Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:48 29.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Има ли смисъл от домашната храна?нови [re: MaмaMъpмopaнa]  
Авторpen4O zaeka (Нерегистриран)
Публикувано29.08.07 00:00



nqma



Тема Re: Има ли смисъл от домашната храна?нови [re: MaмaMъpмopaнa]  
АвторMими (Нерегистриран)
Публикувано27.10.07 22:11



Според мен сме свикнали с бързото приготвяне на масатас готовите неща от магазина, но пък има доста домашни ястия и сладкиши, които не може да си купиш от магазин. Моята баба например приготвяше страхотни пасковки с пълнеж от трохите на издълбаните формички. Ставаха много меки. Такива няма по магазините





Тема Re: Има ли смисъл от домашната храна?нови [re: Jennifer:)]  
АвторKoнфyзия (Нерегистриран)
Публикувано10.03.08 19:34



Май тук съм те объркала с Джесс, Дженифър ... не помня точно,
а сега трябва да излизам.
Приятна вечер на всички



Тема Re: Има ли смисъл от домашната храна?нови [re: MaмaMъpмopaнa]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано10.03.08 22:05



Аз мисля, че готвенето няма да изчезне като плетенето на чорапи на 5 куки, разни дантелени каренца, правенето на лютеница и компоти

(щото за мен са изчезнали преди мноого години)
Колко от населението си позволява след усилния работен ден да влязе в Билла, Пикадили или Европа(Кауланд, Карфур тук още няма) и да сготвят?София не е България, Бургас, не е Бургаска област

За мен готвенето- изкусното приготвяне на храна, носи и други емоции освен тази да се..наплющим

На чешмата видях едно дете да пие от шепите си - и захвърлих чашата си.

Тема Re: Има ли смисъл от домашната храна?нови [re: MaмaMъpмopaнa]  
Автор Kaлoмaин (търсеща)
Публикувано11.03.08 14:49



Причината е в това, че сега повечето баби предпочитат да купят нещо и да седнат пред телевизора на поредната сапунка, вместо да си гледат внуците и да им придават своите позабравени умения.





Тема Re: Има ли смисъл от домашната храна?нови [re: Kaлoмaин]  
АвторЛopи (Нерегистриран)
Публикувано11.03.08 22:06



няма нищо по-хубаво от домашната храна,дори да е само филия хляб с шарена сол....Никои неможе да ме убеди 4е по ресторантите готвят 4исто...да си спомним филма на НТВ за китаиските ресторанти,пфу...или филмите по кабелната за скритите камери в заведенията,пикаят,плюят,бьркат си в носа и другаде и после приготвят храната...



Тема Re: Да, има смисъл САМО от домашна хрананови [re: Oниkc]  
АвторKoнфyзия (Нерегистриран)
Публикувано11.03.08 22:22



Че то друга има ли?

Бездомна храна?

Nochmal.



Тема Re: Има ли смисъл от домашната храна?нови [re: pen4O zaeka]  
АвторKoнфyзия (Нерегистриран)
Публикувано11.03.08 22:24



Pak!
Powtori molq.



Тема Re: Да, има смисъл САМО от домашна хрананови [re: Koнфyзия]  
Автор Bиepko (alter ego)
Публикувано11.03.08 22:32



Има. Всичко, което можеш да купиш навън от дома си.



Тема Re: Има ли смисъл от домашната храна?нови [re: Jennifer:)]  
Автор 3aeka (пухкав)
Публикувано12.03.08 09:48



Що да отмират? Аз за рожден ден винаги правя моя торта и поръчваме и готова и трябва да ти кажа, че със съвременните сметани и кремове е трудно да се разбере по украсата коя е домашна и коя купена. А за вкуса моите не си ги давам за нищо пред купените. Гостите ми също . А когато чакам гости /различни от рожден ден / не купувам готови сладки, а винаги си правя нещо.Може би щото съм по бабинство и имам време.Но пък навремето когато ходех на работа и нямях време не си канех гости та то все тая. Но в нащо семейство домашната храна няма да отмре.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.