Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:49 26.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: о,нови [re: the Goddess]  
Автор Гинec (Ж)
Публикувано01.02.05 21:18




А би ли споделила какво ядеш? И аз искам такова дупе, вместо моето. Това ми изтлежда доста то-сочно.



Тема Re: Избори за модераторнови [re: Dafna]  
Автор Гинec (Ж)
Публикувано01.02.05 21:24




Няма да има модератор, поне докато мога да го предотвратя. Ако стане обратното... ами...мен няма да ме има. Знам, че не е голяма загуба за вас, но просто не обичам клубове с модератори. Фукла ме знае и не ми обръща внимание, поне за сега. Кога ли ще и писне от мразенето на модераторите.



Тема Лъжле......нови [re: Гинec]  
Автор abettor (добър)
Публикувано01.02.05 21:26



...още ли нямаш бележка? Стига спами темата. Аз чакам линк на "недоволните".




Тема Re: колко рецепти си написал тук в този клубнови [re: MилkaЧoko]  
Автор lPA (член)
Публикувано01.02.05 21:30



ЗА Минаваща,
ако разбира се, тя е съгласна.




Тема Re: Избори за модераторнови [re: бypkaнчe]  
Автор Гинec (Ж)
Публикувано01.02.05 21:31



"Забранено е да изказвате мнения или да оставяте бележки. Причината за тази забрана е: Временно ви се забранява достъпа! Защото публикувате много мнения за кратък период! " това ми седи като дамоклев меч на главата поне от половин година. ако може някак покрай модерирането, да ми оправите този проблем, ще съм благодарна. Очевидно "временно" не може да бъде 6 месеца, нали?

Обърни се с въпрос Тук:





Тема Re: о,нови [re: Гинec]  
Автор the Goddess (негова)
Публикувано01.02.05 21:32



след малко ще хапвам пица.
но пък за сметка на това не закусвам, на обяд ям съвсем малко и пак успявам да поддържам фигура.



Тема Кофти Гинес (Ж)....нови [re: abettor]  
Автор abettor (добър)
Публикувано01.02.05 21:55



...кофти е да говориш лъжливи назубрени фразички, подсказани ти от батковците! .
Нищо, аз не ти се сърдя!
Просто не превръщай в чат и тази тема, моля!



Тема Re: о,нови [re: the Goddess]  
Автор Гинec (Ж)
Публикувано01.02.05 22:08



Пица за закуска? На мен ми изглежда ерес, но кажи все пак.



Тема Re: Кофти Гинес (Ж)....нови [re: abettor]  
Автор Гинec (Ж)
Публикувано01.02.05 22:35



Ти искаш, скъпи ми Хабеторе, да превърнеш това нещо, ако се нарече ЧАТ, в чат. Батковци нямам в КЛУБА.



Тема Re: Дано да се съгласи.... [re: минaвaщa]  
Автор Гинec (Ж)
Публикувано01.02.05 22:39



Щом сега се заговори за администратори, Хабеторът стана доста кротичък.




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.