Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:06 26.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: Избори за модераторнови [re: fukla]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано02.02.05 13:22



Пуснах една тема за недоволни от мене. Тъй като се получиха много малко смислени оплаквания, може да се стигне до няколко извода: или недоволни няма, или не са толкова недоволни, че да се напънат да изразят недоволството си, или недоволните не знаят от какво са недоволни, или нямат смелост или доблест да се изкажат неанонимно и ясно по въпрос, който ги мъчи.

Поради това, ако до довечера в онази тема не настъпи качествена промяна, ще издигна кандидатурата си за модератор, заедно с мотивация и кодекс от правила, които смятам да следвам като такъв. Не знам възможно ли е един клуб да има повече от един модератор, но ако е така, с удоволствие бих гласувал за минаваща и за още поне един подходащ за целта човек.

Пречка е на себе си глупеца,
пречка е на другите мъдреца.


Тема Ако ти издигнеш кандидатурата си за....нови [re: Eдин]  
Автор abettor (добър)
Публикувано02.02.05 13:26



....модератор аз предлагам да има и втори модератор - Маймуна!
Смешник!!!!






Тема Re: Избори за модераторнови [re: Eдин]  
Автор ce ми e тaя (непукистка)
Публикувано02.02.05 13:29



има още една вероятна причина, която си пропуснал да споменеш :
или просто не им се занимава с теб:)
това например, беше моят личен мотив да не пиша в тази ти тема:)

Не плачи, когато слънцето залязва, защото сълзите ще ти попречат да видиш звездите!


Тема И аз пуснах една тема..нови [re: Eдин]  
Автор Maймyнa™ (*** майката!)
Публикувано02.02.05 13:48



.. и за разлика от теб не ограничавам кой да пише в нея..
Щом имаш наглоста да се самопредлагаш за модератор, то и аз ще си го позволя.. И понеже може естествено един клуб да има повече от един модератор, то Предлагам таз мома "минаваща" и себе си за модератори!



Заболя ме главата от вас



Тема Re: И аз пуснах една тема..нови [re: Maймyнa™]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано02.02.05 13:54



Не е наглост, пък и аз още не съм се предложил. Погледни фукла какво е написала. А аз тази тема не съм я пуснал с такава цел. Нека сега да видим твоята наглост докъде ще стигне. По принцип ми беше известно, че си дошъл тук с някоя задна цел, пък ако мине. Ти не си подходящ за модератор.

Пречка е на себе си глупеца,
пречка е на другите мъдреца.


Тема Re: Избори за модераторнови [re: ce ми e тaя]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано02.02.05 14:10



Това си е твое оправдание. Ако не им се занимаваше с мене, нямаше да търсят в мене причината за неприятностите в клуба.

Пречка е на себе си глупеца,
пречка е на другите мъдреца.


Тема Наглост е..нови [re: Eдин]  
Автор Maймyнa™ (*** майката!)
Публикувано02.02.05 14:22



..но няма да споря. Видях Фукла, какво е написала. Последната ми цел е била, да ставам модератор тук.. И би ли се обосновал (винаги си държал на това) защо не съм подходящ за модератор?



Заболя ме главата от вас



Тема Re: Моля?!нови [re: Eдин]  
Автор ce ми e тaя (непукистка)
Публикувано02.02.05 14:27



Не бих казала, че точната дума е оправдание.
Можеше да употребиш моята дума - мотив!
Защото на мен изобщо не ми се налага да ти се оправдавам, поради простата причина, че ти не си фактор в моя живот:)

Не плачи, когато слънцето залязва, защото сълзите ще ти попречат да видиш звездите!


Тема Re: Аз пък предлагам [re: Maймyнa™]  
Автор ce ми e тaя (непукистка)
Публикувано02.02.05 14:29



всички да станем модератори и да се скъсваме от модериране!

Не плачи, когато слънцето залязва, защото сълзите ще ти попречат да видиш звездите!


Тема Re: Наглост е.. [re: Maймyнa™]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано02.02.05 14:42



Защото не обичаш този клуб.

Пречка е на себе си глупеца,
пречка е на другите мъдреца.



Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.