Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:05 28.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Въпрос за тенджеранови  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано16.12.08 08:49



Поставена съм пред следния казус- трябва да купувам подарък на приятел. Разузнаването донесе, че искал някаква тенджера-печка (електрическа тенджера), в която можело да се задушава или пече без мазнина. Това са обяснения на сина ми, чути от неговия син. Е, изобщо не се сещам за какво става дума, та ви моля, ако вие се сещата да ме светнете.

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.


Тема Старият магазин на женски пазар,нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано16.12.08 11:15



който е за български уреди и посуда, близо до него е друг БГ магазин за реотани и ел. материали. В един от двата съм виждал българска от алпака и алуминий. Намират се на западната страна на пазара, в началото от към "новият" булевард.

Самата тенджера всъшност е дълбок тиган с крачета, върху който се захлупва тиган с реотани. Не знам дали схвана от обяснението. Anyway - Стават невероятни задушени бутчета в него.



Тема Re: Старият магазин на женски пазар,нови [re: martyr]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано16.12.08 11:39



Значи като тръгна по пазара откъм Лъвов мост, от коя страна гледам? Отдясно или отляво?

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.


Тема Вдясно,нови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор martyrМодератор (мчк)
Публикувано16.12.08 13:50



но ще трябва да извървиш по-голямата част от пазара.



Тема Re: Въпрос за тенджеранови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор 3aeka (пухкав)
Публикувано16.12.08 15:46



В тенджерите на цептер също не се слага мазнина.В търговския дом в люлин има нещо подобно на това което описваш и е със стъклен капак и си има шнур и щепсел и се включва в контакта и мисля че беше овално . Цената е 48 -50 лева.Малко първобитно се изразих , ама дано си ме разбрала.



Тема Re: Вдясно, [re: martyr]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано17.12.08 08:03



Намерих го, благодаря!

И купих тенджерата. Ако рожденикът не е искал това, му казах да каже кое е искал да му го купя, пък тенджерата да ми даде на мен, че ми хареса.

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.

Тема Re: Въпрос за тенджеранови [re: 3aeka]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано17.12.08 08:05



Напълно е възможно и това да е, което описваш. А на него маха ли му се шнура или е трайно прикачен? Щото ако не се маха, как се мие?

Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.


Тема Re: Въпрос за тенджеранови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор 3aeka (пухкав)
Публикувано17.12.08 16:09



Не съм обърнала внимание. Само съм го гледала в магазина , и реших , че някога трябва да си го купя. Но с продавачката това си говорехме, че не се слага мазнина , а се готви перфекно .Една моя приятелка го има същото и ще я питам как се мие и ще ви кажа.



Тема Re: Въпрос за тенджеранови [re: 3aeka]  
Автор 3aeka (пухкав)
Публикувано17.12.08 23:07



Попитах. Разглобява се , мият с джаджите и пак се зглобява. А и това което е нещо средно между тиган и тенджера е тефлоново и няма проблем.



Тема Re: Въпрос за тенджеранови [re: 3aeka]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано18.12.08 15:33



Щом се мие и аз бих си взела, че Идиота имаше едно такова, дето не се миеше, а само се забърсваше с някакви салфетки и каква смрад беше... Ергенска му работа.



Колко е хубаво да не правиш нищо, а след това да си починеш.


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.