Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:27 04.07.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: bagoasaнови [re: AGLER]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано06.11.09 16:59



Извинявай, приятелю, ама не си прав. Няма вариант на "здравословни" пържени картофи.
Това, което описваш е абсолютно вярно и правилно, но въпреки всичко не е здравословно... Уви.

"Неназованите неща не променят смисъла си."

Тема Re: bagoasaнови [re: Sapiens]  
Автор AGLER ()
Публикувано06.11.09 18:01



Извинявай, приятелю, ама не си прав. Няма вариант на "здравословни" пържени картофи.
Това, което описваш е абсолютно вярно и правилно, но въпреки всичко не е здравословно... Уви.




Ами аз съм казал абсолютно същото бе човек!

Казал съм, че "здравословни" пържени картофи няма,
а просто има по малко вредни пържени картофи и по
вредни пържени картофи.



Честно казано обаче, никога през живота си не съм
се съобразявал с проблема кои храни са вредни и кои не!

Определящото в менюто ми е кое ми е вкусно и кое не ми е вкусно!
Много важно е обаче за мен кое е КАЧЕСТВЕНО И КОЕ Е НЕКАЧЕСТВЕНО!
Там компромиси не правя и ерзац не ям!



Тема Re: bagoasaнови [re: AGLER]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано06.11.09 20:35



Определящото в менюто ми е кое ми е вкусно и кое не ми е вкусно!
Хм, твърде егоистично, не мислиш ли...
Уважавам мнението ти, но когато става въпрос за приоритет на здравословното, както е в случая, всеки ще си каже "Дреме ми какво ти е вкусно на тебе, за мене по-важното на този етап е дали е здравословно".
Така, че твърде често е нужно да уважаваме чуждото мнение и чуждите нужди и да не оставяме егоистичното доминиране на собствените ни пристрастия...


Твърде честосе налага в името на здравето да се правят компромиси и да се стига и до "ерзац"-и.
Ако това е единственият изход - "и ракът е риба"...
Явно си в твърде добро здраве и досега не си имал проблеми, Господ здраве да ти дава, но се съобразявай, че има и хора в не толкова добро здравословно състояние.
Апропо, не дърпай дявола за опашката...

"Неназованите неща не променят смисъла си."

Тема Re: bagoasaнови [re: Sapiens]  
Автор AGLER ()
Публикувано06.11.09 21:36



но се съобразявай, че има и хора в не толкова добро здравословно състояние.



Ами аз не съм Делфийският оракул за да знам
кой какви проблеми има.

Всеки си знае проблемите и си преценява сам.


Колкото до "здравословното хранене", ами Сапи, като гледам хората около себе си, повечето от тях, които робуваха на диети, "здравословни" храни,
които си смятаха калориите на всяка филийка и ги беше страх да си намажат филията с масло или да ядат овче кисело мляко, че било с висока масленост, ами те почти всички днес са с диабет и с проблеми с холестерола. Е, аз винаги съм ял това което ми се е яло в момента и да чукам на дърво "здравословните" ми проблеми са се свеждали до някоя и друга настинка или като съм се "изтърсвал от високо" което става доста често.




Тема Re: bagoasaнови [re: AGLER]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано06.11.09 22:47



Да си жив и здрав и да се радваш много и много години на превъзходно здраве и забележителен апетит!

"Неназованите неща не променят смисъла си."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.