Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:39 01.07.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Оставям темата отключена до утре,нови [re: martyr]  
Автор martyrМодератор (m3lk0r)
Публикувано01.02.10 17:33



когато ще я изтрия и се надявам до тогава страстите ви да охладнеят.

Ще помоля Киро да назначи още един служебен модератор, който да отделя повече внимание на един толкова добър форум.

Не, не ме интересува, че знаеш!


Тема Re: Бapбapeлa /Г.Б.П./нови [re: AGLER]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано01.02.10 17:34



Проблеми с никого нямам из клубовете , щото не живея като теб в тях .

Проблем имаш ти с ВСИЧКИ хора , с поповете, с комунистите , които са ти се виновни за айде да не казвам какво, ама хубави пари си смъкнал покрай тях и да не казвам какво си правил ... а най-вече имаш проблем със себе си .

Ако съм на Киро ще ти сложа една 6 месечна забрана за всички клубове, белким излезеш на светло , да комуникираш с живи ХОРА .


ИДИ НА ПСИХИАТЪР , макар че и той е доста късно да може да ти помогне.



Тема Re: Налагам временно ограничениенови [re: OнзиCъщия123ит.н.]  
Автор AGLER ()
Публикувано01.02.10 17:41



Лично аз си налагам само'бан в този клуб, от утре заран, за една седмица.



Ще направя същото, но със сигурност
НЕ ЗА ЕДНА СЕДМИЦА а за доста повече!

Предлагам и на Сапиенс да бойкотира форума.

Тогава този клуб ще се превърне в един приличен архив и текущи рецепти от сорта на темите "как да сготвим пилешко без пиле" и "старинна датска рецепта за телешко с кафява боя". Ако се присъедини и Г.Б.П. ще има и рецепта "как да сготвим политическа интрига, маскирана зад екологични идеи за да решим личните си проблеми с община Варна".

За сега "чао" - използвам последното защото нищо по неопределено не ми идва на акъла.



Тема Re: Не мога да поучавам никойнови [re: martyr]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано01.02.10 17:41



Собственият й блог не е реклама на друг сайт. аз ей сега ще ти насложа поне на 5 сайта линковете .

НикиФин не е настъпала правилата толкова, колкото Аглер. А Онзисъщия 1,2,3 и т.н... гледам се е видиотил покрай него тук. Това , което правят двамата е гадно, гнусно, отвратително и некоректно - защото са ИДИОТИ без работа .

Те двамата за да бан, а не НикиФин. Аглер е вечният заяждащ се в други клубове , вадещ кирливи ризи умишлено да заформи интрига , скандал - той с това се храни, а не с тия рецепти дето гледам е размахвал тук. Иди го прочети и в Цигани и роми и в Политика и в Религия и в Православие . Сложи му забраната и тук ще има мир. Нацелил си погрешните юзъри , на които да забраняваш достъп .



Тема Re: Оставям темата отключена до утре,нови [re: martyr]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано01.02.10 17:44



а не, няма да триеш. където съм писала, не искам да се трие.

съвсем случайно погледнах в този клуб покрай възстановената търсачка . видях че съм писала и тук две три мнения преди години и се чудех какво съм рпавила тук . и пак е било за да отървавам НикиФин от един, който не беше много наред със собственото си его и себе си .



Тема Re: Оставям темата отключена до утре,нови [re: Бapбapeлa]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано01.02.10 17:48



"видях че съм писала и тук две три мнения преди години и се чудех какво съм рпавила тук . и пак е било за да отървавам НикиФин от един, който не беше много наред със собственото си его и себе си .
"


Всъщност и сега дойде за това, нали? Да "отърваваш" някого и да правиш скандали!
Не са ли ти достатъчни останалите клубове за това, барборела, че и тук реши да "раздаваш справедливост"?



Тема Без коментарнови [re: Бapбapeлa]  
Автор AGLER ()
Публикувано01.02.10 17:48



Автор: Бapбapeлa
Тема: Re: Оставям темата отключена до утре,

а не, няма да триеш. където съм писала, не искам да се трие.

съвсем случайно погледнах в този клуб покрай възстановената търсачка . видях че съм писала и тук две три мнения преди години и се чудех какво съм рпавила тук . и пак е било за да отървавам НикиФин от един, който не беше много наред със собственото си его и себе си .




Тема Re: Налагам временно ограничениенови [re: AGLER]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано01.02.10 17:49



Аз не готвя. Готвят ми . И съм от онези, които се хранят за да живеят, а не като теб дето живееш за да ядеш.

И недей да съветваш тези , които пишат за кулинария и нямат нужда да си избират недоволството от собствения си живот като се ръфат с който и да бил из виртуала да не споделят идеи и рецепти.

Айде с'я ще се рпавим на жертва , ще подсмърчаме и ще търсим съюзници, които да ни пригласят. Ти мааалко поне мъжко достойнство нямаш ли бе. Имаш прекрасна възможност да се наредиш пред огледалото , да се огледаш с ' въй, колко съм красив и никой не ма заслужава'... и да подсмърчаш на глас.



Тема Re: Налагам временно ограничениенови [re: noble]  
Автор abettor (адвокат)
Публикувано01.02.10 17:50



А, нови теми ще има. Но повечето от тях няма да имат нищо общо с готварството.



Тема Re: Оставям темата отключена до утре,нови [re: abettor]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано01.02.10 17:53



ами явно просто съм усетила кога да кликна да видя що съм дирила тук . и пак хващам двата-трима безделници идиоти тук ръфат НикиФин.

а ти като добра приятелка на Аглер ( нали сте си лика, прилика ) , можеш да идеш да му бършеш носа и да му пригласяш покрай кучетата му.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.