Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:22 18.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема За модераторската напастнови  
Автор !Пeнka (Julie)
Публикувано12.08.04 17:50







Тема Ми да ти обяснянови [re: !Пeнka]  
Автор me (Paзличнa)
Публикувано12.08.04 18:04



ся квото ти казах вчера. Ти нали уж дойде една анкета да пуснеш само? Пък то зе, че ти се ареса! И ся кво, че скандала зе, че отшумя, да ама не, Пенка ще се погрижи! Аз викам таа тема да потъва!

"единият е пилот, а другият - летец, става въпрос кой има право да управлява самолетът"
Dobrata


Тема Re: Ми да ти обяснянови [re: me]  
Автор !Пeнka (Julie)
Публикувано12.08.04 18:08



Ма ти гониш ли ме нещо аз не мога да разбера?!
Скандала първо ич не е отшумял. Ей го па на първа страница. И кво ти преча??? Съвсем случайно попаднах на това - и то забележи в клуб за трагедията в Индиго! Ето нека да четат, за да няма скандали!
Ай писна ми! Ше ми говориш така ако съм ти дома! Тука не е у вас!



Тема Ми ше те светна и тебнови [re: !Пeнka]  
Автор me (Paзличнa)
Публикувано12.08.04 18:17



хич и намерение нямам да те правя център на фниманието. Само ти напомних собствените ти думи:

"Аз просто пуснах анкетата, не ви знам кирливите ризи и нямам нищо общо!!!!"

За човек, който няма нищо общо бая постинги си напускала, време е да пуснеш поне една рецепта за парлама. Аре потъвай, тва е последния ми постинг до теб освен ако не почнеш да пишеш по тематиката на клуба!

"единият е пилот, а другият - летец, става въпрос кой има право да управлява самолетът"
Dobrata


Тема Re: Ми ше те светна и тебнови [re: me]  
Автор !Пeнka (Julie)
Публикувано12.08.04 18:22



В отговор на:

Аре потъвай, тва е последния ми постинг до теб освен ако не почнеш да пишеш по тематиката на клуба!



ти па къде пишеш за туй дет трябва????
А и не моеш да четеш - писала съм по тематиката на клуба!
аз никак не държа да ми пишеш квото и да било:))) нема а са пуашиш, не е уесно!!! ай мноо ти здраве ме, бе или квото си там




Тема Re: За модераторската напастнови [re: !Пeнka]  
Автор бypkaнчe (непознат )
Публикувано12.08.04 20:42



много поучителен линк!
напълно потвърждава версията на минаваща, но, за съжаление, напълно потвърждава и спешната нужда от модератор!

просто недоумявам какво движи деструктивния гений на тези хора, които са очевидно интелигентни. той, и доктор Лектър е бил много интелигентен, де...



Тема Аз пък пак невиждам нуждата от модераторнови [re: бypkaнчe]  
Авторrari (Нерегистриран)
Публикувано12.08.04 21:03



Всеки си чете, каквото иска. Аз пък не видях нужда от модератор, а от активност на редовните клубари. Те говорят за неорганизирани...ние , като такива ли ще се даваме? Дайте да си залеем клуба с нови рецепти, да сме активни и да ги откажем. При това от активността ни печелим най-вече ние, а не те. Повече рецепти, повече интересни мнения,а това си е жив плюс за нас самите. Бихме могли даже да се окажем благодарни на тия дето не са достатъчно креативни да си измислят сами нещо. Тук сме задружни и активни.



Тема Re: Аз пък пак невиждам нуждата от модератор [re: rari]  
Автор бypkaнчe (непознат )
Публикувано12.08.04 22:44



колкото и да заливаме с рецепти, достатъчно е три цъквания с мишката, и помията пак излиза отгоре - това се видя ясно днес.
освен това, то не става с давайте да дадем... какво сега, да се насилваме да пишем и когато няма какво ли? така най-много сами да влошим качеството на клуба си...



Тема Re: Аз пък пак невиждам нуждата от модераторнови [re: бypkaнчe]  
Авторrari (Нерегистриран)
Публикувано12.08.04 23:14



Бурканче, не беше до теб съобщението. Но се радвам колко доброжелателно си отговорила. Ей такива са хората, които знам от този клуб.



Тема Re: За модераторската напастнови [re: бypkaнчe]  
Автор !Пeнka (Julie)
Публикувано13.08.04 09:22



Мда, аз бях много потресена от тоя линк....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.