Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:32 26.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Готварски рецепти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Анкета - модератор  
Автор Пeнka (Julie)
Публикувано08.08.04 19:33



По молба на pepi* (

) пускам анкета за модератор.


Има ли нужда от модератор клуб Готварски рецепти?
Да
Не



Теодора

Тема Re: Анкета - модераторнови [re: Пeнka]  
Автор Sapiens-s-s (този, същият)
Публикувано08.08.04 21:03



Според мене анкетата е безсмислена и веднага ще се аргументирам.
По принцип, би трябвало да гласуват само регистрираните потребители.
А в нашия клуб май повечето са нерегистрираните.
По тази логика, изборът се компрометира, след като не обхваща мнението на болшинството.
От друга страна, каква е гаранцията, че ако решим да гласуват всички, то идиотчетата, които пишат гадости с чужди никове няма по абсолютно същия начин да блокират и тази анкета.
Значи, пак се връщаме на идеята за регистрираните потребители и пак има опасност да изберем модератор измежду 20% от потребителите, нещо, което на мене никак не ми е приятно.
По-добре да продължим дискусията и да вземем най-полезното решение.

Мъдрецът се ражда, за да се самоусъвършенства, глупакът - само , за да умре...


Тема Re: Анкета - модераторнови [re: Пeнka]  
Автор pepi* ()
Публикувано08.08.04 22:10



Благодаря много на Пенка, че толкова бързо са отзова на молбата ми и пусна анкета. Смятам че анкетата е наложителна и дано повече като мен се включат и гласуват ЗА модератор. Положението за мен е твърде изнервящо. Не искам на първа страница на един от любимите ми форуми да има простотии. Не ги отварям и не ги чета, но то е ясно от заглавието и вече ме дразнят. Поздрави на всички от клуба!



Тема Re: Анкета - модераторнови [re: pepi*]  
Автор petty (ex "jewel")
Публикувано08.08.04 22:19



Напълно подкрепям мнението ти, pepi*. Този клуб е за сериозни рецепти, а не за простотии, а и смятам, че всеки уважаващ себе си клуб има модератор. Простотиите напоследък вземат връх. Аз също съм ЗА.



Тема Re: Анкета - модераторнови [re: Sapiens-s-s]  
Автор pepi* ()
Публикувано08.08.04 22:27



Sapiens-s-s, какво толкова се страхуваш от модератор, той според мен ще трие само темите които нямат нищо общо с "готварски рецепти".
Относно мнението на нерегистрираните потребители смятам, че това е техен избор да са анонимни и в този случай без глас.




Бъди промяната, която искаш да видиш в света!



Тема Re: Анкета - модераторнови [re: petty]  
Автор anaili (пристрастен)
Публикувано08.08.04 22:45



брой и мен



Тема Re: Анкета - модераторнови [re: Пeнka]  
Автор Лokyмka (диетична)
Публикувано08.08.04 22:48



Твърдо ЗА модератор на клуба! От една седмица насам си излизам от клуба отегчена А това е любимият ми клуб, как така ще позволяваме на разни плиткоумни безделници да се вихрят тук с простотията си ?!?!



Тема Re: Анкета - модераторнови [re: pepi*]  
Автор Sapiens-s-s (този, същият)
Публикувано09.08.04 01:02



Аз съм гласувал за модератор.
Прочети пак моя постинг и виж още веднъж аргументите ми.
Не бива да обиждаме влизащите нерегистрирани по този начин - не е коректно. Аз бях от първите, които поискаха да се влиза само регистрирани, но в последствие се оказа, че не става въпрос само за небрежност, нехайство или злонамереност. Става дума за хора, които имат точно определени съображения да не влизат регистрирани, примерно - ползват служебен компютър.
И наистина, ние, които винаги влизаме регистрирани сме много по-малко на брой от редовните участници в клуба, които познаваме всички по никове, но влизат редовно нерегистрирани. Първо - обидно е и не е коректно да ги пренебрегваме при един избор. Второ - този клуб не се прави само от нас, регистрираните.
За мене въпросът не е проблематичен, понеже е известно, че винаги влизам регистриран. И съм гласувал за избор на модератор.
Може би трябва да дадем някакъв срок тези, които искат да гласуват да се регистрират или нещо подобно ...
Ако бъдем стриктни в това отношение, тогава бъдещия модератор трябва задължително да трие постинги на клубари, които по принцип са регистрирани, но случайно са пуснали постинг нерегистрирани. Това ще доведе до конфликти, според мене.

