Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:20 11.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема За и против Цептер  
Автормилa (Нерегистриран)
Публикувано25.02.07 20:16



Моля за съвет относно съдове Цептер. От известно време приятелка ме зарибява жестоко

, тя ги ползва но пък е и дистрибутор. Та затова не мга да и вярвам на 100%. Искам да чуя и други мнения, че парите си ги бива. Доста порових в нета, но не намерих кой знае какво........Ще съм благодарна да чуя вас.



Тема Re: За и против Цептер [re: милa]  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано25.02.07 21:42



Да, и мен една такава приятелка ме зариби с Рейнбоу. Баси демонстрацията, баси чудото. И аз глупендерката си купих. Ама тва не е прахосмук, с който можеш всеки ден да чистиш. Нямам време да я сглобявам и разглобявам и чистя. Псувам се яко, че я взех.

Цептера изобщо не ги допуснах да ми правят демо. Съседката има, ама не е извила от кеф. Казва, че са хубави, но не ги превъзнася.

Empta dolore docet experientia..


Тема Re: За и против Цептер [re: милa]  
Автор Eдин.Kиxoт (де ла Мерудия)
Публикувано25.02.07 21:47



Цептер са обикновени съдове за готвене от хром-никелова стомана с многосплавно дъно. Голямата слава се държи на особения им начин на маркетинг и на начина на мислене на хората в страните, в които се продават. Във всеки магазин за домакински уреди има много други марки подобни съдове на най-различни цени, които много рядко достигат цената, която успяват да вземат Цептер за съдинките си.

Има и едно място, където всичко е описано по-подробно, но е на руски:



Пречка е за себе си глупеца,
пречка е за другите мъдреца.

Редактирано от Eдин.Kиxoт на 25.02.07 21:49.



Тема Re: За и против Цептер [re: Eдин.Kиxoт]  
АвторMaMи (Нерегистриран)
Публикувано26.02.07 09:25



аз го имам от 9г и наистина ми харесва,макар,че в "ръководството"му за употреба има фантасмагории,които не разбирам и одобрявам-без сол/пълна отврат е резултата без сол за мен!/.Има плюсове,но и естествено-минуси.Имам го,защото мъжа ми ми го подари,за да ми "запуши"устата и спра да му искам за подарък котка./Котка получих на следващия празник,въпреки отвращението му към тия гадини/.Веднага ще ви кажа,че имам и на Хром-Силистра същите/не подобни/тенджери,които отстъпват на Цептер само по цената!По нищо друго-а и по лесното и не така нафукано почистване./минават и без спец препарати и задължително подсушаване,което ненавиждам./За металните им винени сервизи съм категорично против-признавам само кристала!/Та нищо не ви коства,ако се съмнявате и не харесвате цената,да се ориентирате към силистренските производства-прекрасни са!Чиниите им не бих купила-има къде по-хубави бълг на смешна цена!Та!Ако ви набутват Цептер-вземете го,ако друг го плаща.



Тема Re: За и против Цептер [re: милa]  
Автор Kitten (in love)
Публикувано26.02.07 15:20



За тези пари можеш да си купиш най-добрата полупрофесионална готварска печка и чудесен пълен комплект тенджери и тигани на друга марка. И вярвай ми - манджите ти по нищо няма да отстъпват от тези на домакините, готвили в Цептер.
Все пак нека не забравяме, че готвачът, а не тенджерата, правят храната.
А приятелката ти те зарибява, защото печалбата й е около 1/5 от цената, която ще платиш.





Тема Re: За и против Цептер [re: Kitten]  
Автормилa (Нерегистриран)
Публикувано26.02.07 16:16



Много благодаря, отказахте ме категорично!!!





Тема Re: За и против Цептер [re: Eдин.Kиxoт]  
Автор Jennifer:) (приветлива)
Публикувано28.02.07 22:19



Останах с впечатлението, че авторката на темата пита ползвалите "Цептер".



Тема Re: За и против Цептер [re: Jennifer:)]  
Автор Eдин.Kиxoт (де ла Мерудия)
Публикувано01.03.07 12:27



Това, че не съм си купувал Цептер, не означава, че не съм ползвал. На времето имах две приятелки, които бяха дистрибуторки, та пкрай тях съм запознат отблизо с този феномен. От шаранки като тебе момиченцата доста добри пари изкарваха.

Пречка е за себе си глупеца,
пречка е за другите мъдреца.


Тема Re:завистници [re: Eдин.Kиxoт]  
Авторбoдилчeтo (Нерегистриран)
Публикувано01.03.07 15:01



винаги ще има-няма да си първия,нито последния!Може да са "шаранки",но са паралии!И е още по-хубаво,че като имат,дават и на другите!А ти само злъч и злоба даваш!Язък,но то си е твой проблем!И тъй ще си останеш само с хвалбите,че някой ти е дал да ползваш нещо-да се докоснеш до нещо,не значи да го имаш!



Тема Re:завистници [re: бoдилчeтo]  
Автор Eдин.Kиxoт (де ла Мерудия)
Публикувано01.03.07 15:04



Вещоманията, както и простотията, по хората ходят предимно



Пречка е за себе си глупеца,
пречка е за другите мъдреца.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.