Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:43 03.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Ми помоли...нови [re: maranta]  
Автор abettor (добър)
Публикувано19.01.05 12:34



....учтиво Любчо Дъто да отговори на въпроса - Той ли писа като Мерлин гадости по мой адрес в клуба? Да или не?
Аз само това искам! И не виждам нищо лошо във въпроса ми!
Друг е въпросът, че Любчо се нервира от този въпрос и продължава да сипе простотии.
Кво пък. Толкова му е пипето и образованието.



Редактирано от abettor на 19.01.05 12:40.



Тема Re: Ми помоли...нови [re: abettor]  
Автор maranta (usmivka :))
Публикувано19.01.05 12:54



Добре де ! Ти като си много ПО-УМЕН от Сапиенс- СПРИ ТИ !!!!!!!!!!!!!!!!! Не ме интересува кой с какъв ник пише,писал или ще пише . Интересува ме да спрат постингите ВИ , които не са за този клуб !!!!!!!!!!!!!!!!!! Сега ясна ли съм ?
П.С. Помолила съм и Сапиенс да спре да ти отговаря !



Тема Re: Аз не го дразня....нови [re: abettor]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано19.01.05 13:11



Правя специално изключение от принципа си да не ти отговарям по въпроси извън темата на клуба. За мен лично не е от значение кой с колко ника пише дотолкова, доколкото не го прави заради някаква скрита агенда (не се сещам как се превежда това на български небуквално) и не внася смут в клубовете. Ти си много хитър манипулатор. От малкото, което успях да прочета, изглежда, че в клубовете, които модерираш, си кротък, коректен и общо взето добър модератор. Явно обаче използваш закупената по този начин индулгенция, за да правиш безнаказано дебели поразии в други клубове, където използваш целия си арсенал от непочтени и нелицеприятни средства. По тази причина размножената ти личност в много случаи се проявява с основния ти профил, но това не означава, че някои от личностите ти не пишат нерегистрирани или с друг профил, когато това е удобно. И двамата знаем, че има достатъчно технически възможности да не те хванат при втория вид раздвоения. Пък и да те хванат, модераторската индулгенция пак може да свърши работа.

Вече се замислям дали да не ти уйдисаме на мерака и да те изберем за модератор и тук -- белким си влезеш в модераторската кожа и престанеш с простотиите.

-- Liebchen - sweetnessheart, what watch?
-- Ten watch.
-- Such much?


Тема За забравилите..нови [re: Eдин]  
Автор Maймyнa™ (*** майката!)
Публикувано19.01.05 13:26



..български -

, пък дано се сетят за думичките..

Само в Пазарджик и Митко Бербатов викат на жената човек

Тема Re: За забравилите..нови [re: Maймyнa™]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано19.01.05 13:34



Става въпрос за превод от английски на израза "hidden agenda". Признвам отново, че не се сещам в момента за добър превод на български. Можеш ли да помогнеш?

-- Liebchen - sweetnessheart, what watch?
-- Ten watch.
-- Such much?


Тема Мога и да мога..нови [re: Eдин]  
Автор Maймyнa™ (*** майката!)
Публикувано19.01.05 13:53



Може би си мислиш за "скрит смисъл" или "скрито съдържание", "тайни планове"?

Лошо е, когато човек не може да изрази на родния си език това, за което мисли...

Само в Пазарджик и Митко Бербатов викат на жената човек


Тема Re: Мога и да мога..нови [re: Maймyнa™]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано19.01.05 13:56



Още по-лошо е, когато човек мисли само за това, което може да изрази на родния си език. Тайна програма става, но ми се искаше да е нещо по-идеоматично. Затова не си направих труда да го мисля -- все пак се разбира за какво става дума.

-- Liebchen - sweetnessheart, what watch?
-- Ten watch.
-- Such much?

Редактирано от Eдин на 19.01.05 14:03.



Тема Мнението ти ...нови [re: Eдин]  
Автор abettor (добър)
Публикувано19.01.05 14:23



...е някаква мистерия за мен.
Не знам за какви индулгенции говориш? Не знам за какви мои скрити никове говориш? И не знам за какви поразии говориш?
Но най-вече не разбрах каква е "скритата агенда" на приятелчето ти Любо, за да пише като Мерлин?

За да те улесня, ще ти напомня, че той специално регистрира за това нека Мерлинчо и писа в този клуб: "Твърде добре те е описал.
А ти явно срам от никого и от нищо нямаш.
И престани, женчо недоклатен да се жалваш в този клуб, в който наистина само плюеш и мърсиш с присъствието си.
Как пък не се засрами, пфу..."
"Твърде добре те е описал" - Мерлинчо говореше за другото си аз - за Сапиенсчо.

Е те тази "агенда" искам да си изясня.




Тема Че съм по-умен от...нови [re: maranta]  
Автор abettor (добър)
Публикувано19.01.05 14:27



...Любчо Дъто е ноторно известен факт .
Проблемът не е, че "теб не те интересува кой с какъв ник пише". Проблемът е, че ако някой пише гадости против теб с променен ник, а с другия си ник се прави на "света вода ненапита" и ти ще искаш да разбереш подбудите на този "някой".
В случая аз дори не му искам подбудите. Те са ми ясни. Искам Дъто да не се крие като ***** (негов израз), а да си признае или да отрече, че пише гадости против мен с ник Мерлин.
И това ми искане е валидно за всеки клуб, независимо от тематиката. И в клуб "готварство", и в клуб "жетварство" и в клуб "извънземни" никой няма право да пише с променен ник гадости, а да се крие зад благовидна овчедушна физономия. При това с подкрепата на администрацията!



Тема Re: Ми помоли...нови [re: maranta]  
Авторпитko пoпитkoв (Нерегистриран)
Публикувано19.01.05 14:40



С какво точно ти пречи Абетор и с какво пречи той на клуба?
Проблемите в тази наша тлака тук започнаха не с него,а с Единчо.
По някакъв начин след време той вдъхнови Сапчо и така двамата доста време работиха активно за прогонването оттук на някои полезни и/или много приятни хора.
Ако ти самата предпочиташ да си траеш и да четеш писанията на "двойката",на мен пък ми е по-добре с постингите на Абетор.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.