Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:39 28.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Яйца на вестник  
Автор deian.levski1914.com (работещ)
Публикувано15.03.06 21:31



Интересуваме готвили ли сте яйца на вестник и какво ви е мнението за тоя тип храна? Само патили и компетентни да пишат.

още не съм си измислил


Тема спомени, споменинови [re: deian.levski1914.com]  
Авторzver4o (Нерегистриран)
Публикувано16.03.06 08:47



Като малка други яйца не ядях, парче мокър вестник на печката и хайде яйцето на него. Сигурно си пуска нещо вестника, едва ли е много чист, ама кой ти е гледал. Е, понякога и вестника е задимявал, ама....


Просто ги обожавах така яйцата. Сега като си идем на село си правя понякога, ама вече рядко се сещам.



Тема Re: спомени, споменинови [re: zver4o]  
Автор fortuna_ (заслужена)
Публикувано16.03.06 10:33



Не ми се вижда добра идеята, все пак печатарското мастило не е от топ-хранителните съставки , да не кажа, че е канцерогенно и по-добре използвайте вестниците само при миене на прозорци - там поне това мастило върши идеална работа



Тема Re: спомени, споменинови [re: fortuna_]  
Автор Bитoшapя (познат)
Публикувано16.03.06 11:01



За вас може да се каже,че сте идеологически обработени и в червата.За да се предпазим,ние със сестра ми ползвахме хромирана хартия - хромът е полезен.И вкусен.

Хубостта краси човека


Тема Re: спомени, споменинови [re: Bитoшapя]  
Автор ha! (Нерегистриран)
Публикувано16.03.06 13:29



хех на вестник не съм правила ама директно на котлона
много сол на горещия котлон и пльок яйцето сссс ... а като го забавих и стана гумено яйце - красиво като за снимка и ставаше за замеряне и за джапанка - абе гумено бе с лъскав жълтък
еееех радости

прекрасна, ужасна - все тая, резултатът е съсипващ


Тема Re: Яйца на вестникнови [re: deian.levski1914.com]  
Автор Иp€тo (абе Ирето бе!)
Публикувано16.03.06 14:51



Баба ми ги правеше на лист от тетрадка , така че съм избягнала оловото . До преди няколко години си ги правех на парти-грила. Като се стегнат отгоре слагам хартията върху скаричката за да се запекат и отдолу. Най-прекрасното нещо на тези яйца всъщност е миризмата на загоряла хартия , иначе и на тефлонов тиган мога да ги сготвя

"Life is like a box of chocolates, you never know what you're going to get"


Тема тефлонанови [re: Иp€тo]  
Автор zver4o ((недоук))
Публикувано16.03.06 15:07



няма да ти замирише на изгоряла хартия, пък и друго си е да го остържеш от нея.
Не става - на синчето пека такива в тефлоновия тиган (не пържени-печени), ама разликата е голяма.
Пък колкото до отровите - сега ги ядем много повече от тогава - за единия вестник (освен това при мен въздуха е компенсирал всички отрови)



Тема Re: тефлонанови [re: zver4o]  
Автор manika75 (мама на Алекс)
Публикувано18.03.06 15:02



Оле,страхотни са!Като малка си ги правех на вестник,сега-на бял лист А4.Ефекта е същия.Дори не го мокря!

Децата са нашето богатство


Тема Re: Яйца на вестникнови [re: deian.levski1914.com]  
Автор HAДEЖДA™ (dum spiro spero)
Публикувано18.03.06 20:58



На паус(чертожна хартия) - идеално става



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !!

Тема Re: Яйца на вестникнови [re: HAДEЖДA™]  
Автор soniaz (хоби градинарка)
Публикувано20.03.06 18:34



Как ми се доядоха! Моля ви казете ако някой има опит дали става и на стъклокерамични котлони? Хартията пропуска ли нещо върху котлона?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.