Мъдрецът се ражда, за да се самоусъвършенства, глупакът - само , за да умре...


Тема Re: Анкета - модераторнови [re: Sapiens-s-s]  
Автор Di2 (непознат)
Публикувано09.08.04 01:34



И аз съм ЗА модератор, в началото като се обсъждаше тази тема не виждах нужда, но сега когато простотиите надделяха вече съм ЗА.
Относно регистрирането на потребителите според мен в дир-а в момента има проблем с регистрациите. След като няколко дни пишех мнения с и когато изках да ги изпратя дир-а ме изхвърляше, опитах се да регистрирам нов ник, но не можах, получи се точно така, както и Поли каза, когато се е опитала да се регистрира. Tогава се сетих за старите си никове отпреди може би 2 години, когато пак имаше проблеми и не можех да си вляза с ника и постоянно си регистрирах нови та така от Di се стигно до Di5, а сега успявам да вляза и да пиша с Di2.



Тема Никакви анкети не са нужнинови [re: Пeнka]  
Авторбypkaнчe (Нерегистриран)
Публикувано09.08.04 02:01



а трябват спешни действия!
предлагам минаваща или някой друг с връзки в дир-а да изврънка спешно модератор, иначе си загина клубчето като едното нищо.
не знам какви са подбудите на гадината, която трови клуба от месец и нещо вече. опитвах се досега да го проумея. сигурна съм, че е един човек, в никакъв случай не е пубер и не е жена. това е мъж на възраст над 35 години - изразите, които използва, го издават.
опитвахме се отначало да реагираме по правилата - игнориране и мълчание. човечето не се отказва. почнахме да му изтикваме темите назад - човечето пак не се отказва. няколко пъти молихме админ да трие теми, човечето реагира с нови. гледам, че в последните дни е станало направо страшно - не знам какво е подтикнало човечето да забълва на високи обороти, но ако не сложим рязко край на тая история, клубът ще загине - достатъчно е една седмица да виси с тая първа страница и готово.

за мен, това човеченце е типичен представител на българския гений - гения на завистта и разрушението. такива българи разбират само от тояга и аз предлагам да му ударим една яка!

предлагам:

1. бързо и спешно въвеждане на модератор
2. макар и временно въвеждане на задължителна регистрация (колкото да се излови гадчето и да се банне)

писали ли сте вече до админите или да почваме сега???

минаваща?



Тема Re: Анкета - модераторнови [re: Пeнka]  
Автор Debora ()
Публикувано09.08.04 04:38



И аз съм "За"!
Който и да го прави, наистина много прекали и се налага някой да почисти!



Тема "За"нови [re: Debora]  
Автор Диянa (earthly®)
Публикувано09.08.04 05:28



модератор.



Тема Re: "За"нови [re: Диянa]  
Автор ббб (щастлива)
Публикувано09.08.04 09:26



Аз също съм ЗА!



Тема Re: Анкета - модераторнови [re: Sapiens-s-s]  
Автор Пeнka (Julie)
Публикувано09.08.04 10:58



Аз просто пуснах анкетата, не ви знам кирливите ризи и нямам нищо общо!!!!

