Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:50 20.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ах, каква яйцечистка!  
Автор Пoли (ентусиаст)
Публикувано27.06.06 05:06







Може би някой вече ползва такава и ще сподели впечатления?



Тема Re: Ах, каква яйцечистка!нови [re: Пoли]  
Автор Жe (бивша асдф)
Публикувано29.06.06 15:19



Поли, бре, ти по колко 100-ци яйца на ден белиш?





Тема Re: Ах, каква яйцечистка!нови [re: Жe]  
АвторПoли (Нерегистриран)
Публикувано29.06.06 18:23



Дори и едно да е, е адски досадно. Мразя да беля яйца почти толкова, колкото да забърквам тесто.



А за празнични салати се чистят мноого яйца. Ако една партия се падне трудно чистеща се, може да ме изкара от равновесие и да ми скапе целия ден.
За мен тази яйцечистка е просто супер-изобретение, стига наистина да е вярно, че действа винаги. Нещо много се съмнявам трудно-чистещи се яйца да излитат така. Скоро ще разбера де, защото я купих. Ще видя какво излита и какво не.



Тема Re: Ах, каква яйцечистка!нови [re: Пoли]  
АвторKlm (Нерегистриран)
Публикувано29.06.06 19:19



belia iatzata strashno lesno kato sled kato gi svaria dokato sa oshte goreshti gi chukvam za da im se schupiat cherupkite i zalivam sas studena voda



Тема Re: Ах, каква яйцечистка!нови [re: Klm]  
АвторПoли (Нерегистриран)
Публикувано30.06.06 06:45



Интересно как заваляват предложения за лесно белене на яйца...


Нямам нужда от подобни съвети- за цял един не кратък живот, всички трикове за лесно белене на яйца са редовно прилагани.
Няма обаче такъв, който да обели яйце така лесно и бързо, също и никога нямаш гаранция дали наистина "трикът" ще върши работа. Като точно напук на яйцата купени тази седмица, никакви трикове не им влияят.



Тема Re: Ах, каква яйцечистка!нови [re: Пoли]  
АвторSUNY (Нерегистриран)
Публикувано30.06.06 09:34



Извинявай Поли, че ти ползвам "темата" за това, но вече 2 пъти задавам 1 и съща тема и не се публикува.
Ти понеже имаш Бьорнер рендето, предполагам имаш представа от продуктите, на фирмата, която го продава. Можеш ли да ми кажеш дали си доволна от чопъра им , който се продава самостоятелно. Ако имаш такъв за какво го ползваш най-често?



Тема Re: Ах, каква яйцечистка!нови [re: SUNY]  
Автор bimbaaa (редовен)
Публикувано30.06.06 09:39



И на мен ми хареса яйцебелачката - колко струва?

Това е Минке положението!!!



Тема Re: Ах, каква яйцечистка!нови [re: Пoли]  
АвторAни (Нерегистриран)
Публикувано30.06.06 10:04



Да ама ти живееш в USA,а пък аз живея в Англия как да си я купя от тук? Не съм виждала подобен продукт на пазара?





Тема Re: Ах, каква яйцечистка!нови [re: Пoли]  
Автор Жe (бивша асдф)
Публикувано30.06.06 10:54



Бе, за кокоши яйца ли иде реч?!



На мен единствено пъдпъдъчите са ми трудни... Интересно, гледай ти какви яйца продавали в САЩ (в кой точно щат това?).



Тема Re: Ах, каква яйцечистка!нови [re: Жe]  
Автор bimbaaa (редовен)
Публикувано30.06.06 13:16



Упс, а аз какво да кажа като съм в BG.Явно няма да имам такова нещо.

Това е Минке положението!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.