Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:15 23.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Избори за модераторнови [re: fukla]  
Авторбypkaнчe (Нерегистриран)
Публикувано01.02.05 12:11



ДА, искам да има модератор тук.
За модератор предлагам минаваща.

защо пиша нерегистрирана - ето затова:

"Забранено е да изказвате мнения или да оставяте бележки. Причината за тази забрана е: Временно ви се забранява достъпа! Защото публикувате много мнения за кратък период! "

това ми седи като дамоклев меч на главата поне от половин година. ако може някак покрай модерирането, да ми оправите този проблем, ще съм благодарна. Очевидно "временно" не може да бъде 6 месеца, нали?



Тема Re: Избори за модераторнови [re: Kikimoraaa]  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано01.02.05 12:18



Само пишещите до преди месец два да гласуват.

И откъде накъде?
Аз преди да започнат простотиите четях и пишех тукл после престанах да влизам. Последните два месеца не съм писала почти нищо, и какво нямам право на мнение и на глас ли?..
Смятам, че именно новите клубари нямат представа от хора, писали тук преди година-две и давали ценни цъвети!



Тема Абсолютно!нови [re: Eдин]  
Автор Maймyнa™ (*** майката!)
Публикувано01.02.05 12:18



Поемам отговорност за всичко, което съм направил! Дори, обясних и мотивите ми..

Заболя ме главата от вас



Тема Re: Избори за модераторнови [re: Гинec]  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано01.02.05 12:21



Много интересно, кои сте тези "вие", които се опитвате да избегнете модератора?! Ако теб те кефи да четеш всеки ден простотии и заяждания, що не идеш в клуб за попръжни!



Тема Хващаш админката за КЮто.. [re: бypkaнчe]  
Автор Maймyнa™ (*** майката!)
Публикувано01.02.05 12:21



..и и споделяш.. Бана няма да се махне сам.
Или си казваш, кой е профила, че "бележкарите" да я засипят с бИлЯжки..

Заболя ме главата от вас



Тема Дано да се съгласи.... [re: бypkaнчe]  
Автор abettor (добър)
Публикувано01.02.05 12:26



....аз също предлагам минаваща за модератор.

Като резерва Мерлин (Чичо). Е, това беше на майтап.






Тема Re: Дано да се съгласи.... [re: abettor]  
Автор минaвaщa (open-minded)
Публикувано01.02.05 12:35



Като имам предвид какво писах досега в темата на Гинес и какво чета в последните 2 мнения и вече чувствам плюнките на някои върху себе си,но Ви казвам,че не ми пука. Учудвам се ,че виждам ника си споменат от abbetor ,защото преди време му написах едно доста остро мнение по повод на една такава тема. Радвам се ,ако тогава съм била разбрана правилно.
Не чета цялата тази тема нямам време- мога да кажа,че съм против забрана за писане без регистрация по много причини. А имайки предвид написаното от мен току що в темата на Гинес искам да отбележа,че понякога регистрирани потребители нанасят много повече вреда в клубовете от нерегистрираните такива.
Ако може плюнката да е по-малко и да не е отровна и без това едва ли ще напиша още нещо тук и чак ме страх да прочета всичко.



We will someday cross the
Rainbow Bridge together




Тема Re: Избори за модератор [re: бypkaнчe]  
Автор Stefanie (непозната)
Публикувано01.02.05 12:51



Бурканче, напълно подкрепям предложението ти. И според мен, Минаваща е много подходяща за това - тя е търпелива, коректна и с чудесно чувство за хумор, с което преди не веднъж е внасяла настроение в клуба, пък и никога не би злоупотребила с пълномощията си. Миналогодишните посетители на клуба я познават много добре, но не зная дали тя ще приеме това предложение. Ако тя се съгласи, би било чудесно за клуба.





Тема Кажи ми моля......... [re: abettor]  
Автор maranta (usmivka :))
Публикувано01.02.05 13:06



колко рецепти си написал тук в този клуб ? И ако не те затруднявам- покажи ги ! В какво съотношение са рецептите с останалите мнения ,които си написал ТУК ?
Аз принципно НЕ искам модератор . Но ако продължават тия кавги - съм ЗА .



Тема Re: Избори за модератор [re: fukla]  
Автор pety (мама)
Публикувано01.02.05 13:25



Браво, fukla! Аз много не пиша в този клуб, но често чета и се дразня от това, че поне половината теми не са въобще за готварство, а в тези, които са, непременно се появяват разни заядливи постинги, нямащи нищо общо с темата... Винаги съм смятала, че само модератор ще оправи положението, но отдавна съм свидетел на безкрайните спорове "за" и "против", които накрая не стигат доникъде. Дано най-после нещата си дойдат на място и този клуб отново стане приятен.

Редактирано от pety на 01.02.05 13:27.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.