Теодора


Тема Re: Анкета - модераторнови [re: Пeнka]  
Автор Иpeтo (ентусиаст)
Публикувано09.08.04 11:09



И аз съм категорично "За". Остава и да дадем предложения кой да модераторства, защото иначе хубаво си гласуваме ние



Тема Re: Анкета - модераторнови [re: Пeнka]  
Автор tigonew (непознат)
Публикувано09.08.04 11:34



И аз съм за модератор. Дано да се намери доброволец... Иначе съм съгласна с по-горното мнение за профила на пишещият глупости. Аз си мислех, че може би е някои от друг готварски форум, който иска да пише глупости тук, за да отидат потребители в друг форум. Но няма значение как е, много е досадно през последната седмица, да не се знае кое мнение какво е.



Тема Re: Анкета - модераторнови [re: Пeнka]  
АвторNai istinkata Poli (Нерегистриран)
Публикувано09.08.04 12:02



As sa6to sam za Modernizirane



Тема Re: Никакви анкети не са нужнинови [re: бypkaнчe]  
Автор Sapiens-s-s (този, същият)
Публикувано09.08.04 12:45



Въпросната личност, независимо каква е , задръства и други клубове. Макар, че има и други идиоти, не е сам(а).
Въпросното гадче може да се банне само ако влезе регистрирано, а това няма да стане.
Не съм разбрал някой да е писал до админите.
Минаваща сигурно е заета, не се обажда.
Между другото, Бурканче, защо и ти не влизаш регистрирана?

Мъдрецът се ражда, за да се самоусъвършенства, глупакът - само , за да умре...


Тема За! Аз казах - хау :)нови [re: Пeнka]  
Автор 4avdar4e (добро дете)
Публикувано09.08.04 12:51



От известно време само си позволявам да надникна. Като видя куп нерегистрирани постинги, излизам. На няколко пъти отварях такива и вече ми се гади (без да съм ча-а-к толкоз чувствителна натура). Добре, де, а какъв е проблемът да се пише регистриран? Човек може да си създаде куп профили в Дир-а без затруднения? Но това не е толкова важно - по-важна е необходимостта от "Спешна помощ". Това вече не се търпи!!!

Чавдарчето е весело дете - играе, пее, учи се, чете


Тема за бурканченови [re: бypkaнчe]  
Автор минaвaщa (open-minded)
Публикувано09.08.04 13:10



Привет бурканче-много ме кефи тоя ник ,абсолютно кухненски Пиша на теб за да не останеш с впечатлението,че не съм ти прочела постинга. Мнението си по този въпрос отдавна го казах, не мисля да се повтарям. Продължавам да съм на това си мнение и това,което се случва в момента доказва правотата ми. Рано или късно човека който предизвика тези, да ги наречем безредици, ще постигне целта си и моля не си мисли,че това е някакъв ненормалник,който няма нищо общо с доскоро любимия ми клуб. Само изключително наивен човек би повярвал в това. Много пъти съм молила фукла да трие и тя го е правила не съм писала изявления в стил " Елате ни вижте колко много правим за клуба" , защото не плача за внимание. Ако си забелязала обаче хората, които създаваха атмосфера тук вече не пишат не защото е лято, а защото не желаят да тренират словесна еквилибристика(това което правя и аз сега) в теми като тази, незнайно защо поставена от Пенка от клуб Диети. Нищо против момичето, дори не зная кое е, просто си мисля,че това се прави след дебати в клуба и от човек в клуба, уверявам че никак не е трудно. По същата логика в такава анкета понеже е анонимна ще гласуват и хора които никога не са писали тук, а скоро ще се появят още които изведнъж ще проявят интерес и ще подкрепят една или друга кандидатура. Накрая ще се окаже,че основните потребители тук не са гласували , но в крайна сметка резулататите ще са в полза на модератора, предлагам направо да му пишат и ника,че да не се протака много тая работа- шегичка!!!!!
История стара колкото и е света, но това пак казвам го обсъдихме отдавна и мисля закрихме темата.
Аз не желая да съм част от това защото съм свободолюбива и не искам аз да се отказавам с гласа си от тази си привилегия. Не желая в клуба да има човек , който да ми проследява IPto да ми трие или редактира мненията щото случайно не сме на една вълна по даден въпрос , да трие и заключва теми по собствено усмотрение или неща все в този ред на мисли. Това се случва навсякъде в нета.Пък после след известно време някой ще поиска да наплюе модератора, ,друг ще се съгласи и пак ще отиде коня в реката с нови анкети и нови избори..... Аман от избори! Съжалявам,че един от малкото клубове в който хората се забляваха без да се налага някой да ги надзирава ще се загуби, но....човек не може да има всичко , нали така?
А и нещо друго- не можеш да накараш никого да се регистрира против волята му, това си е право на всеки потребител и нерегистриран не е еквивалентно на некоректен или недобронамерен.Пиша го защото прочетох някъде си подобни мераци.
Желая късмет и бъди здрава!



