Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:42 26.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Анкета - модератор  
Автор Пeнka (Julie)
Публикувано08.08.04 19:33



По молба на pepi* (

) пускам анкета за модератор.


Има ли нужда от модератор клуб Готварски рецепти?
Да
Не



Теодора

Тема Re: Анкета - модераторнови [re: Пeнka]  
Автор Sapiens-s-s (този, същият)
Публикувано08.08.04 21:03



Според мене анкетата е безсмислена и веднага ще се аргументирам.
По принцип, би трябвало да гласуват само регистрираните потребители.
А в нашия клуб май повечето са нерегистрираните.
По тази логика, изборът се компрометира, след като не обхваща мнението на болшинството.
От друга страна, каква е гаранцията, че ако решим да гласуват всички, то идиотчетата, които пишат гадости с чужди никове няма по абсолютно същия начин да блокират и тази анкета.
Значи, пак се връщаме на идеята за регистрираните потребители и пак има опасност да изберем модератор измежду 20% от потребителите, нещо, което на мене никак не ми е приятно.
По-добре да продължим дискусията и да вземем най-полезното решение.

Мъдрецът се ражда, за да се самоусъвършенства, глупакът - само , за да умре...


Тема Re: Анкета - модераторнови [re: Пeнka]  
Автор pepi* ()
Публикувано08.08.04 22:10



Благодаря много на Пенка, че толкова бързо са отзова на молбата ми и пусна анкета. Смятам че анкетата е наложителна и дано повече като мен се включат и гласуват ЗА модератор. Положението за мен е твърде изнервящо. Не искам на първа страница на един от любимите ми форуми да има простотии. Не ги отварям и не ги чета, но то е ясно от заглавието и вече ме дразнят. Поздрави на всички от клуба!



Тема Re: Анкета - модераторнови [re: pepi*]  
Автор petty (ex "jewel")
Публикувано08.08.04 22:19



Напълно подкрепям мнението ти, pepi*. Този клуб е за сериозни рецепти, а не за простотии, а и смятам, че всеки уважаващ себе си клуб има модератор. Простотиите напоследък вземат връх. Аз също съм ЗА.



Тема Re: Анкета - модераторнови [re: Sapiens-s-s]  
Автор pepi* ()
Публикувано08.08.04 22:27



Sapiens-s-s, какво толкова се страхуваш от модератор, той според мен ще трие само темите които нямат нищо общо с "готварски рецепти".
Относно мнението на нерегистрираните потребители смятам, че това е техен избор да са анонимни и в този случай без глас.




Бъди промяната, която искаш да видиш в света!



Тема Re: Анкета - модераторнови [re: petty]  
Автор anaili (пристрастен)
Публикувано08.08.04 22:45



брой и мен



Тема Re: Анкета - модераторнови [re: Пeнka]  
Автор Лokyмka (диетична)
Публикувано08.08.04 22:48



Твърдо ЗА модератор на клуба! От една седмица насам си излизам от клуба отегчена А това е любимият ми клуб, как така ще позволяваме на разни плиткоумни безделници да се вихрят тук с простотията си ?!?!



Тема Re: Анкета - модераторнови [re: pepi*]  
Автор Sapiens-s-s (този, същият)
Публикувано09.08.04 01:02



Аз съм гласувал за модератор.
Прочети пак моя постинг и виж още веднъж аргументите ми.
Не бива да обиждаме влизащите нерегистрирани по този начин - не е коректно. Аз бях от първите, които поискаха да се влиза само регистрирани, но в последствие се оказа, че не става въпрос само за небрежност, нехайство или злонамереност. Става дума за хора, които имат точно определени съображения да не влизат регистрирани, примерно - ползват служебен компютър.
И наистина, ние, които винаги влизаме регистрирани сме много по-малко на брой от редовните участници в клуба, които познаваме всички по никове, но влизат редовно нерегистрирани. Първо - обидно е и не е коректно да ги пренебрегваме при един избор. Второ - този клуб не се прави само от нас, регистрираните.
За мене въпросът не е проблематичен, понеже е известно, че винаги влизам регистриран. И съм гласувал за избор на модератор.
Може би трябва да дадем някакъв срок тези, които искат да гласуват да се регистрират или нещо подобно ...
Ако бъдем стриктни в това отношение, тогава бъдещия модератор трябва задължително да трие постинги на клубари, които по принцип са регистрирани, но случайно са пуснали постинг нерегистрирани. Това ще доведе до конфликти, според мене.

Мъдрецът се ражда, за да се самоусъвършенства, глупакът - само , за да умре...


Тема Re: Анкета - модераторнови [re: Sapiens-s-s]  
Автор Di2 (непознат)
Публикувано09.08.04 01:34



И аз съм ЗА модератор, в началото като се обсъждаше тази тема не виждах нужда, но сега когато простотиите надделяха вече съм ЗА.
Относно регистрирането на потребителите според мен в дир-а в момента има проблем с регистрациите. След като няколко дни пишех мнения с и когато изках да ги изпратя дир-а ме изхвърляше, опитах се да регистрирам нов ник, но не можах, получи се точно така, както и Поли каза, когато се е опитала да се регистрира. Tогава се сетих за старите си никове отпреди може би 2 години, когато пак имаше проблеми и не можех да си вляза с ника и постоянно си регистрирах нови та така от Di се стигно до Di5, а сега успявам да вляза и да пиша с Di2.



Тема Никакви анкети не са нужнинови [re: Пeнka]  
Авторбypkaнчe (Нерегистриран)
Публикувано09.08.04 02:01



а трябват спешни действия!
предлагам минаваща или някой друг с връзки в дир-а да изврънка спешно модератор, иначе си загина клубчето като едното нищо.
не знам какви са подбудите на гадината, която трови клуба от месец и нещо вече. опитвах се досега да го проумея. сигурна съм, че е един човек, в никакъв случай не е пубер и не е жена. това е мъж на възраст над 35 години - изразите, които използва, го издават.
опитвахме се отначало да реагираме по правилата - игнориране и мълчание. човечето не се отказва. почнахме да му изтикваме темите назад - човечето пак не се отказва. няколко пъти молихме админ да трие теми, човечето реагира с нови. гледам, че в последните дни е станало направо страшно - не знам какво е подтикнало човечето да забълва на високи обороти, но ако не сложим рязко край на тая история, клубът ще загине - достатъчно е една седмица да виси с тая първа страница и готово.

за мен, това човеченце е типичен представител на българския гений - гения на завистта и разрушението. такива българи разбират само от тояга и аз предлагам да му ударим една яка!

предлагам:

1. бързо и спешно въвеждане на модератор
2. макар и временно въвеждане на задължителна регистрация (колкото да се излови гадчето и да се банне)

писали ли сте вече до админите или да почваме сега???

минаваща?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.