Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:24 30.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема само да те светна, че разговаряшнови [re: Sapiens]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано31.07.09 09:46



с тичпично "природозащитно" радио, без, разбира се, обратна връзка!))юТъй че, спести си времето в обяснения-тя знае всичко или, ако не- нейните йогистки и всякакъв сорт източни и индиански откачалници, знаят!





Тема аз правя точно това:нови [re: вeceлyшka]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано31.07.09 09:47



Консумирам си месо, но човекът бе обяснил нееднократно във въпросния клуб защо го прави. При всички положения, той си има причините и това е неговият избор, както казваше Президента Рейгън по повод, който няма да уточнявам.





Тема Re: Търся разни ароматинови [re: Sapiens]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано31.07.09 11:23



Добре съм, бе, наминавам чат-пат... С любимия се разведохме и не съм му виждала очите от делото. Както и преди това. Подвизавал се бил нейде по морето

Дечурлигите растат, прекрасни мъже, умни, свестни и вече могат да готвят Живот, шарен такъв, забавен и интересен, като една енциклопедия

П.П. Умирам от мъка последните месеци, защото ми се развали фурната и готвя само на котлон, направо фантазия вече не ми стига



Тема Re: Търся разни ароматинови [re: chavdar4e]  
Автор MoPcKuМодератор (звяр)
Публикувано31.07.09 11:25



Не готви, а прави само салати и яж всичко в суров и сушен вид, лято все пак





Тема Re: Търся разни ароматинови [re: MoPcKu]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано31.07.09 11:33



Ако дойдеш и убедиш 2 бр. месоядни, че салатата става за наяждане, лично ще ти връча медал

Казвала съм, даже леща и боб трябва да са я с наденица, я с ребърца.... Картофената крем-супа се сервира задължително с кремвирши и варени яйца, спанакът и доматите с ориз не стават, ако няма поне нарязана някаква мръвка. Сандвичите не се признават за вечеря Абеееее ..... кой ме наказа с месоядни деца А да не разправям колко неща са "противни", тва чушки, тва маслини (даже от пица ги изчоплят), тиквички (само по един специален начин приготвени ги ядат), не е една беля, хич!



Тема шегуваш се,нови [re: MoPcKu]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано31.07.09 13:22



разбира се!





Тема Re: Търся разни ароматинови [re: chavdar4e]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано31.07.09 19:57



"кремвирши"

Я да се засрамиш



Кремвиш, кремвеш, кренвиш, кремверш... Един човек няма, дето да я напише правилно тая дума.

За протеините - разнообразявам си менюто с тях, че само месо омръзва.

Най-важното е невидимо за очите.

Тема Това за аспартаманови [re: snakeling]  
Автор martyrМодератор (m3lk0r)
Публикувано31.07.09 20:00



е пълна градска легенда. Но на вас хомеопатите всичко ви пречи... кафето и бирата също.

Не, не ме интересува, че знаеш!


Тема Re: Търся разни ароматинови [re: Изyмeн]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано31.07.09 21:10



Ми няма спел чек тука, ай ся и ти

Такова бързане е все тия дни, даже не чета кво пиша А и очите ми са страшно уморени. Тоест - засрамих се

Аз пък си разнообразявам менюто с плодове и сладолед



Тема Re: Търся разни ароматинови [re: MoPcKu]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано31.07.09 21:50



Ето малко повече информация.
Напитката се казва Tropsy (www.eurostok.com) и е за разреждане с 2 л. вода.
Вкусовете и ароматите, които аз лично най-много харесвам са портокал и мултивитамин, но общо са около 5.
Намира се принципно в Т-маркет и Кауфланд, заблудил съм ви, че е в Била, но е напълно възможно и там да я има, на щанд с други сухи лимонадки (Instant drink).
лично аз я харесвам заради прекрасно балансирания вкус и аромат, не толкова, че е евтина.
Но и това не е за пренебрегване, защото едва ли има другаде 2 л. приятна на вкус безалкохолна напитка за 9 ст...

"Неназованите неща не променят смисъла си"


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.