Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:37 20.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Продукти, които НЕ СТАВАТнови  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано06.11.07 19:44



Предлагам да направим една такава тема, нещо като черен списък, зада не се лъжем като пазаруваме. Поводът е едно мое посещение в Билла, при което в бързината си взех жито, в което имаше толкова шлюпки, че дори и бобено зърно, а иначе се водеше екстра качество..., масло Клевър, което си беше някаква странна смес с мекота почти на маргарин и два скъсани пакета брашно, набутани в найлонов плик, който след разпечатването не може да се ползва, та да се чудиш къде да прибереш брашното. Много ме ядосаха, та затова оплаквайте се в тази тема, да знаем от какво да бягаме.



щото аз няма да понеса ако другия ме обича повече мене...

Тема Re: Продукти, които НЕ СТАВАТнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
АвторMapия (Нерегистриран)
Публикувано06.11.07 20:24



Струва ми се че преувеличаваш , не че не е възможно но да не би да си била в Кауфланд - там може и да е така !



Тема Re: Продукти, които НЕ СТАВАТнови [re: Mapия]  
Автор blackcurrant (bitter)
Публикувано06.11.07 20:39



Изобщо не преувеличава.
Марката Клевър е някакво недоразумение - няма нищо качествено, не масло, ами едни обикновени тампони за грим да си вземеш и ти се разпадат в ръцете. Корите им за баница са кофти. Омекотителите миришат на стар одеколон. Всичко им е ужасно!

Писала съм в клуб Черен списък на фирмите за Данон-активия. Взех си някакъв айран, който при отварянето му хвърлих на земята, защото смрадта , която ме удари в носа, беше отвратителна! Някаква адска смес беше забъркана...



Тема Re: Продукти, които НЕ СТАВАТнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано06.11.07 22:09



Ама,че тема си отворила де!Ми...... аз мога да си пиша в нея до без край!Ще започна примерно от пакетираните разфасовки кайми.При положение,че най-евтиното месо(свинските гърди) е около 6 лв. за 1 кг,а 1 кг. пакетирана кайма е грубо около 3-4 лв(зависи от фирмата)-ей ти първия продукт!Олиото-не мога да изпържа почти нищо вече без да ми се разпадне,да не казвам,че прясната риба направо залепва.На пазара се предлага всичко друго в бутилките,но не и олио.Киселото мляко-къде "отиде" Булгарикум бациликус

,сиренето-солено и гадно(кой ще го остави да узрее?).Хляба-всичкия е от един вид брашно(няма такова "животно" като типов,ръжен и пр.),боя и ароматизатори,нетраен.Има ли смисъл да продължавам!?!?



Тема Re: Продукти, които НЕ СТАВАТнови [re: morska valna]  
Авторчepвoyroдниk (Нерегистриран)
Публикувано07.11.07 09:14



Включвам почти всички видове масло - едно време като си заправи човек омлет, ако се разсее малко, маслото прегаря и става черно без да го усетиш. Сега няма опастност-водата е толкова много в него, че пращи и пръска-няма как да го забравиш. Същото е и с каймите-много вода и сланина. И с пушените меса.
Преди доста време зададох въпрос за СТУДЕНО-пушени ребра като едно време-какъв боб ставаше с тях, а? Някой много случайно да е виждал някъде да се продават ? Щото тия дето се продават са топлопушени и са от горната категория....





Тема Re: Продукти, които НЕ СТАВАТнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
АвторMe4тaтeлKa (Нерегистриран)
Публикувано07.11.07 10:04



Преди месец мъжът ми купи моркови от Билла. Бяха толкова горчиви, че преди да ги стържем за салата или цедим като сок на бебето, съм ги опитвала един по един. Не знам от какво беше - от препарати за торене или съхранение, но бяха невъзможни за консумация. От тогава никога не си купуваме от Билла моркови. Лошото е, 4е т.к. на никой не му се занимава, нямаме време да уведомим търговеца за некачествените стоки, така че да предприемат мерки към съответния производител.
Може би има е-mail адрес, но как ще се докаже, че не е "клевета". Мария например го прие малко "лично" ти като цитира Билла и насочи вниманието към другата търговска верига.





Тема Re: Продукти, които НЕ СТАВАТнови [re: Me4тaтeлKa]  
АвторБyбa (Нерегистриран)
Публикувано07.11.07 10:58



Моето мнение е, че Билла страшно много западна като качество на продуктите които предлага, обслужване и хигирна. Няма да коментирам и текущата им промоция с томболата. Касиерките упорито НЕ раздават талончета за участие - само ако си поискаш! Но това е друга тема. Що се отнася до марката "Клевър" - така е! Ппродуктите са в повечето случаи некачествени с едно изключение! Консервираната риба тон (в собствен сос) е МНОГО ДОБРА!!!! Рибара не е разкашкана на конци с много вода като при другите марки - а не цели хубави филета.

И отново за Билла: Плодовете и зеленчуците са некачествени, цялата зона им е мръсна. В най-пиковите часове на пазаруване (привечер) кантарите им или нямат етикетчета или липсват торбички. Зареждането по рафтовете става когато е най-голям трафика в магазина. Персонала е невъзпитан, говорят на висок глас, коментират клиентите .... Паркинга им вечер е неосветен и зимата - непочистен.

Аз вече пазарувам само в Пикадили. Имат страхотен избор, добри цени и обслужване.

1) мелят ти месото на място
2) предлагат голям асортимент от прясана риба, а на щанда за месо има и черен дроб
3) Много е чисто...



Тема Re: Продукти, които НЕ СТАВАТнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор дъждoвнaтa (extremo)
Публикувано07.11.07 11:17



Във "Фантастико" - някакво пилешко вретено май. Беше отврат - пълно с жили





Тема Re: Продукти, които НЕ СТАВАТнови [re: дъждoвнaтa]  
Автор Milley (tender_heart)
Публикувано07.11.07 13:00



Казаха ми снощи за салама "ВЕЖЕН" - бил боклук.



Тема Re: Продукти, които НЕ СТАВАТнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Авторjabolinka (Нерегистриран)
Публикувано07.11.07 14:16



Нарязан на филийки бял хляб, който купувам за попарата на бебето - на 2-я ден е станал лепкав и прилича на тесто в средата :(

По етикет е с име : "МИО ОРГАНИК - тост хляб"




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.