We will someday cross the
Rainbow Bridge together




Тема Re: за бурканченови [re: минaвaщa]  
Автор Пeнka (Julie)
Публикувано09.08.04 13:22



В отговор на:

незнайно защо поставена от Пенка от клуб Диети. Нищо против момичето, дори не зная кое е, просто си мисля,че това се прави след дебати в клуба и от човек в клуба, уверявам че никак не е трудно.




Аааа извинявай! Не си права - момичето ме помоли и тва е! И ви казах, не мъ е*ът проблемите ви! Явно не се е намерил един грамотен, който да пусне анкета, та трябваше да бъда аз! За кво ли ми беше да я пускам се чудя, просто се опитах да помогна. Не е "незнайно защо", напротив съвсем си е знайно! Написала съм защо и съм турила един линк, да четете. Ама кой да ти чете м?? А сега кво - аз съм ви виновна Ай мноо ви здраве

Теодора

Тема Re: за бурканченови [re: минaвaщa]  
Автор Sapiens-s-s (този, същият)
Публикувано09.08.04 14:21



Съгласен съм с почти всичко, което си написала.
Обаче, все пак, как да се оттървем от гадостите на този или тези ненормалници.
Така хубавото клубче просто ще се затрие, защото на никого няма да му се четат нонстоп тъпотии и гадости.
И аз не горя от желание за модератор, но нали някой трябва да оправи това бунище, в което се превърна клубчето?
Вместо есета на тема "Модератор, има ли почва у нас и за какво се бори",
моля дай реално предложение как да излезем от тази неприятна ситуация.
Аз съм не по-малко от тебе за пълна свобода в Нета, но ако по толерантни съображения разрешим да се гласува от нерегистрирани ( май никой не е забелязал, че писах, че нерегистрираните, по моя преценка са поне два пъти повече от регистрираните ), то рискуваме този или тези дебили да задръстят гласуването със серия от гласове с фалшиви никове, както досега задръстват клуба с идиотските си постинги и теми.
След като нямаме никакъв контрол върху нерегистрираните никове, за какъв избор изобщо можем да говорим?
Или приемаме решение да се гласува само с регистрирани никове, и то от хора, които са регистрирани до момента на началото на гласуването и имат поне едно участие с тема или постинг, или не правим никакъв избор и оставяме клубчето да загине, задръстено от тоя параноик.

Мъдрецът се ражда, за да се самоусъвършенства, глупакът - само , за да умре...


Тема Re: за бурканченови [re: минaвaщa]  
Авторбypkaнчe (Нерегистриран)
Публикувано09.08.04 14:51



привет, минаваща, и благодаря, че ми отговори!
ще се подпиша с две ръце под всичко, което си написала като аргументи "против" модерирането. на твоята позиция съм още откакто дир.бг въведоха модерирането преди две години - най-напред в един клуб, който нямаше никаква нужда от това - клуб Фантастика. продължавам да съм против модерирането, но трябва да отбележа, че конкретно Фантастика успя да просъществува добре.
причината да си променя мнението за случая с Готварските рецепти е ясна. не виждам друг начин за справяне със ситуацията. не можеш до безкрайност да молиш админите да трият теми. (тук искам да ти благодаря за усилията, които полагаше за клубчето толкова време!) ако има други начини - нека да чуем...
аз самата нямам регистрация, днес се опитах да направя (безуспешно) само заради идеята...
може би единственият друг начин е този, който ти предлагаш - да махнем с ръка и да отминем... аз трудно се примирявам по принцип, но освен в кулинарно отношение, явно трябва да понауча и други неща от теб



Тема Re: Никакви анкети не са нужнинови [re: Sapiens-s-s]  
Авторбypkaнчe (Нерегистриран)
Публикувано09.08.04 14:56



привет!

