Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:05 13.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Продукти, които НЕ СТАВАТнови [re: blackcurrant]  
Автор Kalomain (търсеща)
Публикувано07.11.07 14:19



Ами продуктите "Клевър" са с идеята да купиш нещо с не много ниско качество на много ниски цени. Аз рядко ги купувам, но веднъж уцелих доста добри овесени ядки.
А маслото на почти всички фирми е меко и фалшиво. Ако сте обърнали внимание има поне 3 марки, които се произвеждат на един и същи адрес в Пловдив. А опаковките са различни, цените обаче не.



Тема Re: Продукти, които НЕ СТАВАТнови [re: jabolinka]  
Автор Djasta-Prasta (Познат)
Публикувано07.11.07 14:32



Вие пък се жалвате, за хранителните продукти то държава нема , вие чакате храна да имаме като хората. Директивите на ЕС то са толкова интересни хем ти говорят за качествена храна с доказан произход хем са пълни с консерванти там дето видиш буквата Е четеш до дупка какво има вътре.
Ако някой се сети най добре да съди минестерството на земеделието, на здарвеопазването, за допускане на некачествени храни.
За маслото ми то нема истинско вече, рядко някъде ще намериш нещо близко до кравето масло. За каймата ми соя колкото щеш вътре се слага плюс една камара консерванти.

Дрън и бръм, всеки ден и нощ.



Тема Растителният кашкавал на Хранс Комерснови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано07.11.07 16:11



"Гауда" някой друг път. Пресована дехидрирана суроватка с лимонтозу. Даже не се разтапя, като го запечеш.



Тема Re: Растителният кашкавал на Хранс Комерснови [re: martyr]  
Автор Djasta-Prasta (Познат)
Публикувано07.11.07 16:36



ххехе че какъв е тоя растителен кашкавал бе човек от суроватка, суроватката е отпадъчен продукт от производството на сирене и отчасти на кашкавал.



Дрън и бръм, всеки ден и нощ.

Тема Re: Продукти, които НЕ СТАВАТнови [re: Djasta-Prasta]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано07.11.07 16:39



То това "Явление" е по целому свету и ние като "добри" подражатели бързаме към "промяната"

.Това лято една близка доведе германци на почивка у нас.Направих им най-обикновенна салата от домати,лук и магданоз.(зеленчуците от градината на вилата).Бяха меко казано изумени от превъзходния вкус(това са техни думи) на салатата.



Тема Re: Продукти, които НЕ СТАВАТнови [re: morska valna]  
Автор Djasta-Prasta (Познат)
Публикувано07.11.07 16:42



Ами много по лесно е така, да се произвежда, рядко ще се намери продукт който например да усещаш вкусът на месото. Ми за това аз си правя зимнинка поне знам какво папкам и местни продукти.



Освен да се появят наситан сериозни производители на чисти продукти.
Дрън и бръм, всеки ден и нощ.

Редактирано от Djasta-Prasta на 07.11.07 16:44.



Тема Re: Растителният кашкавал на Хранс Комерснови [re: martyr]  
Автор Kalomain (търсеща)
Публикувано07.11.07 16:43



Боя се, че с растителния кашкавал нещата са по-зле. При мен се разтече, но имаше отвратителен вкус на много солен маргарин в комбинация с нишесте или нещо подобно. Де да беше суроватка! Тя поне е истинска.



Тема Re: Продукти, които НЕ СТАВАТнови [re: Djasta-Prasta]  
Автор _Meдeя_ (тъмна)
Публикувано07.11.07 17:05



И аз си произвеждам, яж качествена храна, докато можеш, защото скоро и това ще ни отнемат. В момента задължават собствениците на месопреработвателни фирми да подписват декларации, че занапред няма да изкупуват животни от български производители, а ще работят само и единствено със замразено месо, внос от ЕС. И се чува, че от средата на 2008, който иска да си гледа домашни животни за клане, ще трябва да плаща данъци за тях

После сигурно ще въведат данък маруля, домат и праз ... и ще минем и ние на пластмасови зеленчуци като на запад ...

Когато си заровиш главата в пясъка, задникът ти остава беззащитен навън.

Тема Re: Продукти, които НЕ СТАВАТнови [re: Djasta-Prasta]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано07.11.07 17:05



Абе,то и аз залагам на домашното,но не може всичко да се направи в домашни условия де.Айде едно хайванче ще отчуваме(който има възможност),кисело мляко си подквасвам от време на време(прясното си го купувам от едни съседи на вилата-имат си хората крава).Риба ще си направя маринована и солена.С една дума всичко ,което е по силите и джоба ми.Ама виж маслобойна нямам,нито мелница за брашно





Тема Re: Продукти, които НЕ СТАВАТнови [re: _Meдeя_]  
Автор Kalomain (търсеща)
Публикувано07.11.07 18:21



Ама откъде я имаш тази информация!!!


Това просто няма да стане! Ще си декларирам доматите като декоративни храсти!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.