Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:32 18.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Димитровденнови  
АвторOливия (Нерегистриран)
Публикувано27.10.06 17:01



Аз пък вчера такова менЮ спретнах за празника:
1. Салата с патладжан, печени чушки и други зеленчуци
2. Предястие от пилешки дробчета - огретен
3. Печени пилешки бутчета мариновани
4. Печена тиква с яйца и мляко
5. Тиквени семки за мезе



честит празник на всички именници със закъснение



Тема Re: Димитровденнови [re: Oливия]  
АвторKpaвaтa (Нерегистриран)
Публикувано27.10.06 23:08



много важно. А какво имаше за ядене?



Тема Re: Димитровденнови [re: Oливия]  
АвторNavi CSl (Нерегистриран)
Публикувано28.10.06 10:29



Да не те обиждам, ама менюто ти е за мен много обикновено. Не се получава никакво разнообразие.
Какво си взела за основни продукти?
Падладжан и чушки
Пиле
Тиква
Не, не, това е само едно обикновено всекидневно МЕНЮ.
Семки за мезе? Да не сте на футбол?
Без супа, без кафе, ДЕСЕРТА ТИ Е ЗА ДЕТСКИ И. Д.





Тема Re: Димитровден [re: Navi CSl]  
Авторmomi4e (Нерегистриран)
Публикувано28.10.06 16:27



Защо да е обикновено менюто?Десерта бил детски?
Всеки се храни с това което му харесва!
Много грозно е така да правиш забележки!





Тема Re: Димитровденнови [re: momi4e]  
АвторOтroвopa e (Нерегистриран)
Публикувано29.10.06 00:55



Ами какво се перчиш с такива невероятно елементарни манджи за ИМЕН ДЕН
За това не се обиждай и се съгласи, че няма в менюто ти нищо което да е за тържествена трапеза - нищо особено, това се готви за всеки ден. И съставката не си подхожда. Още един път не се обиждай, а се радвай че ти се обръща внимание. Не е грозно, а си е просто истината



Тема Re: Димитровденнови [re: Oтroвopa e]  
АвторOливия (Нерегистриран)
Публикувано30.10.06 18:47



Каквото искате си мислете, но аз съм много горда че отделих почти цял следобед за готвене.
Като се има предвид, че тук където живея се ядат почти само стекове със картофи и няколко листа салата, за тиква и пиле да не говорим въобще. Предястията са меса и сирена, а десертите винаги толкова сладки и мазни, че чак ти се повдига.
Та реших да разнообразя малко и именно затова не съм съгласна,че манджите са елементарни.
Освен това няма никой в къщи с името Димитър.





Тема Re: Димитровденнови [re: Oливия]  
АвторNavi CSl (Нерегистриран)
Публикувано30.10.06 19:42



Oli, в ред си е, не ми обръщай внимание. Може би прекалих малко. Извинявай!
Аз пък съм Димитър, но не си празнувам от години този празник. Да знаеш, то всеки ден е за мен ту РД, ту ИД, ту Нова Година - всеки ден си го правя на прекрасен уйкенд.
Но иначе то си е така - работата трябва да се зачита и признателността към хората е много морално. Съгласна ли си?
Приятели?





Тема Re: Димитровденнови [re: Oливия]  
Авторdik (Нерегистриран)
Публикувано31.10.06 23:57



А, може би трябва да отценяваме менюто не по вложените продукти, а по вложената любов за приготвянето му! Радвайте се на живота!





Тема Re: Димитровденнови [re: dik]  
АвторNavi csi (Нерегистриран)
Публикувано01.11.06 17:53



По някога от многото вложена любов зягаря манджата.
И това пък няма нищо общо с радост на живота. Така че философията не може да коменсира това което е на масата или да прикрива недоволството от сервираното.





Тема Re: Димитровденнови [re: Oливия]  
АвторAsss (Нерегистриран)
Публикувано03.11.06 00:55



Менюто ти е прекрасно.

Прекрасно е и това, че си се сетила за български празник и си го почела в дома си. (Явно не си ва България.) За прекрасно намирам и това, че си успяла да събереш семейството си и да се веселите (а може би и приятели).

За мен празниците са, когато всички сме заедно, па макар и на хляб и сол. Възможностите ни от ден на ден стават все по-ограничени (пари, време, настроение и какво ли не още).

Празниците са ни в желанието да се съберем и повеселим (кой както го разбира). Всичко останало е само декор, за увеличение на тръпката и насторенито.

Не ни прави чест да се нахвърляме едни срещу други. Имаме различни възможности, характери, вкусове, умения.... Нека не превръщаме пак форума в бойно поле. Повечето от пишещите тук от преди 2-3 год. се отдръпнаха от него точно по тази причина.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.