нерегистрирана по няколко причини:

1. така пиша по-лесно - мина, погледна, драсна и замина.
2. сега регистрацията стана почти невъзможен кошмар, изтървах момента :)
3. навремето в дир-а имаше дупка в сигурността по отношение на тия регистрации - имаше начин да се хакват акаунти, да се чете чужда поща и бележки, да се пише с чужд регистриран ник. не знам дали това са го оправили, но аз не исках да рискувам.



Тема Против...нови [re: Пeнka]  
Автор BabaYaga (зла вещица)
Публикувано09.08.04 15:34



Не пиша често тук, но пък всеки ден чета. Повечето пишещи тук са ми изключително приятни виртуално, пък и дават полезни съвети :)))

Против съм, защото: цялата тая простотия с модератерстването води само до подобни глупави, не по темата на съответния клуб спорове. След месец-два тук няма да има рецепти, а само скандали кой какво казал и защо го казал и кой се обидил, и кой бил разбран правилно или не. Е, айде мерси моля ви се. Вижте по другите клубове с новоизбрани модератори какво стана. Току-виж се появили и изисквания от сорта: който готви от по-малко от 10 години няма право да поства рецепти.

Айде, спрете се с тия методи, бе! Голямата философия пък да се регистрира някой и така да ви лази по нервите.



Тема Занови [re: Пeнka]  
Автор Meli (de profundis)
Публикувано09.08.04 15:51



И няколко думи по същество:

1. Няма проблем да се наложи бан на нерегистриран потребител.
2. В задълженията на модератора е да трие обиди, цинизми и теми, които не са за клуба, независимо от кого са написани.
3. Дано бързо се намери желаещ да се заеме с тази досадна дейност, за да можем останалите да четем и пишем с удоволствие тук.




Тема Въпросче?нови [re: Meli]  
Автор 4avdar4e (добро дете)
Публикувано09.08.04 17:24



В отговор на:

Дано бързо се намери желаещ да се заеме с тази досадна дейност, за да можем останалите да четем и пишем с удоволствие тук.



А какво всъщност е необходимо за да отговори някой на "длъжностната характеристика"? С други думи, кой може да бъде модератор и какви комп. ресурси се изискват? Не се кандидатирам (опази Боже), но ми стана любопитно. Никога не съм знаела това

Чавдарчето е весело дете - играе, пее, учи се, чете

Тема Длъжносттна х-ка на модераторанови [re: 4avdar4e]  
Автор Пeнka (Julie)
Публикувано09.08.04 17:36



Написано е в Бъдещи майки, от geminarius



3адълженията и отговорностите на модератора са следните:

Следене да няма обиди към членовете на клуба, да няма спам, флъд (три еднакви теми ), реклами, изнасяне на лична информация за членовете на клуба, обиди и нецензурни думи и т.н.
Обикновено модераторите систематизират и опресняват информация, важна за клуба, която слагат в статични теми, но това не е тяхно задължение.

Изискванията към един модератор са различни, в зависимост от тематиката на клуба, като цяло може да се каже, че той трябва да е безпристрастен и бързо да овладява кризисни ситуации (напр. при спор).

Модераторът е модератор по собствено желание, не му се заплаща, по всяко време може да се откаже от модераторския пост. В повечето клубове вече избраният модератор посочва помощник, ако има нужда от такъв, т.е. без избори.

