Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:47 21.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Избори за модератор IIнови [re: fukla]  
Автор бypkaнчe (познато)
Публикувано04.02.05 19:38



гласувам за минаваща и Стефани.
благодаря, Фукла!



Тема Re: Избори за модератор IIнови [re: fukla]  
Автор Lubo D (бивш Sapiens-s)
Публикувано04.02.05 20:30



Понеже Веси се отказва предлагам козичката Сийка!
Не ми се смейте, но само тя може да успокои нервните ми кризи.

Редактирано от Lubo D на 05.02.05 01:11.



Тема Re: Избори за модератор IIнови [re: fukla]  
Автор Elinceto (fly)
Публикувано04.02.05 20:41



Видях , 4е Веси се отказва,
така че гласувам за Поли и Stefanie



Тема Честит нов (стар)...нови [re: бypkaнчe]  
Автор abettor (добър)
Публикувано04.02.05 20:43



...ник!
Само ти се чудя, че досега си мълчала.
Денем кюто на фукла е пуснато.....



Тема Re: Избори за модератор IIнови [re: Eдин]  
Автор Гинec (Ж)
Публикувано04.02.05 21:05



Това за превъзпитаването беше в кръга на майтапа
Не се майтапи с хора, които не са ти близки. Винаги рискуваш да си неразбран. Извини ме за менторския тон, но нямаше как да ти го кажа по друг начин.



Тема Re: Избори за модератор IIнови [re: Гинec]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано04.02.05 21:08



Слушам! Знам, че го казваш с добро сърце

Пречка е на себе си глупеца,
пречка е на другите мъдреца.


Тема Re: Избори за модератор IIнови [re: Eдин]  
Автор Lubo D (бивш Sapiens-s)
Публикувано04.02.05 21:30



Поне това в този клуб е абсолютно сигурно...



Тема Re: Избори за модератор IIнови [re: Becи]  
Автор kateronka (лудетина)
Публикувано04.02.05 22:38



След като Веси се отказва гласувам за минаваща ибурканче



Тема Re: Избори за модератор IIнови [re: fukla]  
Автор Sapiens (бивш Sapiens-s)
Публикувано05.02.05 01:12



Уважаема Fukla, имате всички пълномощия до момента на избиране на модератор/и да изтривате постинги, несвързани с тематиката на клуба, нецензурни, петнящи или обиждащи някой от членовете, както и постинги, в които умишлено се съдържат обиди, с които се цели раздухване на кавги и безсмислени обяснения.
Остава да имате и желанието да изтриете такива постинги.
За втори път ви моля в името на спокойствието на този (и на доста други) клубове да изтривате постинги и теми на Abettor, Маймуна™, VAL, питко попитков, zaiadliv. Въпросните никове, повечето от които нерегистрирани (въпреки, че регистрираните нанасят повече вреди) за времето си на престой в ТОЗИ клуб нямат публикувана нито една рецепта.
За сметка на това имат публикувани стотици (на ден!!!) заядливи, груби, просташки, лигави и безсмислени постинги, които доведоха до състоянието, в което се намира клуба.
Вие много добре ги знаете, познавате ги и като никове, и като IP, така че, ако не сте сигурна, веднага можете да проверите това, което казвам.
Остава само да имате и благородното добро желание да отървете клуба от тези хора и сателитите около тях, (няма да споменавам имена от женски пол).
Ако отдавна бяхте упражнили това си право, клубът сега щеше да изглежда по съвсем различен начин.

Редактирано от Sapiens на 05.02.05 05:55.



Тема Честито чиче, да почерпиш..нови [re: Sapiens]  
Автор Maймyнa™ (*** майката!)
Публикувано05.02.05 03:12



..за пребоядисаната фасада. Гледам, че си решил да смениш фасона - да нямаш ново гадже?

Сега да ти разясня нещо, ама надявам се за последен път.
Започвам по тази просълзяващо жалка тирада, която е рожба само и единствено на злобата от твоето безсилие.
Уважаемата Фукла има пълномощия, които са и дадени от Dir.bg и те наистина включват правото да трие постинги. Такива, които несвързани с тематиката на клуба, нецензурни, петнящи или обиждащи някой от членовете, както и постинги, в които умишлено се съдържат обиди, с които се цели раздухване на кавги и безсмислени обяснения... Няма да коментирам какво ще стане, ако тя и/или друг администратор си зарежат работата и тръгнат из всички клубове, за да трият въпросните постинги. . Всички се сещат.
Смятам, че достатъчно похлипа на админското рамо за триене и банване на "лоши" теми, хора, че вече и до групи го докара .. Спри се малко и помисли:
1. Ако всеки безработен дядка с наранено самочуствие започне да врънка, че някой му бил настъпил болния крак и видите ли той се чуствал засегнат и поиска да бъдат трити постинги и теми на този и онзи и трети и пети, ще се наложи екипа на администрацията на дира, да бъде спешно подкрепена от китайската армия (говоря за бройка, да не си помислиш нещо друго).
2. Ако всеки, който гледа марсиански пилета в двора си реши, че нечии постинги не му допадат, защото са "болезнени" за него (истината боли, нали?) и за това започне да ги определя за "заядливи, груби, просташки, лигави и безсмислени" то в дира всички теми трябва да се изтрият. Вярвай чиче, че за всяка тема, ще се намери по един такъв, дето да го сърби нещо някъде..
Това е моето мнение за "молбата" ти от "техническа" гледна точка.
А за това, кой съсипва клуба, не се и опитвай да даваш акъл, защото наистина много хора ти споделиха, че твоето поведение е една от основните причини за състоянието на клуба.

Другото, което държа да споделя е учудването ми от факта, че прекалено често започна да си позволяваш да пускаш очевидни лъжи и манипулации. Твърдението, което дори е болдвано в червено е абсолютно невярно. И това може много лесно да се провери.
Прекалено често, започна да си позволяваш, да говориш от името на клуба. Явно не разбра, че имено това собственическо виждане за него го докараха до това положение.
А искрено ме учуди и намесването на мастичко. Аз пуснах диренето и открих, че въпросния "вреден елемент" е публикувал доста рецепти и то добри, за краткия период в който беше тук. За съжаление "добрите каубои на клуба" (няма да споменавам имена от селски род) се погрижиха и за него, както и за много други. Изгониха го.

Друго, което явно още не си проумял, е че това е свободен форум. Мога да пиша където и каквото си искам, ако не нарушавам правилата на dir.bg. Никога не съм използвал нецензурни думи, никога не съм заплашвал или обиждал (колко ирония, а?) някого. Никога не съм писал клевети нито съм обвинявал недоказано. Никога не съм минавал онази тънка граница на добрия тон, която ти толкова отдавна прекрачи. Прекрачи и другите правила.

Имам и още доста неща, които исках да ти споделя, но отивам да правя секс. Ако утре не съм на Витоша да се пързалям, ще седна да ти ги напиша.

П.П. Програмно обяснение няма ли да пуснеш и за този ник? И защо пише, че си Sapiens пък после, че си бивш Sapiens-s?

П.П.П.

, която си пуснал, не е ли от тези несвързани с тематиката на клуба, които трябва да се трият?

П.П.П.П. Хареса ми това с П-та та..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.