Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:25 07.07.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Нова кулинарна технологиянови  
Автормacтичko (Нерегистриран)
Публикувано21.01.05 01:04



Нова кулинарна технология се наблюдава в последно време в клуб"Готварски рецепти".
За какво иде реч?
Пита някой невинен човечец, как се пържат яйца например.
Веднага се втурват 2ма познати герои с всичките си никове и подникове и започва едно разпитване и уточняване, какви са въпросните яйца?
От кокошка, щраус или пъдпъдък!
Тъй като все има някой на когото въпросните 2ма са омразни и втръснали, се намесва и той, та започва една словесна битка, която накрая докарва пържените яйца, до омлет от шоколадови яйца с брашно от батати в мамутска мазнина и задушен магарешки бодил за украса.
Този който отваря темата, бързо разбира още по средата на препирнята за що иде реч и се отказва да разбере как се пържат яйца.
Клубът не му е полезен.
Тъй като клубът е за полза и размяна на рецепти, предлагам да се пуснат в една тема две анкети. Едната да раздели участниците на два лагера, а втората да избере по един модератор от двата лагера. Всички участници да напишат на Дира, че искат тия двамата да са модератори.
След това двамата модератори да хващт метлите и всичко що не е по темата, а заяждане, да се трие.
Тогава може и да се появи някоя рецепта тук.



Тема Това е идея..нови [re: мacтичko]  
Автор Maймyнa™ (*** майката!)
Публикувано21.01.05 01:25



..не за брашното от батати а за двамата модератори...
Смятай, какво чудо ще настане:
Единия банва ника на другия..
Другия финтира с бележка към Фукла и трие първите 6 страници в клуба..
Първия Един пуска 14 теми анонимен и обвинява "колегата", че спами и флуди.. Тогава се намесват двата лагера и започват да се замерят с яйца от кокошка, клас А, 73-93 гр. (това, за да не почнат сега въпроси..)
Пристигат Фукла, БНТ, БТВ, радио Хоризонт и Жълт Шок. (Бойко Борисов ще го пратиме на почивка, че иначе става страшно). Журналистите попадат под кръстосания огън, защото са имали неблагоразумието да попитат "к`во става тук?" без да са поискали разрешение да питат...Фукла ги извежда на безопасно растояние под бодрите подвиквания на отявлените гамени (А, Е, L, М™, Z, M и сори, ако пропускам някой..). Завеса!

Това е моя сценарий - дано греша..



Само в Пазарджик и Митко Бербатов викат на жената човек


Тема Re: Това е идея..нови [re: Maймyнa™]  
Автормacтичko (Нерегистриран)
Публикувано21.01.05 01:28




Това наистина ме развесели.
Благодаря!



Тема Re: Нова кулинарна технологиянови [re: мacтичko]  
Автор Lubo D (бивш Sapiens-s)
Публикувано21.01.05 01:31



Има и малко по-овехтяла нова технология.
Клуб, в който се обменя опит и качествени готварски рецепти мирно, тихо , приятелски и спокойно.
Изведнъж се появява Abettor , изгонен от другите клубове, в които е станал омразен и започва да бълва гадости и нито една рецепта.
Около него се събира жадна за сеир и гадости групичка, предимно анонимни нерегистрирани субекти и започват да тероризират клуба с гадостите си.
Нещата постепенно минават от готварски рецепти в пошли махленски надвиквания.
Въпросната групичка никога никакви рецепти не е публикувала, но пък е злостно-компетентна по всяка отворена нова тема и просташки-злобно коментира всяка пусната рецепта.
Всякакви корифеи в кулинарията, като VAL, qaz, мастичко, Zaiadliv, със сигурност пропускам изявени представители, да не ми се сърдят, само декларират, че са големи, по-големи от най-големите готвачи, но не пускат нито една рецепта, с която да го докажат.
Обаче пък с действията си, намесвайки се некомпетентно, неканено и злобно във всяка тема съсипват клуба.
Та това е новата кулинарна технология на Абетор, целяща съсипването на клуба, за да може маниакално да задоволи модераторските си амбиции.
При това за втори пореден път.
Първият път атаката му беше отбита успешно от целия клуб, но той беше подкрепен само от една-две незрели и глупавички адвокатки, търсещи място в неговата фирма.
Сега, обаче, нещата много загрубяха, вече разбива като таран всяка тема, независимо каква е и никой не му опонира.
А и привлече с професионалната си простащина и групичка около себе си, от простаци-аматьори, които го заместват и отменят от черния труд.
Та това е новата кулинарна технология...



Тема Радвам се..нови [re: мacтичko]  
Автор Maймyнa™ (*** майката!)
Публикувано21.01.05 01:32



..че свърших поне едно добро дело днес...

Само в Пазарджик и Митко Бербатов викат на жената човек


Тема Re: не е важно заглавието тукнови [re: мacтичko]  
Автор Mitre (шоп [О.З.])
Публикувано21.01.05 02:06



...казах ли ти вече че ме кефиш? (като не напопържаш
опонента си )

И да пишеш интересно умееш, и от вкусни работи разбираш...и архи-душманина ти Любо - Сапиенса е такъв...по някога

Я се вчовечете моля...писна ми да чета тъпотии...сеирджия съм, ама може ли по качествен сеир, ъ?

Frankly, my dear, I don't give a damn!!!


Тема Re: Нова кулинарна технологиянови [re: Lubo D]  
Автормacтичko (Нерегистриран)
Публикувано21.01.05 02:09



Добро автоописание.

Направи лакерда специалисте и ела да говорим за нея.
Може и с брашно да я направиш. Може и с повече брашно.



Тема Re: не е важно заглавието тукнови [re: Mitre]  
Автормacтичko (Нерегистриран)
Публикувано21.01.05 02:20



Митре, благодаря ти за думите!
Трябва да знаеш, че аз съм за малко тук. Още ден два и ще си гледам моята работа, че на бирникът все пари му трябват за алеи на общуването.
Искам и малко рецепти да пусна, та ще трябва и да прегледам Целементе. И това е време, но я си представи едни кокореци с мента, риган,бяло вино и чисто масло с чер пипер. В неделя ще взема томчетата.
Нека след това някой да пише ,че се гърчея. Не е така. Рецептите му са много добри и дори американците са подлудяли по този велик майстор, през първата половина на миналия век.



Тема Re: Сапиенсе обиден съмнови [re: Lubo D]  
Авторzaiadliv (Нерегистриран)
Публикувано21.01.05 07:30



да знай'ш. Как не тЪ досрамя да излъжеш,че не съм давал рецепти ?!?!? Ауууууу много съм натъжен
И спри да втълпяваш на четящите,че Абетора ти е виновен за всичко. Смея да твърдя,че той се появи много след като Ви бях взел на мушка и двамцата с Един. Онова,което лично мен ме удовлетворява е,че сега има много ,които споделят моето мнение по отношение на поведението Ви в този клуб,щото в началото си мислех,че съм попаднал не където трябва
Написах това за да извадя от заблуждениято някой четящ,че за ситуацият в клуба видите ли е виновен Адвоката или неговите амбиции за модератор.
ПРОБЛЕМЪТ тук сте Вие с твоя приятел и всички нелицеприятни спорове се въртят ЕДИНСТВЕНО и само ОКОЛО Вашите скромни персони. Излишно е да коментираме защо е така.



Тема Re: Нова кулинарна технология [re: мacтичko]  
Автор Jennifer (Оптимистка:))
Публикувано21.01.05 08:02



Предлагам г-н Бойко Борисов за модератор!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.