От техническа гледна точка, модераторът може да редактира, заключва и трие мнения и теми, може да мести теми в друг клуб, както и вижда IP адресите на пишещите в клуба. Всичко това могат и някои членове, немодератори.

Всеки модератор сам определя времето, което може и иска да инвестира в клуба.

Това е в общи линии.

П.П. Модераторът може да спира достъпа (налага бан) на юзери по потребителско име и IP адрес.

Теодора

Тема М-да-а-а...нови [re: Пeнka]  
Автор 4avdar4e (добро дете)
Публикувано09.08.04 18:00



Повечето неща ми бяха ясни, докато не стигнах до послеписа.... Това за мен е като да науча китайски. Но поне задоволи любо(знателността)(питството) ми . Благодаря, за което, Пенка!

П.П. Не се връзвай, моля, на недобронамерените писания. Стой си тук (ако искаш)

Чавдарчето е весело дете - играе, пее, учи се, чете


Тема Re: М-да-а-а...нови [re: 4avdar4e]  
Автор Пeнka (Julie)
Публикувано09.08.04 18:13



Благодаря за поканата, ще помисля:)

Теодора


Тема Re: Никакви анкети не са нужнинови [re: бypkaнчe]  
Автор Sapiens-s-s (този, същият)
Публикувано09.08.04 21:19



Извинявай, това не беше директен въпрос и не беше необходимо да ми обясняваш, просто беше едно приятелско намигване и намек, че твърде много хора , по лично техни си причини не искат да се регистрират, а сега, неизвестно по какви точно ДИР-овски причини регистрирането направо си е едно сериозно изпитание.
Така и не ми стана ясно, защо е необходимо да бъдат затруднявани или отказвани тези, които съвсем коректно искат да се регистрират.
Да не говорим и, че определено си има някои предимства.
Стига да може да се справим по някакъв начин с този проблем, аз също не горя от желание да имаме модератор.
Просто сега, при това състояние не виждам какво може да се направи.
Това е съвсем нагледно доказателство, как един ненормалник, перверзно скрит зад Нет-анонимност може да създаде затруднения на много хора.

Мъдрецът се ражда, за да се самоусъвършенства, глупакът - само , за да умре...


Тема Re: М-да-а-а...нови [re: Пeнka]  
Автор Sapiens-s-s (този, същият)
Публикувано09.08.04 21:25



Че то кой и по каква логика може да ти каже да посещаваш ли клуба или не?
Това си е въпрос на желание и личен избор.

Мъдрецът се ражда, за да се самоусъвършенства, глупакът - само , за да умре...


Тема Re: Занови [re: Meli]  
Автор Sapiens-s-s (този, същият)
Публикувано09.08.04 21:31



Ами , след като е възможно, защо не се изчистят клубовете от такива ненормалници?
Тази ситуация не е само в нашия клуб, в почти всички клубове се подвизават с простотиите си едни и същи лица... Всъщност, "лице" е твърде благородна дума за такива изродчета. Думата е друга, но е нецензурна...

Мъдрецът се ражда, за да се самоусъвършенства, глупакът - само , за да умре...


Тема А сега денови [re: Пeнka]  
Автор Almira ()
Публикувано09.08.04 23:00



Преди време пуснах и аз такава тема ама резултат нямаше.Дано сега да стане , защото глупости не ми се четат вече

The wind of God's Grace cannot lift us if we are carrying the load of desires and ego.


Тема Re: Анкета - модераторнови [re: pepi*]  
Автор biserche (непознат )
Публикувано10.08.04 00:03



ДА, МОДЕРАТОР!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! СПЕШНО!



Тема Re: Анкета - модераторнови [re: Пeнka]  
Автор Meчo_Пyx (Пухкавичък)
Публикувано10.08.04 01:16



Аз не мисля, че модераторът е решение. Ще отпадне по-малката беля, но ще се сдобием с други. Всъщност някой вече го е обяснил. Не знам защо им се обръща такова голямо внимание на пишещите нелепици. Не мога да се освободя от чувството, че нарочно клубът е подложен на такъв тормоз. И като гледам резултатът е 1:0 в полза на драскача - защото правим това, което иска (явно се вижда от гласуването).



