Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:04 28.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
*Кратък преглед

Тема Как приготвяте...нови  
Авторeлизa (Нерегистриран)
Публикувано17.07.05 18:21



онези неща,които са на тиган, от настъргани картофи? Варят ли се предварително или сурови? Какви подправки? Изобщо,как се правят. Тези картофи,които сега са на пазара подходящи ли са? Много ще съм ви благодарна, ако споделите опита си с мен. Благодаря !



Тема Re: Как приготвяте...нови [re: eлизa]  
Автор alys ()
Публикувано18.07.05 09:58



За картофени кюфтета ли питаш или има друго нещо, за което не се сещам?



Тема Re: Как приготвяте...нови [re: alys]  
Авторeлизa (Нерегистриран)
Публикувано18.07.05 11:32



Не са картофени кюфтета, тях ги знам. Тези са по-големи и са част от националната ни кухня , но не знам от кой регион на страната.



Тема Re: Как приготвяте...нови [re: eлизa]  
Автор mei_z (безгрижна)
Публикувано18.07.05 11:50



мисля, че говориш за картофени тиганици. доколкото знам картофите се настъргват сурови, прибавят се яйца-1-2, мисля, че и малко брашно се слагаше. подправки-чубрица, копър или магданоз и сол. оформяш и пържиш. при самото пържене трябва да се обръщат внимателно, защото са по-крехки и тънки.




Тема Re:Това ли търсиш?нови [re: eлизa]  
Автор PeПиЧka (любимка)
Публикувано18.07.05 12:57







Тема Re: Как приготвяте... [re: eлизa]  
Автор Gladly (непознат)
Публикувано18.07.05 12:59



Ако става въпрос за картофени тиганици, аз ги правя като само настъргвам сурови картофи и тогава оформям тъничко кюфте и го слагам в нагорещената мазнина, от нишестето в картофите, тиганицата не се разпада, а като не се слага яйца и др. неща не пуска вода, посоляват се като се обърнат в тигана.Пробвала съм и с яйца и брашно , но ги предпочитаме без тях, използвам ги и като гарнитура и като подложка /канапе/



Тема Re: Как приготвяте...нови [re: eлизa]  
Авторeлизa (Нерегистриран)
Публикувано18.07.05 16:50



Благодаря на всички ви, точно това е, което ми трябва, тиганици. Ще направя и ще дойда да се похваля с резултатите.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.