Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:43 28.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
*Кратък преглед

Тема Полуготови спагетинови  
Автор Lissa Winkovski (Тъпите да духат)
Публикувано21.05.09 16:05



Какво мислите за тях,приготвяте ли ги често и как...Те са масова и евтина световна храна,даже някъде четох,че по времето на тази криза,тъй като са евтини потреблението им се е повишило...в Китай четох че се изяждали незнам си колко милиона от тях.Най-често разпространени в България са Чойс - често ги копувам.Но веднъж ми се щеше да ги приготвя по-така и пробвах... от тогава ги варя в вода с червен пипер и ги сервирам заедно с нея+зеленчуци.Разбрах че в китай ги приготвят така.Наскоро открих едни руски "РОЛЛТОН" - те имат по-плътен вкус,докато този на ЧОЙС е по-слаб!

Как ги приготвяте вие?Кажете някоя интересна рецепта или трик!!!

ПП:На мен са ми любими и често ги ям , даже се научих да ям с клечки-обожавам източноазиатскат култура!!!



中國共產主義是偉大的

Тема Re: Полуготови спагетинови [re: Lissa Winkovski]  
Автор Lissa Winkovski (Тъпите да духат)
Публикувано21.05.09 16:07



Грешка - на опаковката е показане че се приготвят така и така се приготвят в Корея , не в Китай - китайски има в китайските ресторанти - имат зеленчуци и много соев сос - той е основна подправка в китайската кухня!??!!

中國共產主義是偉大的


Тема Re: Полуготови спагетинови [re: Lissa Winkovski]  
Автор Lissa Winkovski (Тъпите да духат)
Публикувано21.05.09 16:13







中國共產主義是偉大的

Тема Re: Полуготови спагетинови [re: Lissa Winkovski]  
Автор Lissa Winkovski (Тъпите да духат)
Публикувано22.05.09 12:18



Също и неупсиуемо обожавам болонезето!!!

中國共產主義是偉大的


Тема Re: Полуготови спагети [re: Lissa Winkovski]  
Автор Дeйнa Ckъли (csi)
Публикувано22.05.09 13:12



Аз не ги харесвам. Струва ми се, че има прекалено много глутамат в подправките. Въпреки, че имаше едни, при които освен пакетчето с подправката имаше и малко пличке с някакво овкусено олио. Е, те бяха доста приятни, но пак се съмнявам в качеството на подобни полуфабрикати.



Тема Re: Полуготови спагетинови [re: Lissa Winkovski]  
Автор Lissa Winkovski (Тъпите да духат)
Публикувано22.05.09 13:39



Може да кажете и за други спагети.Да и аз говорех за тези с олиото - би трябвало те да са Ролтон , но и мапа са много добри , на пазара има много видове.Не знам защо но не се интересувам много от непременно качество - няма да ме отровят.За някои едни неща са качествени , а за други не.

中國共產主義是偉大的


Тема Re: Полуготови спагетинови [re: Lissa Winkovski]  
Автор AGLER ()
Публикувано22.05.09 22:08





Защо пишеш Winkovski с "V"q а не Winkowski ?



Тема Re: Полуготови спагетинови [re: AGLER]  
Автор MoPcKuМодератор (известен)
Публикувано22.05.09 22:37



може някой да е заел този ник...



Тема Re: Полуготови спагетинови [re: MoPcKu]  
Автор ket1234 (много добър чов)
Публикувано23.05.09 01:22



Аз много ги харесвам тези спагети, но само тогава когато ми се прияде нещо лекичко и ненатрапчиво.

Те не допускат доматен сос, кайми, сметани и тем подобни.
Адски специфичен продукт, на който чарът им е точно в това приготвяне според опаковката.

За мен корейските и виетнамските са най-добри /говорим само за този вид нудели/, а тези които ти наричаш руски /те са от друга република, но не мога да си спомня сега точно от коя/ са доста долнопробни, но за приготвяне с вряла вода в офиса стават.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.