Тема Re: Анкета - модераторнови [re: Пeнka]  
Автор lsabel (chervenokoska)
Публикувано10.08.04 03:08



Определено "за " модератор - влизах с удоволствие тук , а последните дни е меко казано кошмар .
То бива простотии , бива , ама това направо не се търпи .



Тема Re: Анкета - модераторнови [re: Пeнka]  
Автор dve_sledi (много важно)
Публикувано10.08.04 08:45



Не пиша тук,но често наминавам да прочета нещо.И бях меко казано изумена от простотиите,които видях тук.Наистина трябва модератор тук,поне за да трие глупавите писателски напъни на анонимковците.

Дори да си на верен път,ако просто седнеш на пътя ще те прегазят.


Тема Мисля, че резултатите...нови [re: Пeнka]  
Автор abettor (все по-хубав)
Публикувано10.08.04 10:39



....от анкетата са повече от ясни. С огромно мнозинство пишещите тук искат модератор. Крайно време е да се пусне отделна тема с предложения за модератор.


Р.S Никога не съм мислел, че точно този клуб има нужда от модератор, но в последно време някой (някои) анонимни никове направо го заляха с простотии.

Кой ще прави палачинките утре?


Тема Re: Мисля, че резултатите...нови [re: abettor]  
Автор pepi* ()
Публикувано10.08.04 10:55



Наистина резултата от анкетата е много показателен, повечето желаят клуба да има Модератор, не зная как ще стане избора....., давайте предложения. Моля Ви, да спасим клубчето!


Бъди промяната, която искаш да видиш в света !



Тема Re: Мисля, че резултатите...нови [re: pepi*]  
Автор Иpeтo (ентусиаст)
Публикувано10.08.04 12:15



Ами Pepi*, тъй като ти беше инициатора (поздравления за което) ти предлагам да пуснеш нова тема, в която да съберем предложения за модератори



Тема Re: Занови [re: Sapiens-s-s]  
Автор Meli (de profundis)
Публикувано10.08.04 12:49



Клубовете с модератори са изчистени от простотия.




Тема Re: Анкета - модераторнови [re: Пeнka]  
Автор Sapiens-s-s (този, същият)
Публикувано10.08.04 13:10



Нещо не ми се вижда много чиста тая работа...
От десетина - петнайсет редовно посещаващи и пишещи в клуба регистрирани потребители как изведнъж станахме ( засега ) 53 ???
Е, как става тази работа?
А в същото това време кретенът развихри такава бурна дейност, че на първа страница доминират само неговите тъпотии.
Вече започвам съвсем параноично да си мисля, че между двата факта има някаква връзка...
Предлагам някой да се заеме и да направи по архива или за поне една година назад списък на редовно участващите регистрирани потребители.
За да се види колко точно хора сме.
Защото нещата вече добиват застрашително катастрофална форма.
Или някой иска да си "приватизира" този прекрасен, с много интелигентни и свестни хора клуб, или просто иска да го унищожи.
Когато от отвращение хора като Минаваща и още десетина качествени потребители се оттеглят, с гаранция ще си остане идиотът Главния готвач, той същия Prindel maier , той същия Бoнбoн aпeти OOД, той същия фалшивата Поли, той същия фалшивия Sapiens-s-s, той същия Пенцуца и т.н., може да се изреждат още половин цас никовете, плод на болния му мозък.
Струва ми се, че под идеята за модератор някой нещо цели, не само да се внесе порядък в клуба.
Дано да не съм прав, времето се покаже.

Мъдрецът се ражда, за да се самоусъвършенства, глупакът - само , за да умре...


Тема Re: Занови [re: Meli]  
Автор Sapiens-s-s (този, същият)
Публикувано10.08.04 13:14



Но и в клубовете с модератор твърде често има скандали между клубари, засегнати от своеволия на модератор и модератор/и.
Можеш ли да го отречеш?

