Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:16 28.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Търся разни ароматинови  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано30.07.09 12:05



Предимно банан, карамел, мед. Някакви идеи откъде да си купя?

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Търся разни ароматинови [re: Изyмeн]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано30.07.09 13:35



Чеки ся, ароматизатори за кола или есенции за сладкиши търсиш??

Щото аз не съм срещала банан и мед, може и да има, не знам, но виж ванилия, бадеми и други подобни има във всеки по-голям супер.



Тема Re: Търся разни ароматинови [re: chavdar4e]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано30.07.09 13:57



Ако под всеки по-голям супер разбираш "Била" - там попаднах само на ром и ванилия на Йоткер.
За съжаление в моя провинциален град (Пловдив) разнообразието не е толкова голямо. Трябва ми за да овкуся един безвкусен протеин. Засега използвам какао, но предполагам, че има и други възможности.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Търся разни ароматинови [re: Изyмeн]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано30.07.09 14:02



А защо просто не му добавиш истински мед и банани?? Капка от едното, резенче от другото... Не, бе, сериозно питам, не се бъзикам, или то се пие?

П.П. А за града знам

Ако при вас е провинция, искам се да съм на село!!



Тема Re: Търся разни ароматинови [re: chavdar4e]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано30.07.09 15:17



Тъкмо си мислех, че и ти си от Пловдив, но те сбърках с другата преводачка



Ще му сложа, но имам да свалям 7 килограма, та дотогава избягвам всякакви калорични храни. На прах е, пие се, след като се разбърка добре с течност. Може и иначе да се готви, но предпочитам най-чист вариант. Замества ми месото от време на време.

Най-важното е невидимо за очите.

Тема Re: Търся разни ароматинови [re: Изyмeн]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано30.07.09 17:38




Първо, в Била продават ароматизиран протеин на напълно поносими цени, т.е, никъде по-евтино не можеш да намериш.
Второ, тези аромати, които са за хранителна, респективно сладкарска употреба са във вид, който ти няма да можеш да ползваш. Малки капсулки с масловидни аромати - есенции.
Трето, това, което ти е необходимо можеш да потърсиш при производители на сладкиши, торти , напитки и други подобни, те евентуално могат да разполагат с прахообразни и водоразтворими аромати, които биха ти свършили работа.
Но, понеже си ми градски, хайде, от мене да мине, ще те светна какво да направиш, при добро желание от твоя страна...
Преди всичко в Т-маркет, а и в Била вече има едни разтворими лимонадки, по 9 ст. бройката, за ароматизиране, оцветяване и подслаждане на 1,5 л. вода, от тях има поне 5 вида различни аромати, най- автентични от които са портокал, ягода и мултивитамин.
С една такава суха лимонадка, изсипана в евтиния протеин, който и аз ползвам, можеш да ароматизираш спокойно и успешно половин килограм. При това ще използваш и функцията му на подсладител.
За съвета някой ден ще почерпиш една бира.

"Неназованите неща не променят смисъла си"

Тема Re: Търся разни ароматинови [re: chavdar4e]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано30.07.09 17:40



Как си бе, Чавдарче, да знаеш как ми е домиляло за твоя ник...
Поздрави на любимия и целувки на дечурлигата!

"Неназованите неща не променят смисъла си"

Тема Re: Търся разни ароматинови [re: Sapiens]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано30.07.09 18:07



Продават протеин, но какво е качеството е друг въпрос, а и е пълен с неща, които не ми трябват. Пробвал съм със степчетата, идеални са, но ароматите обикновено не ми допадат - не върви кисел плодов аромат с протеин, освен това подсладителите в повечето не ми харесват. Именно банан, карамел и шоколад се съчетават най-добре с млякото и протеина.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Търся разни ароматинови [re: Изyмeн]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано30.07.09 20:49



Явно не си съвсем наясно какво продават в Била...
Между десетината вида различни протеини има два вида чист протеин (с 90% чистота), единият е соев, а другият - яйчен.
Останалите може и да имат добавки, но тези са чисти, ако не считаме ароматите.
Апропо, не всяка разтворима лимонада е "степче"...
Аз говоря за точно определен вид, единствен е и само той струва 9 ст., никой друг.
Обикновено, когато давам съвети, съм 100% точен и не говоря за неща, които не знам или не съм сигурен.
Твой проблем е дали ще се възползваш от съветите ми.

"Неназованите неща не променят смисъла си"

Тема Re: Търся разни ароматинови [re: Sapiens]  
Автор MoPcKuМодератор (звяр)
Публикувано30.07.09 22:38



Тези лимонадки какъв етикет имат, че мен ме заинтересуваха...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.