32



Да де, ама Сапиенс като не пише тук да видим изобщо ще има ли каквато и да е нова тема, ясно, че интересна няма да е, но поне някой да пусне нещо ново.



Колкото до Никифин, да, женицата определено е зле и неслучайно я баннват от всеки форум и клуб.



Тема Re: Налагам временно ограничениенови [re: Бapбapeлa]  
Автор OнзиCъщия123ит.н. (ex marxist)
Публикувано01.02.10 17:32



"...Колега, за бан за Аглер и Онзи същия 123 и т.н. и останалите, които им пригласят , а не НикиФин и Сапиенса. .."

Лично аз си налагам само'бан в този клуб, от утре заран, за една седмица.

Що се отнася до "..останалите, които им пригласят..." май това включва всички в темите освен клакьорчетата факличка и още един ник.

Иначе си права - без бан за НикиФин и Сапиенса. Сапиенса пише предимно кулинария. А дриймчева предимно за...(всеки да попълни многоточието, според личното му разбиране).

I REFUSE TO JOIN ANY CLUB THAT WOULD'VE ME AS A MEMBER!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.