Мъдрецът се ражда, за да се самоусъвършенства, глупакът - само , за да умре...


Тема Идеянови [re: Sapiens-s-s]  
Автор Пeнka (Julie)
Публикувано10.08.04 13:28



намерете модератор, който не е от клуба и няма нищо общо с него:)

Теодора

Тема Re: Анкета - модераторнови [re: Sapiens-s-s]  
Автор Иpeтo (ентусиаст)
Публикувано10.08.04 13:42



Сапиенс, много хора само четат, рядко пишат. Аз например съм тук всеки ден, но почти не съм поствала или много рядко. Не е справедливо и тези, които само четат да бъдат изключени от възможността да гласуват. Иначе нямам нищо против да се разровя в архива и да извадя активните юзъри.
Аз ви предлагам следното - нека да дефинираме какви ще са функциите на нашия модератор и правилата на клуба (само регистрирани или всички ще могат да пишат) и да се заемем с предложения кой да я върши тая работа. А защо не го направиш ти? Виждам, че и теб те дразнят тези нелицеприятни постинги, в същото време си свободолюбива душа, което ме навежда на мисълта, че ще бъдеш добър и толерантен модератор?



Тема Re: Занови [re: Sapiens-s-s]  
Автор Meli (de profundis)
Публикувано10.08.04 13:43



Истина е. Не го отричам. Както има и клубове, в които няма скандали заради своеволията на модератора.




Тема Re: Анкета - модераторнови [re: Иpeтo]  
Автор pepi* ()
Публикувано10.08.04 13:50



Да Sapiens-s-s, съгласна съм с теб, но и Ирето е права, че много хора само четат, без да пишат. Аз също си мисля че ти си подходящ, стига да си свободен.



Тема Re: Идеянови [re: Пeнka]  
Автор Sapiens-s-s (този, същият)
Публикувано10.08.04 15:10



Точно затова предложих Фукла временно да пооправи положението.

Мъдрецът се ражда, за да се самоусъвършенства, глупакът - само , за да умре...


Тема Re: Анкета - модераторнови [re: Sapiens-s-s]  
АвторXa (Нерегистриран)
Публикувано11.08.04 04:29



Само ако знаеше колко си прав. Ти се досещаш де.



Тема Re: Анкета - модераторнови [re: Sapiens-s-s]  
АвторlPA (Нерегистриран)
Публикувано11.08.04 05:45



Мда, голям е интересът към този клуб последните дни, май само от " Адам и Адам " не са се намесили.
Или някой го тресе мания за величие да модераторствува, или има комерсиални интереси.
Един уважаващ се клуб не се нуждае от модератор - участниците имат необходимата култура и интелект да се разберат и комуникират без да се създава напрежение и агресия.
Май е време да дойде Пешо. Моля четящите от " 40 - 50 " ако могат да направят нещо, забелязала съм при такива положения те успяват бързо да се свържат с него.



Тема Re: Анкета - модераторнови [re: pepi*]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано11.08.04 14:59



Sapiens-s-s е интелигентен, добър готвач, сладкодумен и начетен, но не става за модератор. Причините са две:

1. Прекалено честолюбив е, а това го прави удобен за манипулация

2. Не е космополит

-- Liebchen - sweetnessheart, what watch?
-- Ten watch.
-- Such much?


Тема Re: Анкета - модераторнови [re: Иpeтo]  
Автор Eдин (такъв)
Публикувано11.08.04 15:37



Интересно ми е защо тази четяща, а непишеща армия не се втурна да иска модератор преди няколко седмици, когато тук пак ставаше дума за това.

Освен това тук не е библиотека, а клуб -- хората обменят информация и за тези, които пишат и участват активно е по-важно дали искат да има модератор или не, отколкото за тези, които само четат.

-- Liebchen - sweetnessheart, what watch?
-- Ten watch.
-- Such much?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.