Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:24 27.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Избори за модератор  
Автор fuklaАдминистратор (своенравна)
Публикувано31.01.05 17:04



Поради настойчивото желание на двама-трима посетители на клуба да превръщат всяка тема в заяждане и да пускат по 150 постинга на ден, в които последното, за което става дума, е готварството, очевидно се налага назначаване на постоянен модератор, който да не изпуска от очи и за една секунда този прекрасен клуб. Моля всички, които имат желание да се нагърбят с тази неблагодарна задача да изкажат мнението си тук, защото временните мерки очевидно са неефективни. В четвъртък ще спретнем и гласуване за кандидатите. А сега ще трябва да поизтрия малко теми, извинете ме...

Редактирано от fukla на 31.01.05 17:06.



Тема Re: Избори за модераторнови [re: fukla]  
Автор anaili (samoten)
Публикувано31.01.05 17:10



Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee доживяхме

Спретни анкета и за БАН на 2-3 ма а също и забрана за писане на нерегистрирани



Тема Re: Избори за модератор [re: fukla]  
Авторшoп (Нерегистриран)
Публикувано31.01.05 17:18



Един не случайно пише с няколко ника, та поне единия да бъде избран



Тема Re: забрана за писане на нерегистриранинови [re: anaili]  
Автор Mitre (шоп [О.З.])
Публикувано31.01.05 17:35



С риска две симпатични клубарки да ми се разсърдят, поддържам забрана за писане на нерегистрирани. И май модератори са нужни защото и регистрираните попрекалиха с кавгите и заяжданията.

Frankly, my dear, I don't give a damn!!!


Тема Re: забрана за писане на нерегистриранинови [re: Mitre]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано31.01.05 17:40



Ще ми се да можем да се оправим без модератор. Дори и abettor се оказа не чак толкова голям проблем, ако не му се обръща внимание.

Пречка е на себе си глупеца,
пречка е на другите мъдреца.


Тема Re: Анархия мать порядки... [re: Eдин]  
Автор Mitre (шоп [О.З.])
Публикувано31.01.05 17:58



...е моя лозунг и няма по свободолюбив и мразещ външен контрол от мен в този клуб, НО...май никой не може да оправи положението освен модератори.

Виж какво обеща нашия общ приятел :

Тема Re: Ми помоли... [re: maranta]
Автор Lubo D (бивш Sapiens-s)
Публикувано 22.01.05 19:43



За да ти докажа, че процесът е неуправляем ще спра за един месец да им отговарям.
Пак от уважение към тебе.


Е аз му вярвам че е обещал това честно, но не можал да си държи обещанието - всяко търпение има граница.

И аз не съм по стока от него...колкото и да съм непукист, дриска тук едно влечуго ли, насекомо ли..."шоп" и аз отговарям...аде де

И с теб съм се дърлял не малко, но на друго ниво, под известна степен на някакво ниво май за предпочитане е външен контрол

Frankly, my dear, I don't give a damn!!!


Тема Re: Избори за модераторнови [re: fukla]  
Автор Almira ()
Публикувано31.01.05 18:27



Браво Фукла Това е единственото добро решение.Много се радвам че се стига до избирането на модератор.

The wind of God's Grace cannot lift us if we are carrying the load of desires and ego.


Тема Re: Избори за модератор [re: fukla]  
Автор Elinceto (fly)
Публикувано31.01.05 18:37



"за" за избори за модератор!



Тема Re: Избори за модератор [re: fukla]  
Автор Stefanie (непозната)
Публикувано31.01.05 18:52



Е, кръгът най-после се затвори - върнахме се там, където бяхме преди един месец. Дано да успеем да изберем и правилния човек. Мисля, че е редно да гласуват само хора, които са познати в клуба, а не регистрирани в последния момент.



Тема Re: Избори за модератор [re: Stefanie]  
Автор Kikimoraaa (непознат)
Публикувано31.01.05 19:10



Въпреки че съм нова напълно съгласна съм с тебе-всичките тези Мерлини, Шарани, Маймуни и т.н. които пръкнаха в последния месец са всъщност клонирани заядливци и те не трябва да влияят в избирането на модератора.
Само пишещите до преди месец два да гласуват.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.