Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:33 23.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: Не се разсейвай по запетайките....нови [re: abettor]  
Автор Lubo D (бивш Sapiens-s)
Публикувано02.02.05 23:30



Честит празник!!!
Не забравяй да почерпиш кулинарно-воайорската си групичка, те така или иначе ще гласуват да не те баннат, нали?



Тема Чиче..нови [re: Lubo D]  
Автор Maймyнa™ (*** майката!)
Публикувано02.02.05 23:34



НАСТОЯВАМ:
1. Да ми цитираш кога съм държал нецензурен език..
2. Да ми цитираш, кога съм излъгал..
3. Да ми докажеш как, къде и кога съм се занимавал с Умишлено и целенасочено разстройване дейността на клуба с определената цел клубът да бъде напълно съсипан..

По въпроса за "Публикуване на теми и постинги без абсолютно никаква връзка с тематиката на клуба" ще ти кажа, че това е форум, който както всички останали такива има препоръчителна тематика. Няма правило, което да забранява каквато и да е друга насоченост на постингите. Ограничение на бройката също.

Не получа ли смислен отговор, ще приема, че този постинг е написан под влияние на прекомерен стрес, умора или под влияние на упойващи вещества и ще помоля да бъде приет с ирония - добронамерена..



Заболя ме главата от вас



Тема Споко Чиче....нови [re: Lubo D]  
Автор abettor (добър)
Публикувано02.02.05 23:36



....няма да те баннем, щото си писал гадости като Мерлин.
Заради това, че си невинен!
Направил си го поради глупост!
"Аджамийската", както писа леля Единчо!



Тема Re: Грешка!нови [re: Lubo D]  
Автор Jennifer (Оптимистка:))
Публикувано02.02.05 23:37



Не претендирам за нищо аз.

Аз съм в клубовете още преди да имаха този интефейс.
Това няма как да го знаеш, защото не си бил тук.
Излишно е да ти обяснявам други неща.

Като заговорихме за запетаи, тези тук не са ли множко?
Апропо, колко, точно, сте вие, "участниците", би ли пояснила, "Plsssssss"?



Тема Чиче...нови [re: Maймyнa™]  
Автор abettor (добър)
Публикувано02.02.05 23:38



...не е под стрес, протестирам!
Той води здравословен живот....на полето!






Тема Re: Чиче..нови [re: Maймyнa™]  
Автор Lubo D (бивш Sapiens-s)
Публикувано02.02.05 23:41



За покровителство и защита се обърни към Abettor.
Може и към Fukla, ама ми се струва, че с маймуни не се е занимавала и няма да знае как да се държи с такава, като тебе...



Тема Както казах..нови [re: Lubo D]  
Автор Maймyнa™ (*** майката!)
Публикувано02.02.05 23:43



..при безмислен отговор...
Само да ми пошушнеш - дрога или стрес?

Заболя ме главата от вас



Тема Re: Избори за модераторнови [re: Lubo D]  
Авторceлckи (Нерегистриран)
Публикувано02.02.05 23:57



Защо не си признаеш поне пред себе си, че проблемите започнаха когато Един и ти направихте отборче и другите клубари реагираха? Ако вие спрете да се заяждате, нито заядлив, нито питко ще се занимават с вас, абетора ще бъде игнориран, а на Маймуна ще му е скучно.
ВАЛ е уникално паталогичен случай, ET, цяр за него няма.
Според мен тогава всичко ще се оправи, не си ли струва да се опитаме?



Тема Re: Грешка!нови [re: Jennifer]  
Автор Lubo D (бивш Sapiens-s)
Публикувано03.02.05 00:02



Понеже доказа, че си неграмотна, попитай някой по-грамотен от тебе или провери в настолната си книга, тритомната...
Тогава ще разбереш (абе, имаш доста затруднения с разбирането и то не от сега, а поне от "когато клубовете не бяха с този интерфейс"), че всичките запетайки са си точно на мястото.



Тема Защо ми се струва, че. [re: Lubo D]  
Автор Maймyнa™ (*** майката!)
Публикувано03.02.05 00:13



..този постинг е без абсолютно никаква връзка с тематиката на клуба и съдържа системни обиди, които са умишлено поддържани с цел дискредитиране на член на клуба..
Целта ти за мен е ясна - Умишлено и целенасочено разстройване дейността на клуба с определената цел клубът да бъде напълно съсипан..

Звучи ли ти познато?

Заболя ме главата от вас




Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.